Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

czy to zbieżność?


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   klaudek

klaudek
  • 29 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: polska

Napisany 27 czerwca 2007 - 20:10

witam posiadam omege b 96 kombi i mam pytanko jak stoję i skręcę kola na maxa w lewo czy w prawo i powoli ruszam to oddają one taki nieprzyjemny odgłos jakby o coś tarły czy to moze jest zależne od zbieżności???? czy może tak musi być??? :sad:

[edit chomiczek] poprawiłem tytuł i ortografię



#2 OFFLINE   Śmigiel

Śmigiel
  • 709 postów
  • Dołączył: 09-11-2006
  • Skąd: Świnoujście
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 27 czerwca 2007 - 20:19

No z całą pewnością tak ma nie być, ale w czym wina. My możemy tylko mniemać co jest przyczyną, ale 100% odpowiedź powie Ci pan diagnosta.

Możesz mieć końcówki uwalone, tuleje itp.

Pytanie jak auto się zachowuje jak przyśpieszasz z kierownicą puszczoną ale ustawioną prosto, tak samo jak zachowuje się przy hamowaniu z taką samą pozycja kierownicy. Bije Ci coś ? Kierownica lata? Sama skręca? Ściąga??

#3 OFFLINE   klaudek

klaudek
  • 29 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: polska

Napisany 27 czerwca 2007 - 20:50

no wlasnie wsztstko jest ok nic nie wali nic nie stuka nie sciaga jak hamuje to wszytsko jest ok

#4 OFFLINE   Śmigiel

Śmigiel
  • 709 postów
  • Dołączył: 09-11-2006
  • Skąd: Świnoujście
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 27 czerwca 2007 - 20:53

A Ty czasem pompy wspomagania nie słyszysz? Poza tym kierownicy nigdy się nie skręca na max. Obciążasz bardzo pompe, ta zaś silnik i możesz czuć spadające obroty i suchy odgłos z pompy wspomagania, który może nawet być podobny do tarcia czegoś o coś.

#5 OFFLINE   klaudek

klaudek
  • 29 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: polska

Napisany 27 czerwca 2007 - 20:54

nie nie nie ja slysze opony tylne