Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

OLej


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
65 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   Bc30se

Bc30se

    Zbanowany

  • 1 075 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Hrubieszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 04 września 2006 - 14:38

na te stronie są napisane same bzdóry i podejżewam ze Bc30SE sie ze mna zgodzi


nie zgadzam się... i jeszcze raz proszę CIę o konsekwentność... najpierw jedziesz na serwisy później dajesz nam dane, które potwierdzają to co przedtem mówiłem.

A zalecenia SKODY (które jest też dobrym autem w swojej klasie cenowej) kwitujesz.... przecież to skoda nie warto kupować czy coś... daj se spokój już naprawde..

#42 OFFLINE   duet86

duet86
  • 119 postów
  • Dołączył: 05-08-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 04 września 2006 - 14:46

CZYLI TWIERDZISZ ZE NP ŁOŻYSKA POMPY WODNEJ TRZEBA SMAROWAC OC 4000KM I DRĄŻKI KIEROWNICZE TEZ CO 4TYS WEDLE TEGO CO TAM JAKIS MĄDRY NAPISAŁ TO CO 4 TYS KM MUSISZ NASMAROWAC CAŁE AUTO :mrgreen: Z TEGO WNIOSEK ZE TRZY RAZY CZEŚCIEJ BEDZIESZ SMAROWAŁ DRĄŻKI KIEROWNICZE NIZ ZMIENIAŁ OLEJ W BEZYNIAKU. dobre naprawde Dobre TO CHYBA COFNELISMY SIE O DOBRE 20 LAT WSTECZ.
Omega 2,5 Turbo Dziura

#43 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 04 września 2006 - 14:48

Nie wiem dlaczego zakładasz, ze w zyciu widzialem mniej aut, niż Ty miałeś ... ale tego typu argumenty stawiają Twoją wiedze na tamety wszelakie daleko poza obszary, z jakich chciałbym czerpać wiedze...
Teraz powinienem usłyszec, ze młody i głupi jestem .. i już wszytsko o Tobie bede wiedział.



Słuchaj nie mam zamiaru cie obrażac ani stwierdzac swoja wyższość nad tobo bo to głupota. poprostu stary siągał 10 aut tygodniowo przez 10 lat (łatwo policzyc ze to 10x4x12x10=4800 aut i wszystkie rozbite wszystkie do roboty. Z tego jedna piąta była naszych prywatnych i firmowych aut które zatrzymywały sie tylko na tankowania i naprawy i jeździły od nowego do "śmierci" wiec chyba moge powiedzec coś na temat tego czy mineral niszczy silnik i pare innych rzeczy


Nie bede sie licytował, bo nie o to chodzi, ale jak widać nie wziałęś pod uwage, ze ja też mogłem sie wychowywać wsród samochodziazy .. i sam wozic co nie co ... :p
Czepiłem sie czysto formalnie, bo nie znasz mnie, ale gadasz 'co to nie ja'

Nie wiem kim jestes z zawodu, ile masz lat i skąd te wielkie parki wozów jakie miałeś, ale zapewniam Cie, ze wlasnie sprawiłeś, że z lekkim politowaniem spojrzałem na Ciebie ...


Co do wieku to mam 21 lat ale czy musi to oznaczac ze mam gorszą wiedze i doświadczenie od ciebie czy innej starszej odemnie osoby??


Ale ja nie jestem wiele starszy od Ciebie i uwierz mi - nie ma to wiekszego znaczenia, choc biorąc pod uwage to co napisałeś 'żeś już tyle aut miał, co ja nie iwdziałem na oczy' to ocenilem, ześ conajmniej weteran ... a tak naprawde ledwo co prawko dostałes a wypowiadasz sie jak nadęty buc ... ehhh
Pewnie za kierownicą też jestes miszcz nad miszcze - bo tyloma furmami sie woziłeś juz?
ps. jeszcze całkiem niedawno przerabiałem ten temat .. na sobie...

Czasem walne głupi tekst ale juz mnie meczy ten temat wiec zlitucie sie

sam zacząłeś i brakuje argumentów. Wystarczy czasem przyzac racje, a nie brnąć w durnoty.


