Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

02/12/2011 - Nocny spot w Pruszczu Gdańskim


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
115 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   sipa666

sipa666

    1-sze 6 biegów w V6 w PL

  • 484 postów
  • Dołączył: 02-04-2010
  • Skąd: Pruszcz Gdański

Napisany 03 grudnia 2011 - 01:08

a jak trzeba bedzie to pokazemy co my potrafimy


noo, bylo pare osob i nikt nic nie zrobil:lol:

Ale Wam już blisko do nich,więc głowy do góry


hahaha:lol::smiech2:

ps
Sipa wpadne na mały Szoping do Ciebie


hee,dawno nie bylem, i nie w temacie. jaki szoping?


to mozna zarazic ludzi do klubu - a nie zrazić

- juz sa zrazeni, niestety. ;)

W niektórych przypadkach jest z czego innego się pośmiać Lepiej pojawić się na takim spocie niż na żadnym

- blogoslawiony taki, a nie inny. swiete slowa.

Może i dla niektórych wyda się to śmieszne ale pojawie się na tym zlocie moja omega, mój brat jedzie mondeo III i kumpel jedzie golfem IV. Chcemy jechać i zobaczyć bo może się okazać naprawdę fajnie.


i tak sie wlasnie okazalo. pod sam koniec jakas B kombi dala troche czadu, ale kamerzysta chyba juz jej nie uchwycil..

ogolnie takiej tragedi nie bylo, troche klubow sie zjechalo, wmiare duuuzo furek bylo, przejazd tym sznurkiem przez rusocin niezly polecial bo okolo 100 aut bylo bez problemu. Widac brakuje takich spotow ludziom wiec pewnie na nastepnym ich zlociku mozna sie spodziewac ciutke wiecej furek. Dziekowac wszystkim obecnym na spocie i do nastepnego


na koniec pewnie bedzie dokladna lista ile aut bylo. ale grubo ponad 100 przyjechalo, na parkingu miejsca nie starczalo:D
nie bylo mula, jak gdzie indziej, byla pelna zabawa, luz i zero stresu. kazdy z kazdym.

kazdy kto chce jeszcze kiedys wpasc na nasze WIESNIACKIE ZABAWY - zapraszam jak najbardziej:) nawet ze zlamana reka sie pojawilem. i dzieki tym, ktorzy sie pojawily, czyli Rafke etc, pokazaliscie, ze jak sie chce, to sie przyjedzie:) i z gory sorry za dlugi post:lol:

#42 OFFLINE   arnixx

arnixx

    Klubowy "Król Julian"

  • 766 postów
  • Dołączył: 15-12-2010
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 03 grudnia 2011 - 18:10

ze jak sie chce, to sie przyjedzie


dokładnie!!!
A nie tak jak niektórzy mówią tylko :)

#43 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 03 grudnia 2011 - 20:23

ze jak sie chce, to sie przyjedzie


szkoda tylko że to nie działa też w drugą stronę :smiech: ;)

#44 OFFLINE   sipa666

sipa666

    1-sze 6 biegów w V6 w PL

  • 484 postów
  • Dołączył: 02-04-2010
  • Skąd: Pruszcz Gdański

Napisany 04 grudnia 2011 - 12:50

szkoda tylko że to nie działa też w drugą stronę


nie chce - nie przyjezdzam. proste, prawda? ;)

do kwidzyna pojechalem z mila checia. Adam - nie znamy sie od wczoraj, wiec dobrze wiesz co jest grane;)

#45 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 04 grudnia 2011 - 13:14

teraz tylko czekać aż zmontują ten filmik co kolo biegał z kamera , ciekawe co tam ujeli w kadrach..
bejce troche dymu dały do strzału opon :D
heh że o zapachu przyrumienionego sprzegiełka nie wspomne :D :D

#46 OFFLINE   sipa666

sipa666

    1-sze 6 biegów w V6 w PL

  • 484 postów
  • Dołączył: 02-04-2010
  • Skąd: Pruszcz Gdański

Napisany 04 grudnia 2011 - 13:37

bejce troche dymu dały do strzału opon


szkoda, ze na koncu nie widziales czerwonej od goraca obreczy piasty w tej srebrnej kombi:D mam na filmie z telefonu ujete, czerwone - az iskrzylo:D

a zanim zmontuja film, to minie minimum miesiac;)

#47 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 04 grudnia 2011 - 15:29

z daleka widziałem jak tam czerwono było na dymie wiec w nocy fajnie to wygladało.
najlepsza jednak akcja była jak police kia-nka przyjechał ale to juz nie temat na public forum..
co do filmu - wg mnie szybciej go skreca ze taka popularnosc tego była.

