Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

usługi remontowe i wykończeniowe - stawki ??


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   figop

figop

    Tomek

  • 101 postów
  • Dołączył: 23-07-2010
  • Skąd: Rybnik

Napisany 23 lipca 2011 - 17:18

Tak się zastanawiam, bo mam troszkę zdolności, umiejętności, znam się troszke na tym i na tamtym. Dobra bez ściemy. Musze jakoś wykorzystać swoje plusy tak żeby coś na tym zarobić ale nie wiem jak obecnie na rynku kształtują się ceny za usługi remontowo wykończeniowe. Dokładnie mnie interesują jakie sa stawki np., za gładzię, malowanie, kasetony, panele, kafelki itd. może ktoś coś takiego robi i ma orientacje w stawkach to podajcie kwoty.
Sprzętu i narzędzi w domu tyle że można ekipe remontową poskładać wiec trzeba to wykorzystać. Za info dzięki.
Powyższy Post Wyraża Jedynie Opinię Autora W Dniu Dzisiejszym.
Nie Może On Służyć Przeciwko Niemu W Dniu Jutrzejszym, Ani Każdym Innym Następującym Po Tym Terminie.
Ponadto Autor Zastrzega Sobie Prawo Zmiany Poglądów, Bez Podawania Przyczyny


NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ
[SIGPIC][/SIGPIC]
oddam moją renie. za darmochę. tę co widać na foto.
UWAGA duży GRATIS do reni, zwany kredytem


http://figop.digart.pl/

#2 OFFLINE   sloneczko

sloneczko
  • 102 postów
  • Dołączył: 11-12-2008
  • Skąd: Poznań

Napisany 09 sierpnia 2011 - 11:34

Ceny zależą od regionów w jakich wykonujesz usługi, a i w regionach często się różnią, w PN za gładzie biorą od 12-18zł za malowanie na biało 6-8złm2 na kolor 10-12 panele 12-20, płytki 40-120 zależy od płytek więc lepiej podawaj ceny za calość remontu jak tak robie i mi pasuje jak komuś powiesz za m2 gładzi 18zl to powie ze szalony jesteś :masakra:

#3 OFFLINE   izunia1113

izunia1113

    MAŁA CZARNA :):):)

  • 90 postów
  • Dołączył: 25-06-2011
  • Skąd: Rzgów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 14 sierpnia 2011 - 19:43

Słoneczko masz racje jak się umawiasz z kimś na remont podawaj ogólną kwotę a nie każdą część osobno. Jakbyś Tomek bliżej mieszkał to bym cię z moim mężem poznała on też się w remonty bawi sam. I jest lepiej zaopatrzony w sprzęt niż nie jedna firma.;)

#4 OFFLINE   zozo

zozo
  • 183 postów
  • Dołączył: 05-02-2009
  • Skąd: Gliwice

Napisany 18 sierpnia 2011 - 21:25

Tak się zastanawiam, bo mam troszkę zdolności, umiejętności, znam się troszke na tym i na tamtym. Dobra bez ściemy. Musze jakoś wykorzystać swoje plusy tak żeby coś na tym zarobić ale nie wiem jak obecnie na rynku kształtują się ceny za usługi remontowo wykończeniowe. Dokładnie mnie interesują jakie sa stawki np., za gładzię, malowanie, kasetony, panele, kafelki itd. może ktoś coś takiego robi i ma orientacje w stawkach to podajcie kwoty.
Sprzętu i narzędzi w domu tyle że można ekipe remontową poskładać wiec trzeba to wykorzystać. Za info dzięki.