[linki]
Teraz wybrzydzasz w podanych przeze mnie przykladach, bo to Fiat, bo to Skoda ... chcesz linka z Mercem. Niby dlaczego?
Ty gadasz ogólnie, to ja Ci podaje pierwsze z brzegu przyklady, ze nie jest jak mówisz. Specjalnie podałem jeden link, zeby pokazac, ze są konstrukcje, gdzie sie nie zmusza do wymiany oleju, choc przykladów tam nie ma. Jednak nei mozesz powiedziec, ze nigdzie sie nei wymienia, bo sie wymienia i tyle, a to, ze Wy nie wymieniacie nie znaczy, ze tak wlasnie należy.
Co do mercedesów - nie wiem jak jest, pewnie w nowych sie nie wymienia, ale jak jest w starszych modelach - nie wiem, co nie zmienia faktu, ze nawet jak sie nei wymienia, to nigdzie sie nie wymienia. Zastanów sie co piszesz.
Bc wcale nie przyczepił sie do słówka, tylko do dość wielkie bzdury jaką napisałeś - 'bez oleju pojedzie'

:cool:

#44 OFFLINE   duet86

duet86
  • 119 postów
  • Dołączył: 05-08-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 04 września 2006 - 14:49

JEŻELI JUZ TO TEN KOLEŚ ZJADŁ WSZEDZIE JEDNO ZERO A POZATYM KTO ZMIENIA SMAR NP W PRZEGŁÓBIE CHYBA JUZ NAPRAWDE TRZEBA MIEC POD KOPUŁĄ....(JAK DOSTANIE SIE PIACH PRZEZ NP ROZERWANA MAZETE TO OKI)
Omega 2,5 Turbo Dziura

#45 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 04 września 2006 - 14:53

caps lock


masz jakies kompleksy i nadrabiasz krzykiem (caps lock on)?

lepiej juz nic nie mów (w tym temacie)

#46 OFFLINE   Bc30se

Bc30se

    Zbanowany

  • 1 075 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Hrubieszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 04 września 2006 - 14:57

EŻELI JUZ TO TEN KOLEŚ ZJADŁ WSZEDZIE JEDNO ZERO A POZATYM KTO ZMIENIA SMAR NP W PRZEGŁÓBIE CHYBA JUZ NAPRAWDE TRZEBA MIEC POD KOPUŁĄ....(JAK DOSTANIE SIE PIACH PRZEZ NP ROZERWANA MAZETE TO OKI)


człowieku zobacz do jakich konstrukcji się to odnosi, to jest UAZ który napierdziela z reguły w kurzu, błocie brudzie, trzęsawiskach, mule, wodzie itd, podobnie jest w ARO,
tam są smarowniczki przy przegubach wału i innych i trzeba to robić tak jak tam pisze żeby zmniejszyć zużycie tych elementów, nawet jeżeli jest tam wciąż smar to wciskając w tzw. kalamitke nowy wypierasz stary, w którym znajduje się piach itd (nie ma co się śmiać... UAZ jeździ lepiej w terenie niż BMW X5). Oczywiście jeżeli się jeździ tym po szosie to te przeglądy się wydłużają, ale nie znaczy że nie trzeba tego robić - taka jest jego konstrukcja. Tam w przeciwieństwie do nowych samochodów drążki i przeguby kuliste wymienia się co 10 lat, pod warunkiem że się nim opiekujesz w sposób przykazany. Kto by kurrr na tundrze miał szukać następnego?? tam nie ma ASO... tam to ma jeździć do usranej śmierci :lol:

Ogląałeś keidyś na discovery jak jechali takimi UAZami i łazikami radzieckimi na ural, gdzie temp zeszła do -70st a ta samochodziki spokojnie odpalały, jechały itp.... jestem pewny że przegląd tych samochodów przed wyruszeniem uwzględniał punkty smarne... i właśnie po to te punkty smarne tam są, na -70 smarujesz to innym smarem niż przy +50 to jest niezawodna radziecka myśl techniczna - nie mówie tego po to żeby się śmiać - uwzględnili wszystko... bo co mieliby robić pakiety na kraje tak jak jest to w EPC opla.. że np na arabie ida inne baki czy tam zawiechy bo za gorąco???

