Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

"Mugen" do omki??


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
71 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 października 2010 - 08:51

ludzie ja lubię głośno i mi się ten wydech podoba a tak to wy macie jakieś problemy bo mnie to kosztowało tyle co montaż
leżał w piwnicy teraz przynajmniej jest na aucie wydajecie tysiące na swoje Irmschera, a tak poza tym to to jest wydech Remusa założyłeś felgi podobają ci się fajnie niektórym się nie podobają a nie krytykują jeden zakłada brewki a tu już jest wstyd wieś jest dla ciebie a dla niego to fajna zabawka macie jakieś kompleksy z tym wydechem mówisz pierdzi to ci powiem że będzie jeszcze głośniej bo robię kompletny przelot a tak poza tym chciał bym zobaczyć jak na tych felgach palisz kapcia bo 2.0 16v też potrafi zakąście ten spór każdemu się podoba co innego ja lubię głośno a ty cicho czy to tak trudno zrozumieć gdyby każdy miał takie samo zdanie to byś nie mógł założyć tego kółka bo np:komuś się to nie podoba hmm jestem z jednym z młodszych na tym forum i potrafię zrozumieć że każdy ma swoją wizje na wygląd swojego auta i głupio nie krytykuje.Koniec tego tematu a jak macie coś do mnie to zapraszam na priv

proponuje zakończyć ten temat to nic dobrego z tego nie wynika a moim zdaniem forum jest do pomagania a nie do krytykowania innych MaciekDiablo jest młody wiec lubi jeszcze głośna muzykę jak mu coś pierdzi z tylu z wydechu chciał zmienić silnik
na 3.0lit ale jak zwykle powiedzieliście ze sprzedaj omke i kup już 3.0 litowa forum ma pomagać skoro chce zmienić na 3 lit to chce zmienić a nie sprzedać i kopic nowa jak umiesz pomóc to komusz jak nie to siedź cicho i daruj sobie teksty
sprzedaj i kup 3 lit bo to żadna pomoc pozdrawiam

Czy Szanowni tuningowcy umieją używać znaków interpunkcyjnych i dużych liter ?? Bo taki kur.wa bełkot produkujecie, że masakra. Czasu Wam brak, czy z telefonu SMS-em to piszecie.

#42 OFFLINE   DaVePGN

DaVePGN

    Drift King

  • 4 228 postów
  • Dołączył: 17-02-2009
  • Skąd: PGN
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 17 października 2010 - 10:02

nauczcie się pisać po polsku oraz używać znaków interpunkcyjnych - bo tych waszych wypocin sie czytać nie da.

Przychylam sie do wypowiedzi kolegi i naciskam przycisk. NIE dla braku interpunkcji. Pozniej sie dziwia, ze nikt im nie chce pomoc.

#43 OFFLINE   driver1811

driver1811
  • 80 postów
  • Dołączył: 30-08-2010
  • Skąd: Gliwice

Napisany 17 października 2010 - 10:08

Prosze osoby kompetentne o zamkniecie tematu bo robi sie nie miła atmoswera

#44 OFFLINE   wicek

wicek
  • 4 076 postów
  • Dołączył: 14-07-2008
  • Skąd: Komorze
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 października 2010 - 10:23

ludzie ja lubię głośno i mi się ten wydech podoba a tak to wy macie jakieś problemy bo mnie to kosztowało tyle co montaż leżał w piwnicy teraz przynajmniej jest na aucie wydajecie tysiące na swoje Irmschera, a tak poza tym to to jest wydech Remusa założyłeś felgi podobają ci się fajnie niektórym się nie podobają a nie krytykują jeden zakłada brewki a tu już jest wstyd wieś jest dla ciebie a dla niego to fajna zabawka macie jakieś kompleksy z tym wydechem mówisz pierdzi to ci powiem że będzie jeszcze głośniej bo robię kompletny przelot a tak poza tym chciał bym zobaczyć jak na tych felgach palisz kapcia bo 2.0 16v też potrafi zakąście ten spór każdemu się podoba co innego ja lubię głośno a ty cicho czy to tak trudno zrozumieć gdyby każdy miał takie samo zdanie to byś nie mógł założyć tego kółka bo np:komuś się to nie podoba hmm jestem z jednym z młodszych na tym forum i potrafię zrozumieć że każdy ma swoją wizje na wygląd swojego auta i głupio nie krytykuje.Koniec tego tematu a jak macie coś do mnie to zapraszam na priv

Zacznij używać jakichś znaków przystankowych, bo przeczytałem do połowy a i tak nie wiem o co chodzi.
Mugen w dieslu to nieporozumienie. To tak jak montować przelot w motocyklu 2t.

#45 OFFLINE   Przybek

Przybek

    Diesel Power :P

  • 5 740 postów
  • Dołączył: 08-11-2008
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 października 2010 - 10:31

Zacznij używać jakichś znaków przystankowych

Tak offtopicznie... Takich dla tramwajow czy dla autobusow?