#48 OFFLINE   misiek0889

misiek0889
  • 189 postów
  • Dołączył: 23-09-2010
  • Skąd: Kwidzyn

Napisany 05 grudnia 2011 - 16:18

nie chce - nie przyjezdzam. proste, prawda? ;)

do kwidzyna pojechalem z mila checia. Adam - nie znamy sie od wczoraj, wiec dobrze wiesz co jest grane;)


A kiedy ty byles w kwidzynie ?
nawet nie dales znac? :masakra:

#49 OFFLINE   bloku

bloku

    Czarobus V8

  • 174 postów
  • Dołączył: 19-07-2011
  • Skąd: Kartuzy/Reda
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 grudnia 2011 - 16:50

Ja też byłem ale w innej formie. Pewna grupa ludzi się zebrała aby zobaczyć i ocenić organizację oraz...jakby to nazwać... NASTAWIENIE UCZESTNIKÓW. Nasze przypuszczenia się sprawdziły. Nie urażając nikogo ale poza ideą takich spotkań nie miało to nic wspólnego ze STREET RACINGiem czy nocnym nielegalem.

Palenie gum czy niekontrolowana jazda na ręcznym wśród ludzi i aut - sorki jakoś mnie to nie kręci. Organizator jednak mile zaskoczył. Niedopracowane szczegóły ale idea np. oświetlenia placu z agregatu czy ciepła kawa - szacun.

Jeśli dopracują pewne sprawy jak bezpieczeństwo, harmonogram takich spotkań i właściwe nazewnictwo to może być z tego ciekawa impreza.

P.S. Calibra udowodniła, że opinia pasuje do tych aut idealnie :/ :/ :/ (ponoć koleś cały tydzień przygotowywał auto - opis na FB)

#50 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 07 grudnia 2011 - 16:55

prawda, troche z głową to ogarnał chłop.
a ta calibra co tam odwaliła ?

#51 OFFLINE   bloku

bloku

    Czarobus V8

  • 174 postów
  • Dołączył: 19-07-2011
  • Skąd: Kartuzy/Reda
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 grudnia 2011 - 16:59

Wpadł nagle na pełnej bombie. Zaczął palić kapcie telepiąc autem na prawo i lewo. Zamiast pomyśleć i trzymać FWD na wprost. Po przerwie zaczął obracać autem a na końcu poszedł po całej szerokości przejazdu na ręcznym i z butem w podłodze. Tuż przed nim jakaś zdrowa VR6 go podpuściła :D

#52 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 07 grudnia 2011 - 17:09

:masakra: czyli sie wszystko sprawdza

jest dres jest stres :masakra:
a police słyszał jak wygladał sprawa ?
organizator dał rade :D

#53 OFFLINE   sipa666

sipa666

    1-sze 6 biegów w V6 w PL

  • 484 postów
  • Dołączył: 02-04-2010
  • Skąd: Pruszcz Gdański

Napisany 07 grudnia 2011 - 17:26

A kiedy ty byles w kwidzynie ?
nawet nie dales znac?


bylem a Adamem10, i stara ekipa z technikum.

Nasze przypuszczenia się sprawdziły. Nie urażając nikogo ale poza ideą takich spotkań nie miało to nic wspólnego ze STREET RACINGiem czy nocnym nielegalem.


na pierwszymtego typu zlocie bylismy na starym odcinku 7-mki, i tam dawalismy rade;)
dopuki nie przyjechal "passat". sam bralem udzial w dwoch sparingach. jeden wygralem, jeden przegralem.

jak bezpieczeństwo, harmonogram takich spotkań i


bezpieczenstwo owszem, tego nigdy za malo. ale harmonogram? idea tego jest pelen spontan. organizator zorganizowal sprzet, miejsce itp, ale na samym zlocie nie mialo byc jak na zlotach okp, gsi, czy innych normalnych klubow - zadnych planow, tylko spontan. pelen spontan.

#54 OFFLINE   bloku

bloku

    Czarobus V8

  • 174 postów
  • Dołączył: 19-07-2011
  • Skąd: Kartuzy/Reda
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 grudnia 2011 - 17:32

Za brakło tego co jest głównym założeniem - przynajmniej tak odczytuje "nazwę" tego zjawiska. Spontan spontanem...ale jeśli są jakieś założenia czy też daje się nazewnictwo pewnych eventów to nie można łamać jego "zasad" - palenie gumy zamiast wyścigów...gdzie obok piękna prosta do tego. A można to ogarnąć np na dojeździe do ronda na trasie Pruszcz-Starogard :D

Wierz mi, że trzymam kciuki za inicjatywy tego typu ale nie ma nic wspólnego z tym co było założone na samym początku. Śledzę wątek pomimo, że nie byłem na pierwszego spocie w PrG. Czekam na postępy w kierunku na jaki się nastawiałem sugerując się zaproszeniem.