NIepotrzebnie się śmiejesz z tego gościa mówiąc że jest nienormalny, bo pewnie miłośnik ARO, UAZ, GAZ lub Muszczel i tylko tym samym to świadczy o tobie... bo przerobiwszy od groma samochodów, nie wiesz co to podstawy.... zresztą cytuje tego kogoś

"Uaz w przeciwieństwie do nowoczesnych samochodów wymaga poświecenia mu troche uwagi i oprócz likwidowania usterek wymaga wielu czynności obsługowych i okresowego smarowania niektórych elementów. Tutaj przedstawiam:"



i znowu masz ździwko nie potrzebnie i plączesz się jak gówno w przeręblu, twoja wypowiedź to niezorganizowany stek pseudo-argumentów, ratujesz się czym możesz bo przejrzałeś na oczy... daj już luzzzzzz

#47 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 04 września 2006 - 15:03

JEŻELI JUZ TO TEN KOLEŚ ZJADŁ WSZEDZIE JEDNO ZERO A POZATYM KTO ZMIENIA SMAR NP W PRZEGŁÓBIE CHYBA JUZ NAPRAWDE TRZEBA MIEC POD KOPUŁĄ....(JAK DOSTANIE SIE PIACH PRZEZ NP ROZERWANA MAZETE TO OKI)


jesli myle osoby to wybacz, z góry przepraszam, ale jak nie to IMO naprawde trzeba 'mieć pod kopułą' jak sie tygodniowo pali ileśtam kompletów laczków, bo sie lubi.
Kiedy to napisałeś (no chyba, ze to nie byles ty) pomyslalem sobie 'dzieciak z bogatego domu' ...

Prosze wyprowadz mnie z błędu, bo naprawde brak mi słów.

ps. oczywiscie jak kogos stac to moze miec takie hobby, pod warunkiem, ze robi to w sposob nie zagrazający nikomu i niczemu, ale z własnego doświadczenia wiem, ze nawet kręcac bączki zimą w śniegu na boisku piłkarskim można trafić w bramke (:lol:).

Nie obrażaj ludzi, jak nie wiesz kim są (tu odnosze sie do tego co wyżej cytuje oraz do tego 'tyle wozów w życiu nie widziałeś', bo pewnie własnymi rączkami nie zdarzyło Ci sie na terminalu w temperaturze minus 15 stopni rozbierac auta na lawecie celem późniejszego złożenia, zeby zarobić pare groszy) ....

#48 OFFLINE   duet86

duet86
  • 119 postów
  • Dołączył: 05-08-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 04 września 2006 - 15:03

Teraz wybrzydzasz w podanych przeze mnie przykladach, bo to Fiat, bo to Skoda ... chcesz linka z Mercem. Niby dlaczego?
Ty gadasz ogólnie, to ja Ci podaje pierwsze z brzegu przyklady, ze nie jest jak mówisz. Specjalnie podałem jeden link, zeby pokazac, ze są konstrukcje, gdzie sie nie zmusza do wymiany oleju, choc przykladów tam nie ma. Jednak nei mozesz powiedziec, ze nigdzie sie nei wymienia, bo sie wymienia i tyle, a to, ze Wy nie wymieniacie nie znaczy, ze tak wlasnie należy.
Co do mercedesów - nie wiem jak jest, pewnie w nowych sie nie wymienia, ale jak jest w starszych modelach - nie wiem, co nie zmienia faktu, ze nawet jak sie nei wymienia, to nigdzie sie nie wymienia. Zastanów sie co piszesz.
Bc wcale nie przyczepił sie do słówka, tylko do dość wielkie bzdury jaką napisałeś - 'bez oleju pojedzie'

CHODZI MI O TO ZE NIE COFAJMY SIE DO HISTORI MOTORYZACI TYLKO ROZPATRUJMY TO SPRAWE NA WZGEDNIE OBECNYCH CZASACH I AUTACH A NIE FIACIE Z MINIONEJ EPOKI CZY SKODZIE KTÓRA DOPIERO PO PRZEJECIU PRZE VW ZACZYNA RUSZAC DO PRZODU CHOC I TAK JEST ZACOFANA

