Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Pudzianowski vs Thompson


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
31 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   eliks

eliks
  • 1 563 postów
  • Dołączył: 28-11-2007
  • Skąd: Lidzbark

Napisany 22 maja 2011 - 01:32

po raz kolejny dowód że Pudzianowski jeszcze nie ma co startować do prawdziwych zawodników MMA. Siła to nie wszystko. Pudzian leje jak w "slow motion". Niech ćwiczy dalej, ale jak już pisał Lukas, im więcej masy, tym więcej tlenu. Tutaj już nic nie pomoże. Co do Thompsona to obejrzyjcie sobie walkę z Kimbo Slice'm.

#22 OFFLINE   pacio

pacio
  • 513 postów
  • Dołączył: 02-07-2009
  • Skąd: Iława Pol/Pisek Czechy

Napisany 22 maja 2011 - 08:22

po raz kolejny dowód że Pudzianowski jeszcze nie ma co startować do prawdziwych zawodników MMA. Siła to nie wszystko. Pudzian leje jak w "slow motion". Niech ćwiczy dalej, ale jak już pisał Lukas, im więcej masy, tym więcej tlenu. Tutaj już nic nie pomoże. Co do Thompsona to obejrzyjcie sobie walkę z Kimbo Slice'm.


No dobra Pudzian załamka,ale chociaż braciszek zrobi kariere spiewaka operowego chyba hehe.Nie moge z tego gościa.:jump:

#23 OFFLINE   damian0708

damian0708
  • 1 091 postów
  • Dołączył: 17-07-2008
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 22 maja 2011 - 08:45

Miał go jak na widelcu, już sie koleś zasłaniać nawet przestał :masakra: co do muzy, świadczy tylko o tym że to co Pudzianowi wychodzi najlepiej to przechwalanie się.

#24 OFFLINE   eliks

eliks
  • 1 563 postów
  • Dołączył: 28-11-2007
  • Skąd: Lidzbark

Napisany 22 maja 2011 - 11:31

Przegrał bo jest kiepski (jeszcze) w tym co teraz robi. Ale nie umiejszajmy Pudzianowi jego osoby, bo w Strongmenach był najlepszy i na tym powinien poprzestać. Zrobił ten sam błąd co wielu siłaczy/bokserów/kickboxerów czy zapaśników.

#25 OFFLINE   DaVePGN

DaVePGN

    Drift King

  • 4 228 postów
  • Dołączył: 17-02-2009
  • Skąd: PGN
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 22 maja 2011 - 11:36

Co do Thompsona to obejrzyjcie sobie walkę z Kimbo Slice'm.

Obejrzalem Thompsona walke z Kimbo, a zaraz potem Kimbo z Gannonem :)
Myslalem, ze Thompson jednak wygra ze Slice'm...

#26 OFFLINE   mapper

mapper

    9-5 2.3T 250km 400nm

  • 171 postów
  • Dołączył: 06-03-2010
  • Skąd: Poznań

Napisany 22 maja 2011 - 12:15

Tanio skóry nie sprzedał:D:D ciekawe ile dostał za walke..:D:D Pewnie na omege zarobił :D

#27 OFFLINE   DamianSz

DamianSz

    Bleblablo wyszło to #373

  • 4 324 postów
  • Dołączył: 10-03-2009
  • Skąd: Kędzierzyn - Koźle
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 22 maja 2011 - 12:32

Pudzian porażka on w ogóle niema kondychy, ale za to Kalidov niezła walka gość ma talent

#28 OFFLINE   pacio

pacio
  • 513 postów
  • Dołączył: 02-07-2009
  • Skąd: Iława Pol/Pisek Czechy

Napisany 22 maja 2011 - 14:54

Przegrał bo jest kiepski (jeszcze) w tym co teraz robi. Ale nie umiejszajmy Pudzianowi jego osoby, bo w Strongmenach był najlepszy i na tym powinien poprzestać. Zrobił ten sam błąd co wielu siłaczy/bokserów/kickboxerów czy zapaśników.


co do strongmenow no to nie wiem widzialem kiedys jakis taki fajny turniej tez niby strong men tylko bardziej coś z siłaczy organizowanego przez schwarzenegera to nasz pudzianik mial bodajże 16 miejsce to jaki z niego najsilniejszy człowiek wśród tych osiłków co tam byli to on był malutki.:p

#29 OFFLINE   eliks

eliks
  • 1 563 postów
  • Dołączył: 28-11-2007
  • Skąd: Lidzbark

Napisany 22 maja 2011 - 21:13

co do strongmenow no to nie wiem widzialem kiedys jakis taki fajny turniej tez niby strong men tylko bardziej coś z siłaczy organizowanego przez schwarzenegera to nasz pudzianik mial bodajże 16 miejsce to jaki z niego najsilniejszy człowiek wśród tych osiłków co tam byli to on był malutki.:p

Nom. Turniej to Arnold Schwarzeneger Classic. Ale ja bym na to nie patrzył. Oni tam mają swoje zasady, swoje konkurencje, swoich sędziów i publike. Jak Amerykaniec przyjedzie do EU to sobie nie radzi.

#30 OFFLINE   the_wizard

the_wizard
  • 169 postów
  • Dołączył: 03-03-2009
  • Skąd: Warszawa

Napisany 22 maja 2011 - 21:22

Nie jestem jakimś zagorzałym fanem Pudziana i nie chcę go specjalnie bronić....

ale weź pod uwagę, że nie da się trzymać formy przez cały rok, wydaje mi się, że obierasz sobie jakiś cel w sezonie i do niego dążysz. Odpowiadając na kolejne pytanie po co się tam zgłaszał, bo pewnie dostał za to hajs i żeby podnieść rangę zawodów, tym samym oglądalność, sponsorów itp...

Jeśli chodzi o jego występy w MMA... Mam dwie teorie... Hajs ma, więc albo jest zachłanny i chce mieć jeszcze więcej, albo jest faktycznie ambitny i chce spróbować czegoś innego, sam nie wiem do której teorii się przychylić...

Jedno jest pewno, że KSW dużo zyskało na jego obecności bo wg mnie 3/4 osób przychodzi właśnie dla niego. Osobiście sam wyczekiwałem na jego walkę bo byłem ciekawy czy się czegoś nauczył i czy czymś mnie pozytywnym zaskoczy...

#31 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 23 maja 2011 - 10:49

ja tam czekalem na Mameda. czulem ze pudzian dostanie becki ale milo by bylo jak by wygral




 


#32 OFFLINE   damian0708

damian0708
  • 1 091 postów
  • Dołączył: 17-07-2008
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 23 maja 2011 - 21:05

Ano miłoby było... może sie doczekamy...

W końcu chce rewanżu :D

http://sport.gadu-ga...utm_medium=main