#46 OFFLINE   wicek

wicek
  • 4 076 postów
  • Dołączył: 14-07-2008
  • Skąd: Komorze
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 października 2010 - 10:36

Tak offtopicznie... Takich dla tramwajow czy dla autobusow?

Dopiero się obudziłem Panie. Przestankowych - lepiej?

#47 OFFLINE   sasek

sasek

    Zbanowany

  • 92 postów
  • Dołączył: 27-09-2008
  • Skąd: krzeszowice

Napisany 17 października 2010 - 10:41

Barany, jedne co można tu powiedzieć. Ktoś o coś się zapytał to pasowało by odpowiedzieć , tak kolego spróbuj załóż zobaczymy jak wygląda, lub nie kijowo to wygląda.
Ale niestety jest wiele BARANÓW którzy potrafią komuś tylko pocisnąć że zakłada mungena bo nie stać go na irmirgo. Poprostu irmiego jest zwykłą pytą jak dla mnie i pewnie większości, ale są panowie którzy maja i coś innego to dlanich WT. Może sie wogóle nie odzywaj cie co poniektórzy i tak będzie najlepiej.

#48 OFFLINE   BRYLANT

BRYLANT
  • 371 postów
  • Dołączył: 25-08-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 października 2010 - 10:46

Driver a nie myślałeś żeby ten wydech na środku zamontować ?? To był by dopiero ogień w szopie :D

#49 OFFLINE   wicek

wicek
  • 4 076 postów
  • Dołączył: 14-07-2008
  • Skąd: Komorze
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 października 2010 - 10:49

To był by dopiero ogień w szopie

Apropo ognia to proponuję jeszcze takie coś:


#50 OFFLINE   Przybek

Przybek

    Diesel Power :P

  • 5 740 postów
  • Dołączył: 08-11-2008
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 października 2010 - 10:53

jedne co można tu powiedzieć

To:
- omega (zwana potocznie przez niektorych "kluska") jest super cudownym autem, ktore nigdy sie nie psuje, nie gnije i jest wogole cool a kazde inne auto to zlom, szmelc itp.
- tuning to tylko Irmi i ST (w ktoryms panstwie sa podpaski co sie tak nazywaja ale mniejsza z tym) a jak ktos chce cos innego zalozyc co mu sie podoba to jest zapadlej wsi, nie ma gustu, nie zna sie itp.
- jak koncza sie argumenty to zaczyna sie interpunkcja.
Ludzie. To co dla jednego jest wielkim gownem drugiemu sie bedzie podobac i uszanujcie to.
Koniec OT.

#51 OFFLINE   wicek

wicek
  • 4 076 postów
  • Dołączył: 14-07-2008
  • Skąd: Komorze
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 października 2010 - 11:01

To:
- omega (zwana potocznie przez niektorych "kluska") jest super cudownym autem, ktore nigdy sie nie psuje, nie gnije i jest wogole cool a kazde inne auto to zlom, szmelc itp.
- tuning to tylko Irmi i ST (w ktoryms panstwie sa podpaski co sie tak nazywaja ale mniejsza z tym) a jak ktos chce cos innego zalozyc co mu sie podoba to jest zapadlej wsi, nie ma gustu, nie zna sie itp.
- jak koncza sie argumenty to zaczyna sie interpunkcja.
Ludzie. To co dla jednego jest wielkim gownem drugiemu sie bedzie podobac i uszanujcie to.
Koniec OT.

Sam zakładałem HIDy, Fabio... Ale... No właśnie, są pewne granice. I Mugen wykracza poza nie.

#52 OFFLINE   Szynka

Szynka

    AutoDetailing

  • 1 493 postów
  • Dołączył: 27-09-2006
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 17 października 2010 - 11:08

To co dla jednego jest wielkim gownem drugiemu sie bedzie podobac i uszanujcie to.

Ja jestem w stanie zrozumieć, że jeden woli Felgi Irmiego/Stz czy BBS, zakładają tylko oryginalne części jak i części tuningowe które wychodziły seryjnie oraz takich, co kupują sobie naklejki w Tesco i ładują na auto, czy taśmy chromowane na metry zakładają wokół drzwi oraz tutaj omawiane Mugeny - ale zrozum jedno - jak się ktoś pyta na FORUM o tym czy to pasuje, jak to będzie wyglądało to niech się liczy z tym, że nie wszyscy maja takie same gusta i ktoś mu powie ze ch. i tyle.
To dla mnie jest jasna sprawa.

A tak ogólnie to kolega SASEK to chyba jakieś ostrzeżenie powinien dostać za obrażanie innych użytkowników forum.