Ale ja nie jestem wiele starszy od Ciebie i uwierz mi - nie ma to wiekszego znaczenia, choc biorąc pod uwage to co napisałeś 'żeś już tyle aut miał, co ja nie iwdziałem na oczy' to ocenilem, ześ conajmniej weteran ... a tak naprawde ledwo co prawko dostałes a wypowiadasz sie jak nadęty buc ... ehhh
Pewnie za kierownicą też jestes miszcz nad miszcze - bo tyloma furmami sie woziłeś juz?
ps. jeszcze całkiem niedawno przerabiałem ten temat .. na sobie...



Sorcia troche mnie poniosło to fakt i chodź nie mam 40stki na koncie to itak duzo wiem na temat aut. Nie twierdze ze wszyscy do okoła to idioci i kretyni a ni ze ja to jedy mądry bo sam czytajac fora nieraz widze ze w pewnych sprawach nie mam bladego pojecia. Nie miałe zamiaru tutaj nikogo krytykowac ani obrażać ale poprostu uz mnie meczy ten temat powoli.

Nie bede sie licytował, bo nie o to chodzi, ale jak widać nie wziałęś pod uwage, ze ja też mogłem sie wychowywać wsród samochodziazy .. i sam wozic co nie co ...
Czepiłem sie czysto formalnie, bo nie znasz mnie, ale gadasz 'co to nie ja'


To fakt i sorki za to

A zalecenia SKODY (które jest też dobrym autem w swojej klasie cenowej) kwitujesz.... przecież to skoda nie warto kupować czy coś... daj se spokój już naprawde..


Wswojej klacie cenowej-- hmm aak myślisz skad bieże sie cena?? Z prestiżu firmy a ten z kolei z tego jak solidnie sa wykonane auta i jak zaawansowane sa technicznie wiec w tej klasie cenowej moze czeście zdaża sie zalecanie zmiany oleju w skrzni. Wkońcu z jakiegoś powodu te auta sa tańsze.

pozdro
Omega 2,5 Turbo Dziura

#49 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 04 września 2006 - 15:06

Wswojej klacie cenowej-- hmm aak myślisz skad bieże sie cena?? Z prestiżu firmy a ten z kolei z tego jak solidnie sa wykonane auta i jak zaawansowane sa technicznie wiec w tej klasie cenowej moze czeście zdaża sie zalecanie zmiany oleju w skrzni. Wkońcu z jakiegoś powodu te auta sa tańsze.


a omega to niby droższa jest od wszystkiego dookoła :D

#50 OFFLINE   Bc30se

Bc30se

    Zbanowany

  • 1 075 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Hrubieszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 04 września 2006 - 15:06

KTÓRA DOPIERO PO PRZEJECIU PRZE VW ZACZYNA RUSZAC DO PRZODU CHOC I TAK JEST ZACOFANA


chyba miałeś przejścia w dzieciństwie i nie wiesz nic o potencjale tej firmy... to nie polskie FSO, oni tłukli czołgi dla porsche jak twój dziadek nie myślał że jego ojciec będzie handlował autami.. supert nowoczesnymi zresztą:mrgreen: , z fiata też bym się nie śmiał.... każdy samochód ma swoją cenę, ktoś musi wypełniać luki na rynku, nie każdy musi tłuc BMW żeby udowadniać że ma dobrą technologie, zresztą... ferrari to też fiat.... więc znowu z braku argumentów atakujesz firmy, które są tu bogu ducha winne mają swoją politykę i na pewno mądrzejsza od Twojej tu zaprezentowanej..


CHODZI MI O TO ZE NIE COFAJMY SIE DO HISTORI MOTORYZACI TYLKO ROZPATRUJMY TO SPRAWE NA WZGEDNIE OBECNYCH CZASACH I AUTACH A NIE FIACIE Z MINIONEJ EPOKI


więc po co dodajesz oliwe do ognia podając link z UAZem?? na mózg Ci siada...?


sa technicznie wiec w tej klasie cenowej moze czeście zdaża sie zalecanie zmiany oleju w skrzni. Wkońcu z jakiegoś powodu te auta sa tańsze.


ja już Ci powiedziałem, nie będę snuł arguymentów wyssanych z palca, nie mi zastanawiać się skąd taka cena....

