Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

[Podkarpacie] Poszukuje dobrego blacharza


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Szynka

Szynka

    AutoDetailing

  • 1 493 postów
  • Dołączył: 27-09-2006
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 18 czerwca 2010 - 21:42

Siemano chłopaki !

Szukam jakiegoś magika, co mi to zrobi.
Fajnie by było, jak kogoś polecicie napisali co u niego robiliście i jak wasza opinia o nim.

Aha, nie szukam , tylko blacharza co to wyciągnie ;)

Tak to wygląda;

Dodany obrazek


Nie jest to duże, ok 30x20.


Pozdrawiam
szynka

#2 OFFLINE   schengen

schengen
  • 109 postów
  • Dołączył: 19-10-2008
  • Skąd: rzeszów
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 19 czerwca 2010 - 17:24

Cześć mam znajomka blacharz robi serwisowe auta suzuki ,ale wiadomo musi zobaczyć to zagniecenie, inny znajomy miał wgniecenie u siebie w aucie to wyciągnoł je za pomocą przyssawki do szyby obyło sie bez malowania. kolejny gość kupił błotnik używany w kolorze auta i poprostu go wymienił a znam jeszcze gości co robią serwisowe auta merca i volvo i znam gościa co maluje auta robił mojemu bratu i kumplowi auto

#3 OFFLINE   wrzoskowy

wrzoskowy
  • 2 postów
  • Dołączył: 01-02-2016
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 03 lutego 2016 - 08:55

Cześć, jestem tu nowy. Przepraszam za odkopanie tematu, ale nie chcę spamować i zakładać nowego i zbędnego tematu. Proszę Was o pomoc- Korzystaliście może z usług tego blacharza w Rzeszowie przy Handlowej http://www.moto-uslu...szow/multitruck? Jakieś opinie? Ewentualnie polećcie jakiegoś zaufanego blacharza w Rzeszowie lub okolicach. Dzięki za pomoc!