#53 OFFLINE   BRYLANT

BRYLANT
  • 371 postów
  • Dołączył: 25-08-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 października 2010 - 11:10

Barany, jedne co można tu powiedzieć. Ktoś o coś się zapytał to pasowało by odpowiedzieć , tak kolego spróbuj załóż zobaczymy jak wygląda, lub nie kijowo to wygląda.
Ale niestety jest wiele BARANÓW którzy potrafią komuś tylko pocisnąć że zakłada mungena bo nie stać go na irmirgo. Poprostu irmiego jest zwykłą pytą jak dla mnie i pewnie większości, ale są panowie którzy maja i coś innego to dlanich WT. Może sie wogóle nie odzywaj cie co poniektórzy i tak będzie najlepiej.


Grozisz mi ??

#54 OFFLINE   Przybek

Przybek

    Diesel Power :P

  • 5 740 postów
  • Dołączył: 08-11-2008
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 października 2010 - 11:10

są pewne granice

Ktore ustalasz sobie sam.
A tak na temat zeby bylo... Czy na punkcie pseudosportowych tlumikow polskiego "Michela" macie podobne kompleksy co na punkcie mugena?

#55 OFFLINE   ancek

ancek
  • 129 postów
  • Dołączył: 26-12-2007
  • Skąd: FG/Gorzów/Zielona Góra
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 października 2010 - 11:16

Panowie, milosnicy mugenów i innych WRC ("warcy, rycy, czescy")

zamiast inwestowac w tlumik zainteresujcie sie tym KLIK

:pokoj:

#56 OFFLINE   Czarny

Czarny
  • 832 postów
  • Dołączył: 12-09-2006
  • Skąd: EKU
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 października 2010 - 12:13

Kolega zadał jedno pytanie o mugena a tu tu tyle emocji. Moim zdaniem ten mugen wogóle nie pasuje do omegi,po obejrzeniu linka w którym jest on ukazany w omedze i jaki dzwiek wydaje (2.0 16v)....to naprawde zastanowił bym sie nad jego montażem.
Kolega wspomniał o montażu mugena do diesla ,hmm ciekaw jestem jakiee było by brzmienie.
P.S
taki mugen juz by chyba lepiej wygladał gdyby został zamontowany w caravanie a nie w sedanie:)

#57 OFFLINE   krzysiek1985

krzysiek1985

    Zbanowany

  • 228 postów
  • Dołączył: 02-04-2008

Napisany 17 października 2010 - 13:40

Mugen do Omegi :D Grubo..... Nie wiem co ćpacie ale dajcie mi troche :D

#58 OFFLINE   wicek

wicek
  • 4 076 postów
  • Dołączył: 14-07-2008
  • Skąd: Komorze
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 października 2010 - 13:45

Nie wiem co ćpacie ale dajcie mi troche

Dopalacze nosem wciągają i popijają wódą. Niezła jazda jak widzisz po tym.

#59 OFFLINE   meush

meush

    V8!

  • 139 postów
  • Dołączył: 22-11-2008
  • Skąd: Skarżysko-Kamienna/Kraków

Napisany 17 października 2010 - 14:12

tak poza tym chciał bym zobaczyć jak na tych felgach palisz kapcia



Okej ale po co??:)

#60 OFFLINE   driver1811

driver1811
  • 80 postów
  • Dołączył: 30-08-2010
  • Skąd: Gliwice

Napisany 17 października 2010 - 14:12

Dopalacze nosem wciągają i popijają wódą. Niezła jazda jak widzisz po tym.


Jak widze wasze wypowiedzi to jestem zmuszony to potwierdzic,co do mugena to gdybym nie był autorem pytania pomysłał bym ze nie jeden ma kompleks z tego powodu ze kupił inny tłumik a ten poprostu bardziej mu sie podoba i zal mu **** sciska ze to nie on wpadł na taki pomysł (dla jednych głupi dla innych nie) , jesli chodzi o warkot mugena to widze ze wiekszosc z was wielcy "TUNINGOWCY" nawet nie ma pojecia o tym ze owy mugen posiada wkładke wyciszajaca i zadnego warkotu niema,poprostu kolega z 2.0 16V jak ma ochote powarczec to wkładke wyciaga a jak jedzie w np. trase i chce cisze,spokój to ja zakłada a wam zakochani w waszym irmim musze niestety powiedziec ze te wydechy nie maja ani wygladu ani dzwieku i nadaja sie max do Omegi A , jesli chodzi o remusa to jak dla mnie przereklamowany,drogi i kojarzy mi sie z psedo dresiarzami którzy kupuja dresy "z pod lady" tak wiedz zdania na ten temat sa podzielone a jak chcecie sobie nadal cisnac to ja chetnie poczytam,na zlotach "wielka rodzina" PSEUDO KOLEDZY a na forum jeden drugiem oczy chce wydrapac bo ma inne zdanie PARANOJA