#51 OFFLINE   marcin

marcin
  • 345 postów
  • Dołączył: 22-08-2006
  • Skąd: z Bazin :)

Napisany 04 września 2006 - 18:02

Podpisuję się pod słowami Bc (sądzę że nie tylko ja, co powinno być powodem refleksji dueta :idea: ). Na każdym forum motoryzacyjnym jest taki temat jak ten i przebieg dyskusji jest podobny.
Jeżeli ktoś mi powie że lotos i mobil to jest to samo to tak jakby powiedział że "kola" z biedronki i Coca-Cola to również to samo :roll: . Jeśli ktoś ma dylemat czy kupić lotosa czy mobila to niech się nie zastanawia tylko sobie kupi motula. Oczywiście zawsze znajdą się tacy którzy będą się upierać i dedukować, że skoro omega jest samochodem osobowym to samochód osobowy marki polonez jest tym samym czym jest omega.

Ps. Duet weź pod uwagę, że inni mogą mieć głębszą wiedzę czerpaną z wyników badań naukowych oraz publikacji/specyfikacji, na które wydaje się niemałe miliony aby produkty fianalne były jak najlepsze i najwyższej jakości. Polecam poszerzenie perspektyw a nie poleganie wyłącznie na tatusiowym doświadczeniu sprowadzania złomu. :oops:

#52 OFFLINE   Bc30se

Bc30se

    Zbanowany

  • 1 075 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Hrubieszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 04 września 2006 - 18:19

Ps. Duet weź pod uwagę, że inni mogą mieć głębszą wiedzę czerpaną z wyników badań naukowych oraz publikacji/specyfikacji, na które wydaje się niemałe miliony aby produkty fianalne były jak najlepsze i najwyższej jakości. Polecam poszerzenie perspektyw a nie poleganie wyłącznie na tatusiowym doświadczeniu sprowadzania złomu.


Tu nawet nie o to chodzi o różnice między mobil a lotos, to wyszło raptownie. Cała rzecz rozchodzi się o co innego, duet po prostu chrzani durnoty i dziwi się oczywistym rzeczom takim jak smarowanie kalamitek w uazie. Jest to dla niego tak nowe jak i wymiana oleju w skrzyni biegów w aucie w miare nowoczesnym. Aż ciężko podsumowac całą naszą dyskusje...

#53 OFFLINE   duet86

duet86
  • 119 postów
  • Dołączył: 05-08-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 04 września 2006 - 20:29

człowieku zobacz do jakich konstrukcji się to odnosi, to jest UAZ

przyznam sie ze tego iedoczytałem :mrgreen: ale skoro jest to UAZ to poco tu o nim wogóle gadamy??

jesli myle osoby to wybacz, z góry przepraszam, ale jak nie to IMO naprawde trzeba 'mieć pod kopułą' jak sie tygodniowo pali ileśtam kompletów laczków, bo sie lubi.


Wiec mylisz bo mi komplet starcza na 2 latka i nigdy nie kupuje nowych laci bo szkoda kaski

Nie obrażaj ludzi, jak nie wiesz kim są (tu odnosze sie do tego co wyżej cytuje oraz do tego 'tyle wozów w życiu nie widziałeś', bo pewnie własnymi rączkami nie zdarzyło Ci sie na terminalu w temperaturze minus 15 stopni rozbierac auta na lawecie celem późniejszego złożenia, zeby zarobić pare groszy) ....


