Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

UWAGA MINA!!!


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1284 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   siemi1

siemi1
  • 374 postów
  • Dołączył: 21-09-2006
  • Skąd: Warszawa-Wawer
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 22 września 2007 - 15:18

żal.. po prosty..

 


#22 OFFLINE   Beny

Beny

    x30ben

  • 4 042 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: Malbork - GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 23 września 2007 - 10:56

co Wy chcecie :razz: "prawie" nÓFka finka nie śmigana :twisted:
ja bym bral ja odrazu... na zlom :peace:
a te drzwi... przechodza obok chyba slychac chrupanie :grin: jak u mnie :mrgreen:
Dodany obrazek

ZWYKŁY KLUBOWICZ

#23 OFFLINE   sebek

sebek
  • 106 postów
  • Dołączył: 02-10-2006
  • Skąd: Warszawa

Napisany 26 września 2007 - 12:24

a ja mam propozycje, aby moze wrzucać zrzuty ekranu z aukcji, ponieważ po kilku dniach takie ogłoszenia samoistnie znikają i trudno odnieść się do konkretnego ogłoszenia, mimo, że tylko sprzed paru dni... Co Wy na to?

#24 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 września 2007 - 13:43

a ja mam propozycje, aby moze wrzucać zrzuty ekranu z aukcji, ponieważ po kilku dniach takie ogłoszenia samoistnie znikają i trudno odnieść się do konkretnego ogłoszenia, mimo, że tylko sprzed paru dni... Co Wy na to?


trafna uwaga :!: :!: :!:


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#25 OFFLINE   szokol

szokol
  • 311 postów
  • Dołączył: 04-06-2007
  • Skąd: Będzin

Napisany 26 września 2007 - 14:55

Że znikają to jeszcze nic. Czasem pojawia się ta sama fotka z tym samym opisem a chodzi o zupełnie inne auto :tere-fere:

Zwróćcie uwage.
www.elektra-bedzin.pl


Jest jedna rzecz dla której warto żyć - MV6 i nie zmieni się nic

#26 OFFLINE   DamianB

DamianB
  • 1 595 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Katowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 DTI 16v Y22DTH

Napisany 26 września 2007 - 15:10

Że znikają to jeszcze nic. Czasem pojawia się ta sama fotka z tym samym opisem a chodzi o zupełnie inne auto :tere-fere:

Zwróćcie uwage.


Bo niekoniecznie w aukcji musi byc napisane, ze przedstawione zdjecia prezentuja TEN samochod z aukcji - moga to byc foty pogladowe, zeby wiedziec jak wyglada np. kazdy Opel Omega B.
Swoja droga praktyka czesto stosowana np. przez komisy samochodowe w Niemczech - gosciu caly czas ma jedno i te samo zdjecie na aukcjach, a autka sie zmieniaja. Tlumacza sie tym, ze jakby mieli zapieprzac po placu i robic co chwile foty kazdego samochodu, to by na nic innego czasu nie mieli :mrgreen:

#27 OFFLINE   dean2

dean2
  • 59 postów
  • Dołączył: 28-09-2007
  • Skąd: Lubuskie

Napisany 29 września 2007 - 08:32

http://moto.allegro....cdx_kombi_.html

oto link do ogłoszenia z autem które oglądałem parę dni temu sprzedawca pisze ze stan jest bdb a tak naprawdę to auto to jeżdżąca tragedia :???: skora poprzecierana i poplamiona jakaś czerwona farba lakier i stan blacharki tragiczny rdza jest dosłownie wszędzie! tapicerka odłazi od drzwi silnik pracuje jakby miał trzy cylindry a pod nim plama oleju... autem trzepie podczas jazdy sprzęgło wali ze prawie nogę mi połamało auto można otworzyć jedynie od strony pasażera no istna porażka szczerze odradzam ten pojazd....

