Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Stłuczka problem!


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
42 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   dragonstawiki

dragonstawiki
  • 230 postów
  • Dołączył: 23-02-2010
  • Skąd: pochodzę z Czerniny koło Leszna, ale obecnie mieszkam w OPOLU

Napisany 02 grudnia 2012 - 12:12

dostaniesz szkode calkowita, wrak wycenia ci ponizej tysiaca zl, bo jezeli nie bedziesz mógl go sprzedac za cene która oni ustalili to piszesz pismo ze w zwiazku z tym iz nie mozesz sprzedac wraku za cene która to ustalil pracownik waszej firmy rzadasz aby to oni odkupili ten wrak za cene wskazana w kosztorysie. i oni musza go kupic, lub dostajesz szkode calkowita i sprzedajesz je na czesci lub jako uszkodzony , ktos sobie zrobi i bedzie smigal.

mi wycenili w TUW omege z 96r 2.5 td przebieg 260tys na wartosc rynkowa 2700zł, uszkodzenia z przed wypadku plus nie takie opny ryski itd, odjeli 600zł wiec do wyplaty mialem 2100. a wrak wyceniony byl na 600zł, ja sprzedalem ja za 2300zł i facet nia jezdzi.

#42 OFFLINE   kens

kens
  • 175 postów
  • Dołączył: 11-11-2009
  • Skąd: Dąbrowa Górnicza/Katowice

Napisany 05 grudnia 2012 - 16:25

Mam czekać do piątku na wycenę.... Ale patrzę w te dokumentację i ten rzecoznawca wypisał tylko pare rzeczy z wyposażenia, mówiłem mu o zawieszeniu ale tego nie napisał juz nie licząc audio i innych dupereli które mogłyby znaczącą podniesć wartość rynkową przez co nie zaliczali by tego do szkody całkowitej i po prostu wycena tego rzeczoznawcy byłaby ostateczna bez czekania jak oni to sobie rozliczą....:mad: poczekam do piątku zobaczymy na ile to wyliczą...

#43 OFFLINE   ZAHIR666

ZAHIR666

    3.0 w Złomedze i Calibrze

  • 1 550 postów
  • Dołączył: 29-01-2008
  • Skąd: Sto(L)yca
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 05 grudnia 2012 - 18:15

Oni liczą to co auto ma seryjnie, nie interesuje ich jakbyś miał złote felgi...
Chyba, że wcześniej przez rzeczoznawcę masz wypisane jakie są przeróbki itd i według tego ubezpieczają, jest wtedy wyższa wartość auta.