Nie mam zamiaru nikogo obrażać i przepraszam jeśli kogos uraziłem a jeśli chodzi o składaki to miałem taka przyjemnośc chc moze nie robiłem najcieższej roboty ze wzgledu na wiek to i tak kreciłem sróbki leżałem pod autem itp.


duet86 napisał/a:

Wswojej klacie cenowej-- hmm aak myślisz skad bieże sie cena?? Z prestiżu firmy a ten z kolei z tego jak solidnie sa wykonane auta i jak zaawansowane sa technicznie wiec w tej klasie cenowej moze czeście zdaża sie zalecanie zmiany oleju w skrzni. Wkońcu z jakiegoś powodu te auta sa tańsze.


a omega to niby droższa jest od wszystkiego dookoła


No sorcia ale biorąc pod uwage nową z salonu np w roku 2002 i skode to jednak droższa.


Cytat:
KTÓRA DOPIERO PO PRZEJECIU PRZE VW ZACZYNA RUSZAC DO PRZODU CHOC I TAK JEST ZACOFANA



chyba miałeś przejścia w dzieciństwie i nie wiesz nic o potencjale tej firmy... to nie polskie FSO, oni tłukli czołgi dla porsche jak twój dziadek nie myślał że jego ojciec będzie handlował autami.. supert nowoczesnymi zresztą:mrgreen: , z fiata też bym się nie śmiał.... każdy samochód ma swoją cenę, ktoś musi wypełniać luki na rynku, nie każdy musi tłuc BMW żeby udowadniać że ma dobrą technologie, zresztą... ferrari to też fiat.... więc znowu z braku argumentów atakujesz firmy, które są tu bogu ducha winne mają swoją politykę i na pewno mądrzejsza od Twojej tu zaprezentowanej..


owszem ferrari to też fiat ale ferrari jakoś nie ma znaczka fiata a w fiacie jakoś nie ma konstrukcji i technologi w ferrari dlatego bubel jest tani a ferari jest drogie

duet86 napisał/a:

CHODZI MI O TO ZE NIE COFAJMY SIE DO HISTORI MOTORYZACI TYLKO ROZPATRUJMY TO SPRAWE NA WZGEDNIE OBECNYCH CZASACH I AUTACH A NIE FIACIE Z MINIONEJ EPOKI


więc po co dodajesz oliwe do ognia podając link z UAZem?? na mózg Ci siada...?


sorcia ale ten link mam od CITY


Oczywiście zawsze znajdą się tacy którzy będą się upierać i dedukować, że skoro omega jest samochodem osobowym to samochód osobowy marki polonez jest tym samym czym jest omega.


ja czegos takiego nie powiedziałem a poza tym wgryź sie w temat bo albo zmeczony i niekumaty juz jestem albo ty gadasz jakies dyrdymały




Tu nawet nie o to chodzi o różnice między mobil a lotos, to wyszło raptownie. Cała rzecz rozchodzi się o co innego, duet po prostu chrzani durnoty i dziwi się oczywistym rzeczom takim jak smarowanie kalamitek w uazie. Jest to dla niego tak nowe jak i wymiana oleju w skrzyni biegów w aucie w miare nowoczesnym. Aż ciężko podsumowac całą naszą dyskusje...
_________________



POWATAŻAM JESZCZE RAZ TEN LINK PODAŁ BODAJŻE CITA I PRZYZNAJE SIE SZCZERZE ZE NIEDOPATRZYŁEM SIE ZE TO DOTYCZY UŁAZA. I W TAKIEJ SYTUŁACJI WZUPEŁNOŚCI Z TYM I TOBA SIE ZGADZAM-ODNOSNIE UAZA CO DO SKRZYNI TO UWAZAM ZE WYMIANA OLEJU TO BZDURA


I SORY CHŁOPAKI ALE ZACZYNAM SIE WQ... A NIECHCE SIE Z WAMI SKŁUCIC WIEC ZAKOŃCZMY TAN TEMAT W ZGODZIE I KAŻDY ZE SWOIMI POMYSŁAMI NA ŻYCIE BO JA MAM DOSC TEGO TAMTU. NIC DO WAS I WASZEJ WIEDZY NIE MAM TYLE ZE WIEM Z DOŚWIADCZENIE ZE OPRÓCZ AUTOMATÓW TO NIE MA POTRZEBY ZMIENIAC OLEJU ALE JAK KTOS MA INNE ZDANIE NA TEN CZY INNY TEMAT TO JUZ NIEZAMIEZAM MU NIC UDOWADNIAC I TŁUMACZYĆ BO MI SIE NIECHCE.