witam kolegę zza miedzy :D ja się tym bawiłem i powiem tak niestety: klienci nauczyli się negocjować ceny i często chcąc coś zrobić a nie siedzieć na dupsku trzeba bardzo naginać cennik. normą jest tak ze klient spotka się z kilkoma majstrami a później mądruje co i jak udaje ze wszystko wie. ja to robiłem dorywczo i mimo ze ekip remontowych jest baaaaaaardzo baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dużo... to na brak roboty nie narzekałem, ciągle coś się robiło. trochę dobrej gadany obeznanie w materiałach, rozwiązaniach technicznych.. i jak zaczniesz klientowi szybciej mówić i proponować rozwiazanie tym szybciej uwierzy w twoje umiejętności. i skusi sie na każda proponowana cenę :D
Poszukuje garażu, stodoły i ogólnie miejsca na wiosenną reanimacje blacharską mojej omegi.. ( mieszkam w bloku i nie mam gdzie tego zrobić :( )
dokładniej chodzi o lakierowanko błotnika i paru innych części

do 15 km od Gliwic.
jak coś to atakować mnie na PW .

POMÓŻ ZOZKOWI I JEGO OMEDZE :D

#5 OFFLINE   figop

figop

    Tomek

  • 101 postów
  • Dołączył: 23-07-2010
  • Skąd: Rybnik

Napisany 19 sierpnia 2011 - 15:05

Dzięki za wszystkim za pomoc. Obecnie załapałem robote. Stomatologowi robie ogródek, a że nie wiem ile takie coś kosztuję to się ugadałem z nim że płacone mam za godzinki. Dogadałem się na 12zł za godzinę, myślę że dobra cena, szczególnie że to już na rękę, żadnej faktury nie chce, i jak by nie było to strasznie naciągam te godziny, tzn nie spiesze się.
Będę miał też troszkę kafelkowania, jest balkon, taras, schody, wszystko to do remontu, kafelki które obecnie tam są, normalnie odpadają. Ale to już go z metra skasuje, na razie o cenie nie rozmawialiśmy. Tak samo malowanie całej piwnicy. Założenie systemu nawadniającego trawnik. No troszkę roboty się znalazło. Mam nadzieję że potem jak coś to poleci mnie jakimś swoim znajomym. Dodatkowo mam załatwione u niego kursy na zieleń miejską na kompostownik na wywóz liści i skoszonej trawy, 50zł za kurs.
Powyższy Post Wyraża Jedynie Opinię Autora W Dniu Dzisiejszym.
Nie Może On Służyć Przeciwko Niemu W Dniu Jutrzejszym, Ani Każdym Innym Następującym Po Tym Terminie.
Ponadto Autor Zastrzega Sobie Prawo Zmiany Poglądów, Bez Podawania Przyczyny


NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ
[SIGPIC][/SIGPIC]
oddam moją renie. za darmochę. tę co widać na foto.
UWAGA duży GRATIS do reni, zwany kredytem


http://figop.digart.pl/

#6 OFFLINE   siuAda

siuAda

    don't worry be happy

  • 4 791 postów
  • Dołączył: 17-10-2008
  • Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 19 sierpnia 2011 - 16:29

płacone mam za godzinki.

Dobry klient

naciągam te godziny,

Tak trzymać.

Stomatologowi robie ogródek

On nie ma litości nad tobą jak siedzisz na fotelu :)

#7 OFFLINE   figop

figop

    Tomek

  • 101 postów
  • Dołączył: 23-07-2010
  • Skąd: Rybnik

Napisany 19 sierpnia 2011 - 16:39

On nie ma litości nad tobą jak siedzisz na fotelu

raczej nie ma litości dla portwela hehe
Powyższy Post Wyraża Jedynie Opinię Autora W Dniu Dzisiejszym.
Nie Może On Służyć Przeciwko Niemu W Dniu Jutrzejszym, Ani Każdym Innym Następującym Po Tym Terminie.
Ponadto Autor Zastrzega Sobie Prawo Zmiany Poglądów, Bez Podawania Przyczyny


NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ
[SIGPIC][/SIGPIC]
oddam moją renie. za darmochę. tę co widać na foto.
UWAGA duży GRATIS do reni, zwany kredytem


http://figop.digart.pl/