Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Wiosenny XI Zlot - propozycja


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
60 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 listopada 2010 - 18:42

Ale słuchajcie - jak ma być taki spam - to ja zamknę ten wątek - bo wtedy on celu nie ma

Proszę o powagę sytuacji należyte zachowanie się :police:



 


#42 OFFLINE   czesiek

czesiek

    nagadałem się

  • 3 019 postów
  • Dołączył: 23-08-2007
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 29 listopada 2010 - 18:17

Mam sprawę do kolegów z Torunia i okolic: jeśli któryś z was ma taką pracę, że może w godzinach pracy podjechać w jedno miejsce lub porusza się po okolicy Torunia w ramach pracy, albo np ma wolne, albo coś, to poproszę o kontakt na pw.

#43 OFFLINE   paskudny

paskudny
  • 32 postów
  • Dołączył: 02-10-2010
  • Skąd: Toruń

Napisany 18 grudnia 2010 - 16:03

http://www.fort.torun.pl/_portal/ byłem tam dzisiaj,mają wolny termin na 1 week czerwca.Sprawdźcie ceny czy Wam pasują.Warunki trochę wojskowe ale taniej raczej nic nie znajdziemy.Mają 2 duże dziedzińce na których można grillować bez problemu,do ceny noclegu należy dodać obowiązkowo cenę jednego posiłku np.śniadanie 12zł.Umowę można podpisać choćby w poniedziałek z 20% zaliczką.Wychodzi prawie 2500zł przy rezerwacji 130 miejsc.

#44 OFFLINE   czesiek

czesiek

    nagadałem się

  • 3 019 postów
  • Dołączył: 23-08-2007
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 20 grudnia 2010 - 23:10

No cóż.

Dzwoniłem, pytałem i w tych ośrodkach w których się dowiadywałem, nie ma co najmniej 130 miejsc w warunkach takich jak na poprzednich zlotach. Generalnie nie znalazłem ośrodka na 130 miejsc w rozsądnej odległości od lotniska. Przynajmniej nie na zlot letni. Ale koledzy z regionu mogą coś poszukać i pokombinować na zlot jesienny. Bo na teraz lotnisko (aeroklub pomorski w Toruniu) byłoby załatwione. W bardzo dobrej cenie.


Sorry.

#45 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 20 grudnia 2010 - 23:32

Widzicie , Was jest kilkunastu w regionie i nie możecie ( nie jesteście w stanie ) załatwić ( ogarnąć) organizacji zlotu a w zarządzie jest tylko 5 osób i to w rożnych woj. i mają załatwić dla wszystkich i to w taki sposób żeby przynajmniej połowie klubu/forum pasowało

Nie chcę tu pisać że wychodzi jak zwykle , ale tak jest , tylko narzekać umiemy że zarząd źle zorganizował zlot , dobrał złe miejsce i itd.

poczekajmy aż Genas wstawi propozycje zlotów nadesłane przez was - zobaczycie jak się garniecie do pomocy w życiu klubu/forum

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#46 OFFLINE   czesiek

czesiek

    nagadałem się

  • 3 019 postów
  • Dołączył: 23-08-2007
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 21 grudnia 2010 - 06:45

Widzicie , Was jest kilkunastu w regionie i nie możecie ( nie jesteście w stanie ) załatwić ( ogarnąć) organizacji zlotu a w zarządzie jest tylko 5 osób i to w rożnych woj. i mają załatwić dla wszystkich i to w taki sposób żeby przynajmniej połowie klubu/forum pasowało

Nie chcę tu pisać że wychodzi jak zwykle , ale tak jest , tylko narzekać umiemy że zarząd źle zorganizował zlot , dobrał złe miejsce i itd.

poczekajmy aż Genas wstawi propozycje zlotów nadesłane przez was - zobaczycie jak się garniecie do pomocy w życiu klubu/forum


Możesz bardziej spersonalizować swoją wypowiedź? Bo widzisz dotknęła mnie ona bardzo - nie jestem z tych co to nic im nie pasuje i NIGDY nie marudziłem o złym miejscu itp.

Poza tym termin zgłoszenia był moim zdaniem wariacki i przez to pewnie spora grupa ludzi się zniechęciła do ew. organizowania zlotu w swoim regionie.

Idę odśnieżyć auto, może wtedy mi ciśnienie opadnie. :mad:

#47 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 21 grudnia 2010 - 08:40

Marek, chyba nazbyt krytycznie podchodzisz do sprawy IMHO - słowa niepotrzebne, bo wiem z osobistych kontaktów z osobistych kontaktów z Cześkiem ile tam chłopaki roboty włożyli. Nie zawsze wyjdzie, ale przynajmniej spróbowali.

Nie wolno nam zabijać żadnej inicjatywy, komentarze powinniśmy zachowywać dla siebie i być mądrzejszymi od tych co tylko krytykują :)

Podkreślam - to tylko moja własna opinia, zebrana na podstawie posiadanych faktów i informacji



 


#48 OFFLINE   Patrycja

Patrycja
  • 230 postów
  • Dołączył: 14-05-2010
  • Skąd: Łódź/ Skierniewice
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 21 grudnia 2010 - 10:44

Nie wolno nam zabijać żadnej inicjatywy

przepraszam że piszę w nie swoim regionie i za Ot, ale zaintrygowała mnie ta dyskusja. ja w swoim województwie szukałam lotniska jak i ośrodków jest problem z ilością miejsc jeśli chodzi o bliskość do lotniska. Co do lotniska to na razie większość ma wstrzymane organizacje imprez przez remonty bądź zmiana właściciela i każą czekać do nowego roku. Marku fakt teraz każdy może zobaczyć ile pracy wkładał zarząd do organizacji zlotu :) Pozdrawiam
Kobieta za kierownicą to Bogini!
Pasażerowie się modlą, przechodnie - żegnają!

