Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Niedzielny Spot nad jeziorkiem w Zalesiu - 17.07.2011r.


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
12 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Radzio CT

Radzio CT
  • 70 postów
  • Dołączył: 31-05-2011
  • Skąd: Toruń
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 13 lipca 2011 - 21:19

Co powiecie na mały spocik nad jeziorem w Zalesiu k.Chełmży?To tylko 20km od Torunia,byłem tam w zeszłym tygodniu i jest naprawdę ok.Wszystko ładnie odnowione,czysto,jest gdzie postawić auta.Można spokojnie rozpalić grill albo ognicho i wszamać kiełbaskę,wypożyczyć kajaki,rowery wodne,łódki.Jest boisko do siatki,pole namiotowe,gdyby się komuś spodobało i postanowił zostać. A,i kibelki też mają,także nie będzie wędrówek po krzakach z saperkami :) Wstęp na plażę jest bezpłatny. Przejadę się tam jeszcze w piątek i sprawdzę dokładnie jak wygląda temat z parkingiem.Mogę dać jakąś zaliczkę i zaklepać miejsca,żeby nie było później problemu.Wpiszcie tylko kto przyjedzie,żebym wiedział ile miejsc zaklepać.
I jeszcze mapka,żeby nikt mi nie zaginął gdzieś w lesie niechcący :)
http://imap24.pl/ (trzeba sobie wpisać trasę np Toruń - Zalesie Chełmża)

Termin Spocika 17.07.2011 (Niedziela), godzina 11:00

1.Ja z Żonką :)

#2 OFFLINE   Novy

Novy
  • 51 postów
  • Dołączył: 02-03-2010
  • Skąd: Zielonka k/Bydgoszczy
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 14 lipca 2011 - 06:48

Termin Spocika 17.07.2011 (Niedziela), godzina 11:00

1. Radzio CT z Żonką
2. Novy (Jak bedzie ladna pogoda to podjade z rodzinka...)

#3 OFFLINE   Maxx

Maxx
  • 37 postów
  • Dołączył: 21-04-2010
  • Skąd: Chełmno

Napisany 14 lipca 2011 - 09:22

Myślę, że Zalesie jest bardzo dobrym pomysłem... Byłem tam nie raz i naprawdę dobry ośrodek :) Kiedyś mieli swoją stronę ale teraz nie mogę jej znaleźć więc chyba przestała żyć ;P Sprzęt wodny jest chociaż jak byłem ostatnio w sobotę to czekali na serwis od rowerków wodnych bo żaden nie śmigał, łódki beznadziejne ale kajaczki wyglądały całkiem spoko więc jakby ktoś miał parcie na sprzęt wodny to nie ma problemu ;) W siatkę można pograć, nie ma problemu, jest plac zabaw dla dzieciaczków jakby ktoś z rodzinką całą przyjechał, jak wspomniał Radzio CT kibelki są, są bary z jedzonkiem, gilla można rozpalić, ogólnie spoko. Jeśli chodzi o parking to na teren ośrodka będzie ciężko wjechać ale kawałek dalej jest duży, trawiasty parking, będzie gdzie się ustawić Omegami i ładnie się prezentować ;) Płatny 5 zł od samochodu, i stoisz do końca dnia i jeszcze dłużej ;P Może byśmy się wcześniej gdzieś razem spotkali i wtedy wszyscy pojechali do Zalesia?? Proponuję pod Lidlem, jadąc z Torunia będzie Wam po drodze, jest większy parking, pomieścimy się i wtedy all śmigniemy na Zalesie, co Wy na to?? Tu jest Lidl [maps]53.179,18.607[/maps]

1. Radzio CT z żoną
2. Novy z rodzinką
3. Ja z moją Panią i znajomymi

#4 OFFLINE   Marcin B-ca

Marcin B-ca
  • 153 postów
  • Dołączył: 21-05-2009
  • Skąd: Brodnica
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 14 lipca 2011 - 13:42

Kurczę niestety ja będę - mam na popołudnie do roboty:mad:
Gdyby termin był na sobotę to chętnie bym zapodał

#5 OFFLINE   Marcell

Marcell
  • 262 postów
  • Dołączył: 08-05-2011
  • Skąd: CT

Napisany 14 lipca 2011 - 17:02

Pomysli sie, czemu nie...