wIECEJ NIE WRACAM DO TEGO TEMATU. pOIZDRO FOR ALL

DZIEKI ZA ROZMOWE BC30SE I CITA I SORKI JESLI WAS URAZIŁEM. kIEDYS SIE SPOTKAMY TO SOBIE POGADAMY I MYŚLE ZE WTEDY STWIERDZICE ZE NIE JESTEM TAKI ZAROZUMIAŁYM SZCZENIAKIEM ZA JAKIEGO MNIE UWAZACIE. CZASEM NAPISAŁEM JAKAS BZDURE ALE JESLI JUZ TO RACZEJ Z BRAKU CIERPLIWOŚCI I ZE ZMECZENIA BO SOTATNIO za*****alam NA NOCNYCH ZMIANACH PO 16H I JESTEM 1 DZIEN W TYGODNIU W DOMU, A JAK JUZ JESTEM TO NIE ZABARDZO MAM CHCI NA DYSKUSJE KTÓRA SIE NIGDY NIESKOŃCZY. wIEC JESZCZE RAZ SORY I JESLI CHODZI O MNIE TO JUZ KONIEC WYPOWIEDZI NA TEMAT OLEJU SKRZYNI ITP.

pOZDRO DLA WAS I MIŁEGO TYGODNIA.
Omega 2,5 Turbo Dziura

#54 OFFLINE   Bc30se

Bc30se

    Zbanowany

  • 1 075 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Hrubieszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 04 września 2006 - 20:35

przyznam sie ze tego iedoczytałem :mrgreen: ale skoro jest to UAZ to poco tu o nim wogóle gadamy??


znowu wykazujesz ignoracje i brak fachowości, z tego wynika że przypieprzasz linkami gdzie popadnie oby się na siłe wybronić..... to nie jest dobry sposób, jeśli jesteś tak zorientowany w temacie to było się nie śmiać z właściciela UAZa...


owszem ferrari to też fiat ale ferrari jakoś nie ma znaczka fiata a w fiacie jakoś nie ma konstrukcji i technologi w ferrari dlatego bubel jest tani a ferari jest drogie


kuuuwa żesz przestań bo pieprzysz jak gówniarz.... AUDI też nie ma znaczka VW... ale podobno twoim celem tutaj jest obrona argumentów dotyczących oleju a nie przypier się do firm i i ch polityki handlowej.. umrzesz a nie zrozumiesz dlaczego jest tak a nie inaczej...

nic mądrego tutaj nie powiedziałeś jak do tej pory, na LOBie by dawno zamknęli ten temat... ale myślę że w duchu przyznajesz jak dużo się nauczyłeś nawet od starego UAZa... :evil:

#55 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 04 września 2006 - 20:37

DZIEKI ZA ROZMOWE BC30SE I CITA I SORKI JESLI WAS URAZIŁEM. kIEDYS SIE SPOTKAMY TO SOBIE POGADAMY I MYŚLE ZE WTEDY STWIERDZICE ZE NIE JESTEM TAKI ZAROZUMIAŁYM SZCZENIAKIEM ZA JAKIEGO MNIE UWAZACIE. CZASEM NAPISAŁEM JAKAS BZDURE ALE JESLI JUZ TO RACZEJ Z BRAKU CIERPLIWOŚCI I ZE ZMECZENIA BO SOTATNIO za*****alam NA NOCNYCH ZMIANACH PO 16H I JESTEM 1 DZIEN W TYGODNIU W DOMU, A JAK JUZ JESTEM TO NIE ZABARDZO MAM CHCI NA DYSKUSJE KTÓRA SIE NIGDY NIESKOŃCZY. wIEC JESZCZE RAZ SORY I JESLI CHODZI O MNIE TO JUZ KONIEC WYPOWIEDZI NA TEMAT OLEJU SKRZYNI ITP.