#49 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 21 grudnia 2010 - 19:06

Spokojnie , bedzie informacja od Genasa o propozycjach które wpłyneły.
Czesiek , akurat wiem że nie jesteś z tych co marudzisz ;)

#50 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 21 grudnia 2010 - 20:52

Możesz bardziej spersonalizować swoją wypowiedź? Bo widzisz dotknęła mnie ona bardzo - nie jestem z tych co to nic im nie pasuje i NIGDY nie marudziłem o złym miejscu itp.

Poza tym termin zgłoszenia był moim zdaniem wariacki i przez to pewnie spora grupa ludzi się zniechęciła do ew. organizowania zlotu w swoim regionie.

Idę odśnieżyć auto, może wtedy mi ciśnienie opadnie. :mad:


Źle odczytałeś moją wypowiedź , chciałem pokazać Wam jak ciężko jest załatwić ( zorganizować ) zlot . Nie pisałem tego do kogoś osobiście .
Piszesz że termin zbyt wariacki ?? Czy miesiąc czasu uważasz za mało ??
zobacz jak działa klub/forum każda decyzja jest poddawana głosowaniu , ile czasu to trwa - długo . Przykład - kalendarz

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#51 OFFLINE   eliks

eliks
  • 1 563 postów
  • Dołączył: 28-11-2007
  • Skąd: Lidzbark

Napisany 21 grudnia 2010 - 22:41

Marek przestań bo znów wkladasz kij w mrowisko. Zarzad zarządem, sa jeszcze regionalni i ci zwykli szarzy klubowicze, którzy starają sie pomóc (bo są tacy). Czesiek jak widać załatwił sprawę połowicznie, jednak nie ma hotelu spełniającego nasze normy więc tu jest problem wynikający nie z naszej winy. Jeśli nie pójdzie to dalej, będziemy szukac innej "miejscówki".

#52 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 21 grudnia 2010 - 22:47

Czyli terminy obowiązują tylko zarzad?
Reszta robi jak chce?

#53 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 21 grudnia 2010 - 22:50

Czyli terminy obowiązują tylko zarzad?
Reszta robi jak chce?


Wyjąłeś mi to z ust . Tylko zarząd obowiązują terminy , tylko ich się można czepiać , przeczytaj ile zostało zgłoszonych propozycji zlotu , tam masz podejście reszty

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#54 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 21 grudnia 2010 - 22:52

przeczytaj ile zostało zgłoszonych propozycji zlotu , tam masz podejście reszty

i tam proponuje prowadzić reszte dyskusji

#55 OFFLINE   czesiek

czesiek

    nagadałem się

  • 3 019 postów
  • Dołączył: 23-08-2007
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 21 grudnia 2010 - 23:08

Czyli terminy obowiązują tylko zarzad?
Reszta robi jak chce?


Terminy obowiązują wszystkich.

Nie udało się wyrobić w terminie - trudno. Napisałem o tym.

#56 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 21 grudnia 2010 - 23:13

Czesiek, wiem

#57 OFFLINE   DAREIOS

DAREIOS

    BMW E39

  • 66 postów
  • Dołączył: 08-03-2009
  • Skąd: Dobre
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 22 grudnia 2010 - 11:09

Jeśli nie pójdzie to dalej, będziemy szukac innej "miejscówki".


http://www.aeroklubk...id=72&Itemid=81 miejscówka jest fajna prezes areoklubu nie widzi żadnego problemu żeby zrobić zlot tylko największym problemem jest brak noclegu w okolicy, najbliżej taki hotel jest oddalony o ponad 40 km :/ od lotniska

#58 OFFLINE   czesiek

czesiek

    nagadałem się

  • 3 019 postów
  • Dołączył: 23-08-2007
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 22 grudnia 2010 - 17:36

http://www.aeroklubk...id=72&Itemid=81 miejscówka jest fajna prezes areoklubu nie widzi żadnego problemu żeby zrobić zlot tylko największym problemem jest brak noclegu w okolicy, najbliżej taki hotel jest oddalony o ponad 40 km :/ od lotniska



Stary. Zwróciłeś uwagę, że nawierzchnia lotniska jest TRAWIASTA na całej powierzchni??? Pan prezes w życiu nie widział chyba kilkudziesięciu samochodów stojących na trawie - stąd jego brak problemów :), a co jeśli będzie padać deszcz? A jak sobie wyobrażasz wyścigi na 1/4 mili?

No. TRAWIASTA nawierzchnia ODPADA.

#59 OFFLINE   DAREIOS

DAREIOS

    BMW E39

  • 66 postów
  • Dołączył: 08-03-2009
  • Skąd: Dobre
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 22 grudnia 2010 - 18:10

No. TRAWIASTA nawierzchnia ODPADA.

ale lipa no rzeczywiście nie zwróciłem uwagi na to :pokoj:

#60 OFFLINE   eliks

eliks
  • 1 563 postów
  • Dołączył: 28-11-2007
  • Skąd: Lidzbark

Napisany 22 grudnia 2010 - 22:55

No. TRAWIASTA nawierzchnia ODPADA.

Ale jaka frajda ;)