Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Problem z CCRT 2008PHILIPS


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
9 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Qbapl

Qbapl
  • 164 postów
  • Dołączył: 06-08-2009
  • Skąd: Legnica

Napisany 03 lutego 2010 - 17:24

Dodany obrazek


Witam mam problem z radiem CCRT 2008PHILIPS mianowicie mam zacięty magazynek. Chciałem by mi mechanik, który montuje radia wyjąć go, ale próbował go wyjąć (wkładał w te 4 otwory specjalny klucz), ale powiedział ze nie da rady cos jest nie tak i trzeba rozbierać wszystko wokoło radia. Może wy mi pomorzecie jak to zrobić????



#2 OFFLINE   Alex221

Alex221
  • 8 postów
  • Dołączył: 14-03-2010
  • Skąd: Warszawa

Napisany 20 kwietnia 2010 - 16:38

Dodany obrazek


Witam mam problem z radiem CCRT 2008PHILIPS mianowicie mam zacięty magazynek. Chciałem by mi mechanik, który montuje radia wyjąć go, ale próbował go wyjąć (wkładał w te 4 otwory specjalny klucz), ale powiedział ze nie da rady cos jest nie tak i trzeba rozbierać wszystko wokoło radia. Może wy mi pomorzecie jak to zrobić????


Te cztery otwory służą do wyjmowania radia a nie magazynku.:D
najlepiej samemu popróbować ja użyłem do tego wieszaka drucianego.
pociołem go wygiołem i wsadziłem w otwory. Teraz trzeba wcisnąć do środka wieszak i pogmerać żeby odblokować takie cztery pazurki trzymające radio.
Ja miałem bardzo mocno wciśnięte radio i się nasiłowałem zeby je wyjąć. Wsadziłem palce w dziurę od kasety i ciągnołem powoli na boki i do siebie. Wyszło :D
Co do zaciętego magazynku to musisz rozebrać dolną część od zmieniarki i tam pokręcić kółkami zębatymi po prawej stronie radia. powinno ruszyć.

#3 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 22 kwietnia 2010 - 08:45

Ja miałem bardzo mocno wciśnięte radio i się nasiłowałem zeby je wyjąć. Wsadziłem palce w dziurę od kasety i ciągnołem powoli na boki i do siebie. Wyszło


One bardzo ciężko wychodzą, nie wolno szarpać za zmieniarkę itd, musi wyjść samo przy użyciu kluczy/wieszaka/gwoździ



 


#4 OFFLINE   Kenorek

Kenorek
  • 167 postów
  • Dołączył: 14-05-2011

Napisany 03 grudnia 2012 - 11:24

Odgrzebie starego kotleta. Otoz kupilem ostatnio radio ccrt 2008 i mam problem. Jak wyjac magazynek CD z radia bo chce wlozyc jakies plyty i sprawdzic czy on dziala.Naciskam ten przycisk na CD Random i nic sie nie dzieje Czy tylko trzba naciskac ten przycisk czy jeszcze cos innego???? Czy trzeba odblokowywac ta biala zawleczke na magazynku zeby go wyjac???? A jak sie wyczerpia wszystkie mozliwosci jak wyjac awaryjnie magazynek , zeby nic nie polamac, pourywac????

 

Prosze o szybka odpowiedz bo bede wiedzial co robic Czy oddac do serwisu jakiegos zeby mi to wyjeli i ew. naprawili czy grzebac sie samemu????

 

Widze las rak chetnych do odpowiedzi ...... Jak mam juz podlonczony wyswietlacz to wyswietlaja sie napisy
1 no magazine
2 error cdc
3 rdm disc
4 rdm magazine
5 cdc open
O czym one informuja???? Zaznaczam ze chyba nie ma plytek w magazynku i magazynek siedzi w radiu Nie wiem bo niedawno kupilem to radyjko. Sprezcie sie i odpowiedzcie wreszcie a nie cisza......

 

Aha niektore dopiero komunikaty wyswietlaja sie chyba po otworzeniu klapki magazynka

 

Prosze o szybka odpowiedz Jaka jest roznica miedzy ccrt 2008 uz2 a uz9???? Takie cos znalzem teraz w cenniku z 2003 r Tamto 1 oddalem do speca i jeszcze nie moze go naprawic wiec kupilem drugie radio I Mam problem kupilem drugie radio teraz ccrt 2008 uz2 Wszystko odtwarza i widac ze chodzi tylko glosu wogole nie ma Ani nie moge zglosnic przez pokretlo ani przez sterowanie przy kierownicy Zupelna cisza jest a pracowac pracuje Co moze byc za problem???? Prosze o szybka odpowiedz bo mam tylko 14 dni na zwrocenie radia Aha mam system BOSE
W ceniku znalazlem z 2003 r
UZ2 : Radio CCRT 2008, Siemens VDO
wie CART 2007, zusätzlich integrierter 4fach
CD-Wechsler

 

UZ9 : Wie zuvor, zusätzlich mit Bose-Sound-System
(nicht mit Telefoneinbau-Kit Professional Voice)

 

Co to oznacza ????


Edytowany przez Dreed, 02 listopada 2016 - 20:44.
scaliłem posty.


#5 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 03 grudnia 2012 - 15:20

że UZ2 to zwykłe radio dźwięk jest podawany na ISO-B z końcówki mocy radia, a UZ9 ma wyjście na wzmacniacz do systemu nagłośnieniowego BOSE, sygnał dźwięku jest podawany przez złącze ISO-C3, sygnał jest podawany pomijając końcówki mocy radia.

#6 OFFLINE   Kenorek

Kenorek
  • 167 postów
  • Dołączył: 14-05-2011

Napisany 03 grudnia 2012 - 17:30

A czemu wszystko widac ze dziala w tym kaseta radio magazynek a nie wytwarza zadnych dzwiekow niezaleznie od przekrecania galka w radiu albo sterowaniem glosnosci w kierownicy (tylko jest glucha cisza)
Mam 13 dni na oddanie wiec prosze odpowiedziec czy warto pchac sie w naprawe czy odeslac radio spowrotem????

#7 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 03 grudnia 2012 - 23:20

Powiedz mi jak chcesz naprawić sprawne radio które nie jest przystosowane do połączenia z systemem Bose ?? w poprzednim poście wyjaśniłem na czym polega różnica... Odsyłasz z powrotem do sprzedawcy.

a co się działo z Twoim radiem że oddałeś je do speca ??

#8 OFFLINE   Kenorek

Kenorek
  • 167 postów
  • Dołączył: 14-05-2011

Napisany 04 grudnia 2012 - 06:52

Powiedz mi jak chcesz naprawić sprawne radio które nie jest przystosowane do połączenia z systemem Bose ?? w poprzednim poście wyjaśniłem na czym polega różnica... Odsyłasz z powrotem do sprzedawcy.

a co się działo z Twoim radiem że oddałeś je do speca ??




Magazynek wogole nie wychodzi to raz , panel do karty sim jest zablokowany Specmnie wkurza bo mowi ze naprawie naprawie a juz 2 miesiace lezy i jeszcze naprawic nie moze Dziala chyba tylko radio i kaseta (to niesprawdzone) Czyli nie ma nadzieji ze to drugie radio nie bedzie dzialac???? Czyli musze miec UZ9???? Myslalelm ze nie bedzie roznicy czy UZ2 czy UZ9 Przejde sie do speca i zobacze jakie radio wczesniej kupilem czy UZ2 czy UZ9...

#9 OFFLINE   Szymek9333

Szymek9333
  • 2 postów
  • Dołączył: 29-03-2015
  • Skąd: Legnica
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 04 stycznia 2016 - 21:04

Witam . Mam problem z radiem ccrt 2008 a dokładnie to ze po załadowaniu magazynka płytami obojetnie czy oryginałczy pirat słychac ze przskakuja a i tak pojawia sie komunikat NO CD co moze byc przyczyną ?



#10 OFFLINE   jarqo1981

jarqo1981
  • 163 postów
  • Dołączył: 06-02-2010
  • Skąd: Słupsk/Tamworth
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 03 marca 2016 - 09:07

...Siemka, mam podobnie, pewne płytki nagrane kiedyś na kompie odtwarza, ale jak nagram nową, kilkoma sposobami, już nie odtworzy, mieli ale wyskakuje ,,error'' lub ,,no cd/disc'' coś ten deseń :p