Wyłącz tego CapsLocka - bo to naprawde nieuprzejme. Przyjęte jest, ze wielkie litery opznaczają krzyk/podniesiony ton głosu. Wiec sie nie wydzieraj i pisz po polsku.
Nie tylko Ty zapierdalasz po kilkanascie godzin dziennie i nie tylko ostatnio wiec weź nawet mnie nie denerwuj tego rodzaju tłumaczeniem. Niektórzy muszą zarobić na siebie i swoje wydatki nie mając wsparcia od kogos. Na omege trzeba bylo zarobic, tak jak na wszelkie inne wczesniejszye 'furki' łącznie z kilkoma kaszlakami po drodze.
Jak nie masz ochoty na dyskusje, to po kiego grzyba ciągniesz temat i piszesz tu wypracowania ...
Wypij piwko, prześpij sie i zrezygnuj z capsLocka bo to naprawde wkur.wia.

#56 OFFLINE   duet86

duet86
  • 119 postów
  • Dołączył: 05-08-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 04 września 2006 - 20:49

Oki sory za Caps Locka a jeśli chcesz widziec to ja tez nie miałem tak łatwo i nie liczac pierwszego auta to na pozostałe zarobiłem sobie sam i jestem z tego dumny i jesli chesz wiedziec to nikt mnie juz nie wspiera bo z własnorecznie zarobionej kaski własnie remontuje sobie mieszkanko po św pamieci dziadkach i otwieram komis samochodowy. Wiec jeśli wydaje ci sie ze starzy podali mi wszytko na tacy to jestes w błedzie. Powiedzieli ze najpierw musze udowodnic ze sam tez potrafie sobie poradzic.
A pisząć ze pracuje nie miałez zamiaru twierdzic ze np ty sie obijasz bo tego niewiem i nie zamierzem cie oceniac. Chodziło mi tylko o toz ze jak siadam do kompa poklikac to to zregóły jestem zje**** jak pies i niezawsze powiem(napisze) cos sensownie czy zrozumiale. A ciągne ten temat bo jak bym sobie odpuścił to stwierdzili by wszyscy ze brakło mi argumentów i tyle a tak nie jest choc z trzeźwym myśleniem po robocie to u mnie niejest za dobrze :mrgreen: Widzie Ze Bc30SE nie masz zbytnich checi do zakonczenia tematu i niezbyt uwaznie czytasz co pisze wiec wiecej juz sie nieodzywam. Zycze ci szcześcia.
Omega 2,5 Turbo Dziura

#57 OFFLINE   duet86

duet86
  • 119 postów
  • Dołączył: 05-08-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 04 września 2006 - 20:55

CITA porozmawiamy sobie na zlocie przy piwku jesli masz ochote i wtedy stwierdzisz czy jestem rozpuszczonym szczeniakiem i wtedy pogadamy sobie spokojnie na ten temat moze uda mi sie ciebie przekonac lub choaż wyjaśnic te nieporozumienia bo nie lubie pozostawiac za soba spalonych mostów. Pozdro
Omega 2,5 Turbo Dziura

#58 OFFLINE   Bart

Bart
  • 15 postów
  • Dołączył: 03-08-2006
  • Skąd: Jedlicze

Napisany 04 września 2006 - 21:15

Panowie niebo jest niebieskie trawa jest zielona

Podziwiam ze tez Wam sie tak chce setki tematow mamy mase informacji do przekazania duzo nowinek do przeczytania a Wy jak 16 letnie laseczki

Normalnie rece opadaja :???: :neutral:

Polecam jak w temacie Olej - to
New face

#59 OFFLINE   duet86

duet86
  • 119 postów
  • Dołączył: 05-08-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 04 września 2006 - 21:20

Uwiez mi ze juz mi sie wcale niechce i ze nie mam najmniejszego zamiaru sie z nimi klucic ani ich obrażać. Z jednej strony krytykuja cos co ja powiem o nich a z drugiej pisza to samo nie znajc mnie. Chicłabym zeby nikt do nikogo nie miałm urazy. Pozdro
Omega 2,5 Turbo Dziura

#60 OFFLINE   Bc30se

Bc30se

    Zbanowany

  • 1 075 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Hrubieszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 04 września 2006 - 21:26

Duet, schowałeś ogon jak skarcony piesek.... :mrgreen: