Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Wypadek R. Kubicy w wyścigu.


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
74 odpowiedzi na ten temat

#61 OFFLINE   sebba

sebba
  • 21 postów
  • Dołączył: 17-06-2007
  • Skąd: Łódź

Napisany 09 lipca 2007 - 19:24

Samo to jeszcze jest niczym w porównaniu z tym że przez ostatnich 12 okrążeń odpierał ataki Massy. :bigok: :brawo:


Dokładnie. Szczególnie, że to prawie tak jakby Omegą 2.0 uciekać przed MV6... :mrgreen:

#62 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 lipca 2007 - 12:13

Samo to jeszcze jest niczym w porównaniu z tym że przez ostatnich 12 okrążeń odpierał ataki Massy. :bigok: :brawo:

Dokładnie. Szczególnie, że to prawie tak jakby Omegą 2.0 uciekać przed MV6... :mrgreen:

Trafne porównanie :bigok: ;)

#63 OFFLINE   jacekdal

jacekdal
  • 446 postów
  • Dołączył: 21-11-2006
  • Skąd: brac kase ;-)
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 22 lipca 2007 - 18:50

Z tym Heidfieldem jest chyba cos nie tak. nigdy nie slyszalem w jego wypowiedzi chociaz cienia samokrytyki. Albo inny kierowca , albo bolid , albo opony , plecy , rozwiazane sznurowadlo , lupiez, niesmaczne sniadanie i pewnie pare innych. No typowy "szwab" :bad: . Polak moze byc lepszy od Niemca na niemieckim torze? W jednym teamie z tym wiesniakiem Robert daleko nie zajedzie :censored:

Pozdro

#64 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 22 lipca 2007 - 19:27

jacekdal, i masz rację bo Robert bedzie zapewne w bmw jeździł jeszcze tylko do końca sezonu ... na to wskazują wszystkie znaki na niebie i ziemi ... dziś nie zmienili mu opon deszczowych w pore i było jak było ... ale niema tego złego co by na dobre nie wyszło ... bmw to przecie bardzo mierne wozy...

#65 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 lipca 2007 - 13:33

A skąd masz takie informacje że zapewne tylko do końca sezonu. I kontrakt i media mówią całkiem co innego. Poza tym ja uważam, że to heidfeld pierwszy wypadnie z zespołu BMW niż Kubica, a jak tak dalej będzie jeździł to prorocze może być to, że zastąpi go Vettel

A gdyby Kubica miał odejść to i gdzie. W torro rosso są nawet 2 wolne miejsca po sezonie, a raczej tam go nie widzę bo bolidy mają za słabe. Skoro mówi się że BMW to trzecia siła F1 to żeby się rozwijał a nie cofał zostaje McLaren albo Ferrari. Ale oni jakoś nie zabijają się o Kubicę

A co do miernych wozów BMW - zwróć uwagę od kiedy istnieje stajnia F1 BMW i jaki w tym czasie dokonała postęp. Przecież oni nie dawno zaczeli a już są na trzecim miejscu - przypadek???

#66 OFFLINE   eroziom

eroziom
  • 285 postów
  • Dołączył: 16-07-2007
  • Skąd: Warszawa

Napisany 26 lipca 2007 - 13:09

przypadek nie ale jak dla mnie Kubice albo przesladuje jakies fatum albo poprostu team go lekceważy i stawia go zawsze na 2 miejscu. A co powiecie jak by przeszedł do Renault...w sumie mają dobre bolidy lecz kiepskich kierowców aktualnie, choć najlepiej aby wyrzucili Heidfielda a Robert jako lider teamu...
ciągłe problemy....wrrrr
Moja była kluska :((
http://www.polskajaz...pel/Omega/17738
Obecnie:
http://www.polskajaz...lt/Laguna/26391

#67 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 lipca 2007 - 13:16

przypadek nie ale jak dla mnie Kubice albo przesladuje jakies fatum albo poprostu team go lekceważy i stawia go zawsze na 2 miejscu.

Przecież Robert ma za sobą dopiero kilka wyścigów w F1. Przecież nikt rozsądny nie postawi wszystkiego na żółtodzioba.
Przecież z Hamilltonem jest podobnie, pomimo tego że jest liderem i idzie mu lepiej od Alonso, to i tak Alonso jest liderem teamu.

#68 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 26 lipca 2007 - 14:34

A co powiecie jak by przeszedł do Renault...w sumie mają dobre bolidy lecz kiepskich kierowców aktualnie, choć najlepiej aby wyrzucili Heidfielda a Robert jako lider teamu...


Jak najbardziej NIE. Renault jak wszystkim obeznanym z tematem ma bardzo duze problemy z dopasowaniem bolidu do opon bridgestone. Przeciez w zeszlym roku Fisico jezdził całkiem nieźle, a w tym? Ne chce się wypowiadać na temat Kovalainena. Jak dla mnie to mięka klucha i nie nadaje się do F1. Ale przypominam, że w zeszłym sezonie Renault tak jak i BMW jeździło na Michelinach!!! I teraz spójrzmy jak BMW potrafiło wejść w Bridgestone a co sie dzieje z Renault. Wciąż uważam, że stajnia BMW jest najlepszą szkołą dla Kubicy. Gość jest mocny i tyle, a najważniejsze że ma serce do tego sportu.

Co do GP Europy, walka między Quick Nickiem a Kubicą wynikała tylko z tego, że to jego tor i chciał pokazać, że tu rządzi. Wejdź w sposób jego myślenia. To że przegiął to druga sprawa. No i te jego nieszczęsne wypowiedzi. Kompletnie się kupy nie trzymają. Jest za bardzo zadufany w sobie i obawiam się, że to go zgubi. Ale należy pamiętać, że puki co BMW zmienia wciąż liderów swojego teamu (w pierwszje części sezonu Heidfeld miał bardziej agresywną taktykę, a teraz Roberta kolej) i nie stara się faworyzować ani jednego ani drugiego. Mają robić swoje, czyli przywozić jak najwięcej punktów.

#69 OFFLINE   welder

welder
  • 92 postów
  • Dołączył: 03-07-2007
  • Skąd: Katowice

Napisany 28 lipca 2007 - 19:28

Zastanawia mnie tylko jedno czy aby nasz pan Robert nie zapomina troszeczkę o nas kibicach po ostatnim wyścigu w Niemczech nie usłyszałem od niego w żadnej z jego wypowiedzi podzieńkowań dla kibiców o trochę polskich kibiców jednak na każdym wyścigu jest myślę że jest to wypadek przy pracy .

#70 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 29 lipca 2007 - 18:55

Zastanawia mnie tylko jedno czy aby nasz pan Robert nie zapomina troszeczkę o nas kibicach po ostatnim wyścigu w Niemczech nie usłyszałem od niego w żadnej z jego wypowiedzi podzieńkowań dla kibiców o trochę polskich kibiców jednak na każdym wyścigu jest myślę że jest to wypadek przy pracy .


Też mam czasami takie wrażenie że mu się nos za wysoko podnosi, ale może taki charakter, nic na to nie poradzimy. Ja jednak obstawiam, że ostatnio miał słabszy dzień

Tak dla zainteresowanych oto cytat z innego forum (BTW informacja z gazeta.pl):
Monachijski dziennik "TZ" napisał w sobotę, że BMW Sauber przedłużyło kontrakt z Nickiem Heidfeldem o dwa lata. Heidfeld miałby zarobić w przyszłym sezonie 8,2 mln dolarów. Dodatkowo za każdy zdobyty punkt Niemiec dostawałby 27 tys. dolarów, a za wygraną - 275 tys. dol. Heidfeld w tym sezonie zdobył 36 punktów. W całej karierze nie wygrał jednak ani jednego wyścigu. Menedżer Heidfelda Werner Heinz powiedział tylko, że "Nick nie musi się martwić o swoją przyszłość w Formule 1". Nie martwi się o nią także Robert Kubica - partner Heidfelda z zespołu. Według szwajcarskich mediów Polak zarabia 2,4 mln dolarów rocznie, prawdopodobnie ma premie za zdobywane punkty. Kontrakt Kubicy jest ważny do 2010 roku.

I co wy na to?

#71 OFFLINE   jacekdal

jacekdal
  • 446 postów
  • Dołączył: 21-11-2006
  • Skąd: brac kase ;-)
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 04 sierpnia 2007 - 20:06

I znow szwabowi poszlo lepiej. Ehhhhhhh.........

#72 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 05 sierpnia 2007 - 11:40

I znow szwabowi poszlo lepiej. Ehhhhhhh.........

eee tam nie przesadzaj - Robert się dopiero uczy a szwab już dawno powinien wygrywać przecież to jego 6 sezon a może 7 - przyjdzie pora

#73 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 05 sierpnia 2007 - 17:34

I znow szwabowi poszlo lepiej. Ehhhhhhh.........

eee tam nie przesadzaj - Robert się dopiero uczy a szwab już dawno powinien wygrywać przecież to jego 6 sezon a może 7 - przyjdzie pora


Dobra dobra z tym wygrywaniem nie przesadzajmy, przecież BMW nie jest najsilniejszym zespołem w stawce. Co do tego ze Szwabowi poszło lepiej polecam lekturę www.formula1.pl - tam jest wszystko wyjaśnione. OT znowu ta skrzynia biegów.

Tak czy inaczej dzisiaj też nie było źle 5 miejsce. Powiem tak. Robert jest w czołówce i to dobrze, reszta zależy od inżynierów BMW - niech klecą to auto lepiej i szybciej i lepiej i szybciej.... ehhh sie rozmażyłem. Ale chyba każdy z nas kibiców jest głodny podjum dla Roberta :mrgreen:

#74 OFFLINE   eroziom

eroziom
  • 285 postów
  • Dołączył: 16-07-2007
  • Skąd: Warszawa

Napisany 06 sierpnia 2007 - 12:56

ciekawe ile razy w tym sezonie usłyszymy że robert bedzie miał sprawny bolid...bo jakoś ciągle słychać że coś mam popsute a jak zwykle Heidfield miał super sprawny bolid...szkoda tej strategii na 3 pitstopy bo gdyby nie to 4 miejsce bym miał....
ciągłe problemy....wrrrr
Moja była kluska :((
http://www.polskajaz...pel/Omega/17738
Obecnie:
http://www.polskajaz...lt/Laguna/26391

#75 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 sierpnia 2007 - 21:32

Myślę że strategia była ustalona na podstawie błędów popełnionych w poprzednim sezonie - pamiętacie dyskwalifikacja