Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Poszukuje stare przygodowki na PC


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   dominik_z

dominik_z
  • 591 postów
  • Dołączył: 31-07-2006
  • Skąd: Kuźnica Kiedrzyńska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 21 marca 2010 - 17:44

Projekt zakonczony - mozna skasowac!

 


#2 OFFLINE   Eddek

Eddek

    Superupierdliwiec

  • 110 postów
  • Dołączył: 25-01-2009
  • Skąd: Zielona Góra

Napisany 22 marca 2010 - 23:03

Na jedno DVD calosc na bank nie wejdzie :)

Sam komplet Monkey Island Saga zajmuje jedno pelne DVD (wiem bo mam :D). Mam Bud Tucker in Double Trouble w wersji PL i EN (razem z audio naturalnie, wersji EN musze poszukac), mam Day of the Tentacle razem z audio. Simon the Sorcerer 1 i 2 tez gdzies mam, ale EN i ripy.
A i mam jeszcze Wacki - Kosmizcna Rozgrywka :D
Naczelny Maruda Kraju, ignorant i wielki upierdliwiec.

#3 OFFLINE   dominik_z

dominik_z
  • 591 postów
  • Dołączył: 31-07-2006
  • Skąd: Kuźnica Kiedrzyńska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 23 marca 2010 - 19:09

Na jedno DVD calosc na bank nie wejdzie :)

Juz wiem, ze nawet na 2 DVD DL nie wejdzie :)

Sam komplet Monkey Island Saga zajmuje jedno pelne DVD (wiem bo mam :D). Mam Bud Tucker in Double Trouble w wersji PL i EN (razem z audio naturalnie, wersji EN musze poszukac), mam Day of the Tentacle razem z audio. Simon the Sorcerer 1 i 2 tez gdzies mam, ale EN i ripy.

To akurat mam w takiej wersji jaka mnie interesuje, no chyba, ze masz w PL: MI2, MI4 lub DOTT (czesc tych gier niedlugo bedzie przetlumaczona).

A i mam jeszcze Wacki - Kosmizcna Rozgrywka :D

O tym zapomnialem, dzieki :) juz mam, choc dziwnie smiga w Windows 7.

 


#4 OFFLINE   Eddek

Eddek

    Superupierdliwiec

  • 110 postów
  • Dołączył: 25-01-2009
  • Skąd: Zielona Góra

Napisany 23 marca 2010 - 20:22

Na Win7 nie odpalam, bo mam za duzo rzeczy niestrawnych na tym systemie, z XP sa zdecydowanie mniejsze klopoty z kompatybilnoscia. Co do wersji jezykowych, osobiscie preferuje EN, PL trafiaja mi sie sporadycznie. MI mam wszystkie 4, ale wszystkie w oryginale jako jedna plyta pt Monkey Island Saga.
Naczelny Maruda Kraju, ignorant i wielki upierdliwiec.

#5 OFFLINE   dominik_z

dominik_z
  • 591 postów
  • Dołączył: 31-07-2006
  • Skąd: Kuźnica Kiedrzyńska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 23 marca 2010 - 21:06

Na Win7 nie odpalam, bo mam za duzo rzeczy niestrawnych na tym systemie, z XP sa zdecydowanie mniejsze klopoty z kompatybilnoscia.

Dlatego chce to zrobic pod ScummVM, a reszte pod DosBox'a :)

MI mam wszystkie 4, ale wszystkie w oryginale jako jedna plyta pt Monkey Island Saga.

Tak myslalem, ja mam wszystkie czesci oddzielnie, nie zapomne jak kiedys (lata temu) wszedlem do sklepu komputerowego i na polce stalo MI1 (Full CD) za grosze. Nawet chwile sie nie zastanawialem :D, a oni chyba nie wiedzieli co maja 8)

 


#6 OFFLINE   Eddek

Eddek

    Superupierdliwiec

  • 110 postów
  • Dołączył: 25-01-2009
  • Skąd: Zielona Góra

Napisany 23 marca 2010 - 23:17

Czesto tak jest z grami :) Szczegolnie w sklepach z uzywkami mozna fajne tytuly za grosze dostac :)

Pozdwojne klopoty Buda Tuckera to byla jedna z moich pierwszych gier, do tego chyba pierwsza albo druga (bo nie pamietam czy wczesniej nie kupilem Settlers II, jeszcze wtedy bez dodatku) oryginalna kupiona za wlasne kieszonkowe na PC :D

Wczesniej kupowalem gry na C64 :D
Naczelny Maruda Kraju, ignorant i wielki upierdliwiec.