#6 OFFLINE   Marcin B-ca

Marcin B-ca
  • 153 postów
  • Dołączył: 21-05-2009
  • Skąd: Brodnica
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 14 lipca 2011 - 18:36

tylko na dobrą sprawę zostało 2 dni na ogarnięcie tematu i zorganizowanie ludków

#7 OFFLINE   Marcell

Marcell
  • 262 postów
  • Dołączył: 08-05-2011
  • Skąd: CT

Napisany 14 lipca 2011 - 19:14

Ja jednak zrezygnuje bo auto odmawia współpracy. Jedynie pod np. aulą umk...

#8 OFFLINE   Maxx

Maxx
  • 37 postów
  • Dołączył: 21-04-2010
  • Skąd: Chełmno

Napisany 14 lipca 2011 - 19:36

Marcell, co Ty gadasz?? :/ Co się dzieje?? Nie obrócisz tych paru km?? :/ W razie co będziemy Cie holować ;P Hak mam ;P No czasu niewiele pozostało ale mi kogokolwiek ciężko zwerbować bo nie mam z nikim kontaktu, jedynie forum, a widzę, że zbyt wielu ludzi nie odpowiada na propozycję spotkania w Zalesiu, a szkoda :/

#9 OFFLINE   czesiek

czesiek

    nagadałem się

  • 3 019 postów
  • Dołączył: 23-08-2007
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 14 lipca 2011 - 20:11

Marcell, co Ty gadasz?? :/ Co się dzieje?? Nie obrócisz tych paru km?? :/ W razie co będziemy Cie holować ;P Hak mam ;P No czasu niewiele pozostało ale mi kogokolwiek ciężko zwerbować bo nie mam z nikim kontaktu, jedynie forum, a widzę, że zbyt wielu ludzi nie odpowiada na propozycję spotkania w Zalesiu, a szkoda :/


Mylisz się, propozycja spotu w Zalesiu jest jak najbardziej ok. Jednak żeby spot wypalił to taki pomysł trzeba ogłosić dwa tygodnie szybciej, aby ludziska poustawiali sobie plany, a nie jak to zostało zrobione teraz: 4 dni wcześniej.

#10 OFFLINE   Maxx

Maxx
  • 37 postów
  • Dołączył: 21-04-2010
  • Skąd: Chełmno

Napisany 14 lipca 2011 - 20:43

Mylisz się, propozycja spotu w Zalesiu jest jak najbardziej ok. Jednak żeby spot wypalił to taki pomysł trzeba ogłosić dwa tygodnie szybciej, aby ludziska poustawiali sobie plany, a nie jak to zostało zrobione teraz: 4 dni wcześniej.


Masz racje... Takie spotkanko szybciej trzeba ogłaszać bo 4 dni wczesniej to rzeczywiście za pozno :/ Ale mam nadzieje, ze ktos sie chyba pojawi, co?? :)

#11 OFFLINE   Radzio CT

Radzio CT
  • 70 postów
  • Dołączył: 31-05-2011
  • Skąd: Toruń
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 15 lipca 2011 - 01:16

Ja na pewno będę. :) Liczyłem na mały spontan z Waszej strony,w końcu to nie żadna wielka trasa do zrobienia,w niedzielę większość ma wolne,dlatego liczyłem,że to wypali i termin podałem taki krótki.Kilka tygodni wcześniej to się Zlot planuje,a nie mały spocik.Ok,termin możemy przełożyć np na kolejny weekend jeśli to coś zmieni...Napiszcie kiedy Wam pasuje,to jakoś to zmontujemy komisyjnie :) A tych,którzy podjadą w niedzielę poproszę o kontakt na priv,wymienimy się numerami,żeby się nie szukać później po ośrodku :)

#12 OFFLINE   Marcell

Marcell
  • 262 postów
  • Dołączył: 08-05-2011
  • Skąd: CT

Napisany 15 lipca 2011 - 03:41

Moje auto coraz gorzej hehe, a holowac nie wolno automatu ;) takze pozostaje mi tylko moje miasto ewent.
Pomysł na spocik świetny, ale coż....

#13 OFFLINE   Maxx

Maxx
  • 37 postów
  • Dołączył: 21-04-2010
  • Skąd: Chełmno

Napisany 15 lipca 2011 - 09:28

No ja napewno będę :) A spotykamy się tak jak zaproponowałem przed Lidlem??

No jo, automatu nie poholujesz :/ ;P Są wakacje więc takie spotkanko nad jeziorkiem właściwie zawsze można zrobić, o ile pogoda pozwoli więc napewno będzie okazja spotkać się w większym gronie :) Bynajmniej na to liczę :)