Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Car 300 pytania laika


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
19 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   sirchaser

sirchaser
  • 275 postów
  • Dołączył: 26-07-2006
  • Skąd: Warszawa

Napisany 09 sierpnia 2006 - 06:39

Witam,

mam omege b '94 2,5 v6."sprzęt" grający to Car 300...zdążyłem już zauważyć,że to audio zaawansowane technicznie nie jest...np.samo nie przerzuca kaset na drugą stronę (a może tylko u mnie...??) , a że używam przejściówki z mp3 na kasete był to problem...poradziłem sobie poprzez zmianę biegunów w przejściówce.Ale mniejsza z tym.Czy w tym radiu jest możliwość demontarzu panelu/klawiatury??Koło przycisków są ewidentne wgłebienia po obu stronach na palce.Ale jak wyjąć klawiaturke??Nie mam żadnego przycisku.W innych modelach radia w omegach widziałem pod napisem CODE przycisk a u mnie nic nie ma...
Wiem, że tego "sprzetu" to pewnie nikt nie kradnie, ale wolałbym małolatów i ich kamieni nie kusić.

Podpowiedzcie coś :)
Z góry dzięki za pomoc.



#2 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 09 sierpnia 2006 - 09:46

No niestety jak sam zauważyłeś jest to najprostszy model Jak chcesz zdejmowany panel to dopiero w
Car 400 masz ten baier . Baier bo ja tego i tak nie zdejmuje . Te radia nie interesuje złodziei Tego z Niemiec za pare groszy całe sterty można przywieść (pewnie w twoim było inne radio tylko podmienili na ten model bo nie sprzedawany prawie jest)

Po za tym dla małolatów którzy nie znają się na tym ni cię nie uchroni wybiją szybę i polegną na wyjęciu radia bo na 4 imbusy mocowane jest szkoda tylko szyby he he. Ale takie życie jest niestety co
chwile coś.....

 


#3 OFFLINE   iivo

iivo

    Piwosz OKP

  • 440 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 09 sierpnia 2006 - 10:46

Po za tym dla małolatów którzy nie znają się na tym ni cię nie uchroni wybiją szybę i polegną na wyjęciu radia bo na 4 imbusy mocowane jest


A skąd wiesz że polegną :?: Mi wyrwali CDR 500 łącznie z półkieszenią kablem od anteny i kościami i nie przeszkadzało im to że jest na 4 imbusy :wink: :smile:

#4 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 09 sierpnia 2006 - 10:55

@Ivo

To już nie były małolaty i wiedzieli co biorą Car 500 to nie Car 300 czy nawt 400 to ma cene i jest chodliwe dla 500 całym samochodem ci by odjechali aby potem spokojnie wyjąć .

 


#5 OFFLINE   iivo

iivo

    Piwosz OKP

  • 440 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 09 sierpnia 2006 - 11:13

@Ivo

To już nie były małolaty i wiedzieli co biorą Car 500 to nie Car 300 czy nawt 400 to ma cene i jest chodliwe dla 500 całym samochodem ci by odjechali aby potem spokojnie wyjąć .


Wyrwali mi radio w którym nie było nawet tego śmiesznego panela bo go wziołem ze sobą. Więc albo to były małolaty albo mieli na to akurat zapotrzebowanie. :wink: :grin:

#6 OFFLINE   Bc30se

Bc30se

    Zbanowany

  • 1 075 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Hrubieszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 09 sierpnia 2006 - 11:16

już nie były małolaty i wiedzieli co biorą Car 500


to znaczy że mając Cdr500 mam się bać? kurrr to jak to przerobić na wyciąganąieszeń?

#7 OFFLINE   iivo

iivo

    Piwosz OKP

  • 440 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 09 sierpnia 2006 - 11:21

to znaczy że mając Cdr500 mam się bać? kurrr to jak to przerobić na wyciąganąieszeń?


Kupujesz rączke do wyciągania którą sie wkręca w miejsce tych imbusów, kieszeń i masz spokój :wink: Jak kupiłem następne radio VDO Siemensa to już przerobiłem na kieszeń żeby jakiejś mendy w oczy nie kuło :grin: :grin:

#8 OFFLINE   Bc30se

Bc30se

    Zbanowany

  • 1 075 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Hrubieszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 09 sierpnia 2006 - 11:30

Kupujesz rączke do wyciągania którą sie wkręca w miejsce tych imbusów, kieszeń i masz spokój Jak kupiłem następne radio VDO Siemensa to już przerobiłem na kieszeń żeby jakiejś mendy w oczy nie kuło


Panie, daj Pan linka na allegro czy cóś bo idea fajna, sprawdzi się w większym mieście.... lub jakiś opis bo ja w tych sprawach jestem kompletne zero... a propo.. nie wystarczy już sciągnąć panelu z przyciskami? przecież i tak inny nie będzie działał....

#9 OFFLINE   iivo

iivo

    Piwosz OKP

  • 440 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 09 sierpnia 2006 - 11:38

Panie, daj Pan linka na allegro czy cóś bo idea fajna, sprawdzi się w większym mieście.... lub jakiś opis bo ja w tych sprawach jestem kompletne zero... a propo.. nie wystarczy już sciągnąć panelu z przyciskami? przecież i tak inny nie będzie działał....


