Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Gaz mi przerywa i nie wiem dla czego


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
61 odpowiedzi na ten temat

#61 OFFLINE   dragonstawiki

dragonstawiki
  • 230 postów
  • Dołączył: 23-02-2010
  • Skąd: pochodzę z Czerniny koło Leszna, ale obecnie mieszkam w OPOLU

Napisany 19 czerwca 2011 - 20:59

koledzy miałem kiedyś omegę 2,5v6 lpg na sekwencji stag 300
jeśli kiedyś ktoś będzie miał problem z szarpaniem przy przyspieszaniu jakby nie paliła na jeden gar , to nie szukajcie od razu przyczyn w przewodach i błędach.
ruszcie troszkę głową i sprawdźcie na listwie wtryskowej od gazu na który wam nie pali.
- sprawdza się to w taki sposób , ze zaciskasz wężyk przy wtrysku 1 i słuchasz , jeśli nie ma reakcji silnika znaczy ze zrąbany ,jeśli silnik się przydusi zadławi to znaczy ze dobry, i tak po kolei.
jeśli traficie na zrąbany któryś wtryskiwacz gazu , nie bójcie się , odkręcić trzeba listwę rozkręcić wtryski w środku będzie tłoczek postukać w niego parę razy cieniutką rurką zamontować i po kłopocie.

jeździłem po serwisach, wymieniali mi cuda i dalej szarpała, aż wpadłem na taki właśnie pomysł jak opisałem, dodam ze u gazowników bylem i powiedzieli ze jest ok . pozdrawiam jakby ktoś miał pytania jak to zrobić dokładnie piszcie na priv.

#62 OFFLINE   arecki33

arecki33
  • 8 postów
  • Dołączył: 17-04-2011

Napisany 22 czerwca 2011 - 18:21

wiesz co cos w tym jest ponieważ nie paliła mi na pierwszy gar na zimnym silniku po zmianie uszczelniacza na 1szym garze poprawiło sie na jakiś czas ale po trzech dniach od nowa to samo może to cała przyczyna sprawdze twój sposób i napiszę. pozdrowionka