Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

OLej


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
65 odpowiedzi na ten temat

#61 OFFLINE   duet86

duet86
  • 119 postów
  • Dołączył: 05-08-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 04 września 2006 - 21:42

Własnie pare postów wczesniej pisałem ze tak ktoś powie jak juz dam spokój ale powiedzmy ze schowałem ogon jak skarcony piesek. Mam nadzieje ze to cie uszcześliwia. A jak nie to może kiedys na jakims zlocie sobie pogadamy na spokojnie tak jak mam nadzieje z CITĄ na II Zlocie OKP. Pozdro
Omega 2,5 Turbo Dziura

#62 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 04 września 2006 - 21:59

no i po kilka postów wpadło .................... do spamersów z tymi gadkami :twisted:

 


#63 OFFLINE   Bc30se

Bc30se

    Zbanowany

  • 1 075 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Hrubieszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 04 września 2006 - 22:18

przeczytaj cały wątek nie jest taki bezsensu.... tak duet... ciesze się, że przyznałeś sam przed sobą, że racji nie masz.... mam nadzieje, że i mnie kiedyś wykończysz.. nie jestem niestety dobry we wszystkim...

#64 OFFLINE   duet86

duet86
  • 119 postów
  • Dołączył: 05-08-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 04 września 2006 - 22:27

w wielu sprawach przyznaje ci racje z pełnym szacunkiem i uznaniem ale w tej nie przyzałem ze nie mam racji tylko dałem sobie spokuj z tym bo to bez sensu. Jeszcze raz powtarzam ze mam wielka nadzieje ze kiedys sobie przy piwku obgadamy ten temat i specjalnie na ta okolicznośc przynise ze soba sterte dowodów za moja teroia ale skonczmy juz ten temat na forum. Prosze. To do niczego nie prowadzi.

To jak?? Umawiamy sie na piwko i ponowna "bitwe" :mrgreen: przy nastepnej okazji?? Moze bedzie okazja na nastepnym zlocie. Pozdrawiam i szanuje twoja wiedze jednak jestem pewien ze jesli sobie na spokojnie przemysle sprawe i troszke sie przygotuje (a nie tak jak na forum z biegu kiedy człowiek jest skopany po robocie) to ze jestm wstanie ci to logicznie udowodnic. dobra juz nie wiem po co sie rozpisuje. Pogadamy przy okazji jakiegoś zlociku przy piwku i w spokojnej atmosferze. Pozdro
Omega 2,5 Turbo Dziura

#65 OFFLINE   Ksiadz

Ksiadz
  • 309 postów
  • Dołączył: 02-08-2009
  • Skąd: Gdynia

Napisany 02 września 2010 - 06:57

witam jak dolac olej do skrzyni automatycznej gdy go brakuje w kttorym miejscu jest wlew?

#66 OFFLINE   Czarny

Czarny
  • 832 postów
  • Dołączył: 12-09-2006
  • Skąd: EKU
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 02 września 2010 - 14:38

witam jak dolac olej do skrzyni automatycznej gdy go brakuje w kttorym miejscu jest wlew?

jak juz bedziesz pod autem,i staniesz przodem do silnika to bedziesz miał wlew oleju z prawej strony duzej miski.Dolewasz na odpalonym silniku ,na N ,do czasu az olej nie zacznie kapac z wlewu którym go dolewasz. Jak juz zacznie kapac to znaczy ze jest Stan OK.Ale ja zawsze chwile dłuzej czekam niech wykapie sie do konca ,co by sie pozniej nie okazało ze wlałem go za duzo:)