#28 OFFLINE   lendio

lendio
  • 3 116 postów
  • Dołączył: 02-07-2006
  • Skąd: PODKARPACIE
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 29 września 2007 - 10:43

http://moto.allegro....cdx_kombi_.html

oto link do ogłoszenia z autem które oglądałem parę dni temu sprzedawca pisze ze stan jest bdb a tak naprawdę to auto to jeżdżąca tragedia skora poprzecierana i poplamiona jakaś czerwona farba lakier i stan blacharki tragiczny rdza jest dosłownie wszędzie! tapicerka odłazi od drzwi silnik pracuje jakby miał trzy cylindry a pod nim plama oleju... autem trzepie podczas jazdy sprzęgło wali ze prawie nogę mi połamało auto można otworzyć jedynie od strony pasażera no istna porażka szczerze odradzam ten pojazd....


Kolejny przykad, ze te wszystkie zdjecia w ogloszeniach nie sa nic warte, bo na zdjeciach auto wyglada ladnie, a tu taki szrot jak kolega opisal.

#29 OFFLINE   Mariusz

Mariusz

    *********

  • 3 094 postów
  • Dołączył: 18-11-2006
  • Skąd: warszawa

Napisany 29 września 2007 - 14:48

A mi się wydaje , że jak wersja cdx to anglik przerabiany :censored: . No chyba , że się mylę to prosze mnie poprawić :mrgreen: .

#30 OFFLINE   Twaróg

Twaróg
  • 378 postów
  • Dołączył: 15-10-2006
  • Skąd: Kobyłka
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 29 września 2007 - 15:55

A i od kiedy Omegi miały klime czterostrefową czyli dzielona przód tył i prawa lewa tak jak on to napisał i 4 poduszki w omie z 1994 roku a z tapicerką napewno było coś kombinowane bo ma drewniane wstawki na drzwiach

#31 OFFLINE   660R

660R
  • 552 postów
  • Dołączył: 03-03-2007
  • Skąd: Warszawa/Częstochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 29 września 2007 - 16:31

dokąłdnie.. dobre spostrzeżenie :bigok:

#32 OFFLINE   szokol

szokol
  • 311 postów
  • Dołączył: 04-06-2007
  • Skąd: Będzin

Napisany 30 września 2007 - 16:08

Mało tego że różni się stan auta na fotach.

Jak szukałem Omy pojechałem oglądać auto i facet podjechał innym (tylko kolor się zgadzał)

A napisane było że foty przedstawiają to konkretnie auto na sprzedaż.


C H A M S T W O ! ! !
www.elektra-bedzin.pl


Jest jedna rzecz dla której warto żyć - MV6 i nie zmieni się nic

#33 OFFLINE   dean2

dean2
  • 59 postów
  • Dołączył: 28-09-2007
  • Skąd: Lubuskie

Napisany 30 września 2007 - 18:13

no to ciebie jeszcze lepiej zrobili niz mnie :piwo:

#34 OFFLINE   kogut

kogut

    240PS 550NM -> STRAIGHT 6

  • 889 postów
  • Dołączył: 19-05-2007
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 07 października 2007 - 16:23

Kolejny cwaniaczek na bezczelnego wciska ścieme:

( http://www.allegro.p...?item=253616238 ) - pięknie wypucowane auto do sprzedaży z przebiegiem grubo ponad 260tys. km na allegro

( http://www.safieraut...n=showcar&id=50 ) - to samo auto jeszcze w Holadnii

A do Polski to pewnie jechał na wstecznym :neutral:

#35 OFFLINE   droset

droset
  • 697 postów
  • Dołączył: 12-01-2007
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 07 października 2007 - 16:57

kogut, ładnie to wytropiłeś, szkoda że każdego sprowadzanego auta nie da sie tak sprawdzić.
Mam nadzieję, że gość kiedyś poniesie konsekwencje takiego procederu.

#36 OFFLINE   Twaróg

Twaróg
  • 378 postów
  • Dołączył: 15-10-2006
  • Skąd: Kobyłka
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 07 października 2007 - 17:02

sprytnie wypatrzone ale niestety to jest normalna sprawa mało który handlarz nie cofa liczników i własnie dlatego wole sam jechać i sobie coś sprowadzić i mieć pewniejszy samochód a handlarze wiadomo że kupują aby jak najtaniej żeby sprzedać z zyskiem a za granicą też głupi ludzie nie są i za darmo dobrego samochodu z małym przebiegiem nie oddadzą :driver:

#37 OFFLINE   lukaszzak

lukaszzak
  • 190 postów
  • Dołączył: 17-08-2007
  • Skąd: Wrocław / Świdnica

Napisany 07 października 2007 - 19:01

Kolejny cwaniaczek na bezczelnego wciska ścieme:

( http://www.allegro.p...?item=253616238 ) - pięknie wypucowane auto do sprzedaży z przebiegiem grubo ponad 260tys. km na allegro

( http://www.safieraut...n=showcar&id=50 ) - to samo auto jeszcze w Holadnii

A do Polski to pewnie jechał na wstecznym :neutral:


:censored: ja od tego gnoja :censored: chciałem kiedyś kupić auto. Jakie szczęście mnie spotkało, że jednak nie kupiłem... !!!

Słuchajcie, a nie ma jakiś przepisów dotyczących cofania liczników? Interesuje mnie, czy jest jakaś możliwość ukarania takich oszustów?
VoIP - tanie rozmowy telefoniczne - PL 9gr, GSM 49gr. Przy doładowaniu do 480 minut gratis!
cotel

#38 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 października 2007 - 19:03

Słuchajcie, a nie ma jakiś przepisów dotyczących cofania liczników? Interesuje mnie, czy jest jakaś możliwość ukarania takich oszustów?


najpierw musiałbyś mu coś takiego udowodnić

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#39 OFFLINE   lukaszzak

lukaszzak
  • 190 postów
  • Dołączył: 17-08-2007
  • Skąd: Wrocław / Świdnica

Napisany 07 października 2007 - 19:43

najpierw musiałbyś mu coś takiego udowodnić


Ja? Mnie nie oszukał. Ale myślę, że powinno to (w normalnym kraju) interesować na przykład policję. Zwykły donos - oni powinni to sprawdzić.
Ludzie, przede wszystkim bardzo często bagatelizujemy takie sprawy, ponieważ się do nich przyzwyczailiśmy, niestety. A cofanie liczników do najbezpieczniejszych rzeczy nie należy. Auto z dużym przebiegiem jest dużo bardziej niebezpieczne niż z niskim - tego chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć. Tak samo jest z autami powypadkowymi.

Jakiś czas temu znajomy opowiadał mi historię swojej śp. koleżanki, która kupiła auto, które jak się później okazało było składane (nędznie) z dwóch. Z jej winy (niedostosowanie prędkości) nie wyrobiła zakrętu, wpadła w poślizg, uderzyła o coś i auto rozpadło się na te dwie części. Zginęła na miejscu. Później handlarz, od którego kupiła auto był ścigany z urzędu (niestety nie wiem z jakiego paragrafu, ale podejrzewam, że nieumyślne spowodowanie śmierci bądź narażanie na utratę zdrowia bądź życia). Jak się spotkam z tym znajomym, spróbuje podrążyć temat, może będzie coś więcej wiedział.

Nie możemy być nieczuli na takie rzeczy. Jutro spróbuję się dowiedzieć, czy istnieją jakieś przepisy, możliwości, zgłoszenia czegoś takiego do odpowiednich organów, żeby prześwietlili sprawę. Ten "Safier auto" to chyba jakiś autokomis, powinien posiadać numery nadwozia, które polska policja mogłaby prosto sprawdzić.
Szlag mnie trafia, jak spotykam na swojej drodze oszustów... A tym bardziej, że mało co od takiego oszusta nie kupiłem auta... A takie piękne Mondeo'2001 sprzedawał ch* jeden...
VoIP - tanie rozmowy telefoniczne - PL 9gr, GSM 49gr. Przy doładowaniu do 480 minut gratis!
cotel

#40 OFFLINE   Szopen

Szopen

    Zagazować cały świat !

  • 451 postów
  • Dołączył: 28-02-2007
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 07 października 2007 - 19:46

Słuchajcie, a nie ma jakiś przepisów dotyczących cofania liczników? Interesuje mnie, czy jest jakaś możliwość ukarania takich oszustów?


Cofac licznik mozesz tylko musisz poinformowac potencjalnego kupca o tym