Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Łódź - potrzebuje pomocy


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
28 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 lutego 2012 - 22:42

W porządku, nie będę się sprzeciwiał ale przedmiot został kupiony od beasta za pośrednictwem konta Allegro tej Pani także jest ona stroną. Nie ważne, jak ma nie być to ok. Chodzi o pomoc dla Przemka i reprymendę dla oszustów.


tylko zauważ że nawet przy zakupach za pośrednictwem forum jeśli ktoś kogoś w trąbę puści to nie obsmarowywuje się mu tyłka tylko pisze się jedną opinię w odpowiednim dziale , bez adresów , nazwisk i zbędnych komentarzy , teksty o kastetach są poniżej krytyki , co sobie pomyśli ktoś kto to czyta :masakra: , chcecie się umówić nie ma sprawy , tylko po co te szczegóły ??

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#22 OFFLINE   irzyk

irzyk

    Jestem Kubuś

  • 1 060 postów
  • Dołączył: 02-09-2008
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 lutego 2012 - 12:08

Przecież nie umawiamy się na ustawkę i nikomu nie zamierzamy zrobić krzywdy.
To wszystko przenośnia.

Lepiej zamknijcie ten temat albo go usuńcie bo jeszcze wyjdzie na to, że to my jesteśmy ci źli.

#23 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 10 lutego 2012 - 12:58

panowie - zeby mnie dobrze wszyscy zrozumieli. chce zeby w kulturalny sposob poprosic pania iwone jak meza nie bedzie zeby odeslala pokrywe albo oddala komus z was (pokryje koszta) i przekazanie ze takie zachowanie to czyste zlodziejstwo ktore strasznie zle wyglada i moze zrobic brzydka reklame.




 


#24 OFFLINE   paszeko

paszeko
  • 307 postów
  • Dołączył: 03-04-2009
  • Skąd: ruda slaska Wirek
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 10 lutego 2012 - 13:38

witam.nie chce nikogo pouczac .ja kupuje duzo rzeczy na allegro.trzeba powiadomic allegro(napewno beast to zrobil)jak nie pomaga to droga sadowa!nie mowie ze nie mozna podjechac do goscia jezeli jest mozliwosc....ale jezeli by do mnie wpadla ekipa... to bym powiadomil policje...wiec prosze was zebyscie troszke pomysleli co piszecie bo jak ktos przeczyta co tutaj nagryzmolone to niefajnie by bylo!pozdrawiam,nikogo nie chcialem urazic moja wypowiedzia.najlepiej by bylo zeby moderator usunal niektore rzeczy(stop zlodziejom) :x

#25 OFFLINE   irzyk

irzyk

    Jestem Kubuś

  • 1 060 postów
  • Dołączył: 02-09-2008
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 lutego 2012 - 15:23

Dlatego napisałem, że w tym wszystkim nie chodzi o jakiś lincz czy "wpadkę ekipy" i zrobienia kipiszu w firmie.

#26 OFFLINE   arekc1975

arekc1975
  • 47 postów
  • Dołączył: 16-03-2010
  • Skąd: łódz

Napisany 11 lutego 2012 - 12:11

przejeżdzałem tam wczoraj nie widać tam żadnych firm tylko budynki mieszkalne ogrodzone i wszystko w domofonach.

#27 OFFLINE   irzyk

irzyk

    Jestem Kubuś

  • 1 060 postów
  • Dołączył: 02-09-2008
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 27 lutego 2012 - 14:13

beast jak tam?

#28 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 27 lutego 2012 - 14:56

zielone swiatlo. jak ktos bedzie w poblizu to mozna podjechac.




 


#29 OFFLINE   bzyq

bzyq

    on road

  • 183 postów
  • Dołączył: 25-05-2008

Napisany 27 lutego 2012 - 21:28

... bez adresów , nazwisk i zbędnych komentarzy , teksty o kastetach są poniżej krytyki ,


p.s. to kiedy ta pizza ? :) bo na takie balety to ja zawsze....tylko zima...kastet zakurzony..trzeba bedzie wypolerwac....


a co chcesz zakurzonym jak to irzyn napisal "grubo" zakurzonym kastetem pizze kroic ?....

i ktos zagladal wogole tem ?