#55 OFFLINE   sipa666

sipa666

    1-sze 6 biegów w V6 w PL

  • 484 postów
  • Dołączył: 02-04-2010
  • Skąd: Pruszcz Gdański

Napisany 07 grudnia 2011 - 17:39

Śledzę wątek pomimo, że nie byłem na pierwszego spocie w PrG.


a gdybys byl, to widzialbys, ze byl street:) nie tylko omega - vr6, omega - omega, itp itd.
fabie sie grzaly, mamy w pruszczu dwie fabie biturbo:)

ale przyznam, ze na pierwszym bylo zdecydowanie lepiej.

co do wyscigow - wspominales o "bezpieczenstwie".
padal deszczyk, bylo slizgo. jak przyjechalbym omega na ten drugi zlot, to nie scigalbym sie. na pierwszym bylo sucho, i dosc cieplo:)

i wtrace jeszcze jedno. "Street Racing" to tylko nazwa filmu, a nagrywki z 7-mki byly za ciemne, i nie bylo co wstawiac na film. widzialem je, i wyszla wielka kupa. lampa z kamery nie dawala rady.

a drugi zlot juz sie nazywal poprostu "Zlot wszystkich samochodow" - a nie "Street Racing". to tak na marginesie, jesli czepiamy sie szczegolow;)

#56 OFFLINE   bloku

bloku

    Czarobus V8

  • 174 postów
  • Dołączył: 19-07-2011
  • Skąd: Kartuzy/Reda
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 grudnia 2011 - 17:48

W czym Ci deszcz przeszkadza :D :D :D

Ja się sugeruję wszystkim tym co jest związane z ideą tego eventu. Nie broń tego jak tubylcy ognia bo nie chodzi o wyidealizowanie a o zwrócenie uwagi na to co trzeba poprawić.

I co z tego, że w PrG sa dwie Fabie BiT - mam nadzieję,że nie takie jak Michała TTRS, o których chodzi opinia że ma 550KM. Nie w tym rzecz...

#57 OFFLINE   Dymek

Dymek
  • 126 postów
  • Dołączył: 07-03-2010
  • Skąd: Pierwoszyno k.Gdyni

Napisany 07 grudnia 2011 - 17:54

Czepiajac się to, Lepszym miejscem był by skwer w gdyni.

#58 OFFLINE   bloku

bloku

    Czarobus V8

  • 174 postów
  • Dołączył: 19-07-2011
  • Skąd: Kartuzy/Reda
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 grudnia 2011 - 17:55

Taaa....miałbyś bliżej Dymek :D :D :D

#59 OFFLINE   sipa666

sipa666

    1-sze 6 biegów w V6 w PL

  • 484 postów
  • Dołączył: 02-04-2010
  • Skąd: Pruszcz Gdański

Napisany 07 grudnia 2011 - 17:58

a nic z tego, tak mowie. ze ktos zrobil cos innego.

z tym deszczem, to chyba nie dojdziemy do porozumienia:D

co do zwrocenia uwagi, i poprawiania. kazdy zapewne to szanuje, ale czemu w temacie nie bylo o tym nic "dobrego"? tylko to poprawic, to bylo kiepskie, tu wiocha. nikt nie powiedzial, ze choc w 1-nym %-cie bylo fajnie. poza faktem oczywiscie, ze z okp przyjechaliscie 3-4 osoby:D

Ja się sugeruję wszystkim tym co jest związane z ideą tego eventu.



znasz organizatora i pomyslodawce osobiscie? ja tak, z jednym chodzilem do gimnazjum i trzymamy dobry kontakt, a z drugim pracowalem i tez sie znamy dosyc gut.

idea tego nie byly same wyscigi, ale zrobienie czegos na duza skale. zeby milosnicy roznych marek sie spotkali, a nie, ze kazdy sie zamknie w swoim klubiku i na swoim forum i na nim tylko koczuje;) nie mowie tutaj o Tobie, bo Ty siedzisz tu, i audi, zeby nie bylo;) (to ta na marginesie, bo niektorzy potrafia zle interpretowac cudze slowa).

ps. pomysl zorganizowania takiego zlotu powstal z nikad.. ot tak pomyslodawca (zreszta posiadacz omegi 2.0), pomyslal sobie, ze fajnieby bylo cos taiego zorganizowac, obmyslal jakby to moglo wygladac i wrzucil w siec. paru znajomych sie umowilo, np. kamerzysta ze strony Pruszcz.com to nasz wspolny gimnazjalny kolega;)

moze tyle na temat idei:D

#60 OFFLINE   Dymek

Dymek
  • 126 postów
  • Dołączył: 07-03-2010
  • Skąd: Pierwoszyno k.Gdyni

Napisany 07 grudnia 2011 - 17:58

Tak :) :) wydaje mi sie ze skwer jest wiekszy i są lampy. chyba ze sie myle