Ja ściągnąłem panel to i tak mi zaje..ali przy czym pouszkadzali plastiki wokół radia kur..y jedne :evil: A jeżeli ci chodzi o to wyciąganie to mi to robił gościo który mi załatwiał radio
Rączkę do wyciągania kupiłem w sklepi gdzie można kupić rzeczy elektroniczne diody, rezystorki, pierdołki :mrgreen: a kieszeń i resztę mi przerabiał gościo, który sie zajmuje montażem i naprawą radii musisz poszukać takiego magika u siebie :wink: :grin:

#10 OFFLINE   Bc30se

Bc30se

    Zbanowany

  • 1 075 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Hrubieszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 09 sierpnia 2006 - 11:41

Rączkę do wyciągania kupiłem w sklepi gdzie można kupić rzeczy elektroniczne diody, rezystorki, pierdołki a kieszeń i resztę mi przerabiał gościo, który sie zajmuje montażem i naprawą radii musisz poszukać takiego magika u siebie


ok, podejrzewam że na allegro są gotowe zestawiki to zaczne coś w tym grzebać, na szczęście mieszkam w małym mieści i samochó mam w garażu zaraz koło domu, do większych miast zaglądam sporadycznie....

#11 OFFLINE   iivo

iivo

    Piwosz OKP

  • 440 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 09 sierpnia 2006 - 11:46

ok, podejrzewam że na allegro są gotowe zestawiki to zaczne coś w tym grzebać, na szczęście mieszkam w małym mieści i samochó mam w garażu zaraz koło domu, do większych miast zaglądam sporadycznie....


Jakbyś nie znalazł na alegro to daj znać to sie coś pokombinuje z tą rączką do wyciągania :wink:

Pozdrawiam

#12 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 09 sierpnia 2006 - 12:07

@iivo

Bardzo dobry pomysł z tą rączką na 100 % pewność ze nie zbiorą (no chyba ze z reki wyrwą)

No ale z drugiej strony łazić z radiem to trochę nie wygodnie. Trzeba niestety się pilnować bo skurosyny .. obserwują i polują na kolesi z dudniejącym samochodzikiem .Patrzą co robisz jak podjeżdżasz czy odpinasz panel i co z nim robisz i czy gdzieś panel /radio chowasz.

Jeżeli już tak robimy to nigdy nie podjeżdżajmy na parking i nie dłubmy nic przy radiu jak wyjmujemy panel czy radio to róbmy zawsze chwile przed zatrzymaniem się.

 


#13 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 sierpnia 2006 - 12:11

....
Jeżeli już tak robimy to nigdy nie podjeżdżajmy na parking i nie dłubmy nic przy radiu jak wyjmujemy panel czy radio to róbmy zawsze chwile przed zatrzymaniem się.



bardzo trafna uwaga :!:


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#14 OFFLINE   iivo

iivo

    Piwosz OKP

  • 440 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 09 sierpnia 2006 - 12:25

witam kolege fajna omegi A terz posiadam omesie A luknij i popacz co ci sie podoba Dodany obrazek

#15 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 09 sierpnia 2006 - 12:45

Teraz tak robie :mrgreen: A z radiem nie chodzę i nie zamierzam chowam albo do ......................................................... :wink: :grin:


No i w Radomiu jesteś spalony zamykaj chociaż schowek na klucz druga rada hi hi nie mówmy na forum gdzie chowamy radio :mrgreen: :mrgreen: he he

 


#16 OFFLINE   iivo

iivo

    Piwosz OKP

  • 440 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 09 sierpnia 2006 - 12:51

No i w Radomiu jesteś spalony zamykaj chociaż schowek na klucz druga rada hi hi nie mówmy na forum gdzie chowamy radio :mrgreen: :mrgreen: he he


To cie zdziwie ale w Radomiu mi nie ukradli radia jeszcze nigdy :cool: tylko w Warszawie i to jeszcze samochód pod latarnią stał i pod blokiem naprzeciwko okien :grin:
Jak ci mają ukraść to i tak ukradną i nawet schowek zamykany na kluczyk im nie przeszkodzi :lol: :lol:

#17 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 09 sierpnia 2006 - 13:31

To cie zdziwie ale w Radomiu mi nie ukradli radia jeszcze nigdy :cool: tylko w Warszawie i to jeszcze samochód pod latarnią stał i pod blokiem naprzeciwko okien :lol: :lol:


I to jest k..... strasznie wk.... ze są coraz bardziej bezczelni To jest widok z mojego okna i tu mi dwa razy buchneli lusterka w Hondzie i raz chcieli halogeny z omy


Dodany obrazek

 


#18 OFFLINE   iivo

iivo

    Piwosz OKP

  • 440 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 09 sierpnia 2006 - 14:01

Bezczelni są bo bata nad sobą nie czują ale to do czasu jak im sie noga podwinie :twisted:

#19 OFFLINE   sirchaser

sirchaser
  • 275 postów
  • Dołączył: 26-07-2006
  • Skąd: Warszawa

Napisany 09 sierpnia 2006 - 16:29

No to luz...przynajmniej wiem, że nie jestem aż tak tepy zeby nie znalezc sposobu na wyjecie klawiaturki...Dzieki wszystkim za pomoc.
Pozdro

#20 OFFLINE   Bc30se

Bc30se

    Zbanowany

  • 1 075 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Hrubieszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 09 sierpnia 2006 - 23:17

no i mam

http://www.allegro.p...ion_od_arc.html