Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Spot WOŚP'owy Tor Wyrazów koło Częstochowy 10.01.2010


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
124 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   daktyl

daktyl

    ..opisu dziś nie będzie..

  • 250 postów
  • Dołączył: 24-06-2008
  • Skąd: Gliwice / Jaryszów
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 stycznia 2010 - 08:06

Witajcie.
No to będę musiał Was poszukać lub inaczej namierzyć, bo ja będę jechał od strony Lublińca, czyli tor będę miał przed Częstochową. Przyjadę wcześniej, minę tor i dołączę do wszystkich. Jak się uda... :D

#42 OFFLINE   bestia

bestia
  • 102 postów
  • Dołączył: 30-07-2009
  • Skąd: Brzękowice Górne
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 06 stycznia 2010 - 09:32

Robimy listę chętnych na spota podczas imprezy WOŚP 10.01.2010, nie wiem do końca jak to będzie wyglądać organizacyjnie na miejscu, w zależności ilu będzie chętnych będziemy musieli się jakość upchnąć

Jadących z Katowic i okolic zapraszam na zbiórkę i wspólny wyjazd z Wojkowic z ul. Jana III Sobieskiego 305

godzinę odjazdu podam w ciągu kilku dni ponieważ nie wiem od której rozpoczyna się impreza na Wyrazowie i o której musimy się stawić na miejscu

Lista osób chętnych na wspólny wyjazd z Wojkowic

1. Soseq
2. Bobas+Bobasowa+Madzia
3. Kolo72 ( gdybym nie zdążył na miejsce zbiórki, to poczekajcie na mnie chwilkę )
4. Skaff ( jezu a gdzie te wojkowice.... wstepnie TAK ale jak sie gaziarze nie wyrobią to )
5. kocyk jak znajdę kogoś do dziecka bo moja żonka do pracy idzie
6. Marzenka13+ Kingusia (jak nas Kolo zabierze a jak nie to i tak pojedziemy same )
7. flog30 z rodzinką
8. bestia1982
9.
10.

Lista osób które dołączą na miejscu

1. DamianB
2. Ja
3. krogulewski( o ile będziemy z żoną mieli z kim dzidziusia zostawić)
4. Pani Zajacowa
5. DamianSz
6. Trooliq z Agą
7. dominik_z
8. Daktyl
9.
10.

Proponuje zabrać ze sobą coś ciepłego do picia bo w pobliżu toru nie ma żadnych sklepów a nie wiadomo czy będzie jakiś ciepły caterring

Caterringu nie bedzie i kluby zjezdzaja sie na tor o 9, choc czesc bedzie o 8. Impreza przewidziana jest na 5 godzin (od 10:00 do 15:00). Na miejscu wydamy wam zaproszenia upowazniajace do wjazdu na tor, a wy je wypelnicie
Patrzac na ilosc samochodow z naszego i innych klubow mam nadzieje, ze wszyscy sie zmiescimy


#43 OFFLINE   Nawalony Zając

Nawalony Zając
  • 3 237 postów
  • Dołączył: 01-03-2008
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 stycznia 2010 - 09:58

troliq A którędy wjedziesz do cze-wy od strony Olsztyna czy jaskrowa?
Ja dołączę do Wojkowickiej Świty na stacji paliw Orlen przy wylocie 46 (droga przez Olsztyn k. cz-wy). Pewnie podjedziemy jeszcze na parking Tesco na krzyżówce DK1 i Al. J.P. II
Daktylbędziesz musiał przelecieć przez całe miasto prawie. Jak się wyrobisz wcześniej to mogę po Ciebie podskoczyć na stację powiedzmy już na wysokości ul Barbary (jedziesz cały czas prosto, pierwsza stacja po prawej).

#44 OFFLINE   daktyl

daktyl

    ..opisu dziś nie będzie..

  • 250 postów
  • Dołączył: 24-06-2008
  • Skąd: Gliwice / Jaryszów
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 stycznia 2010 - 10:25

Zajączku, napiszcie tylko którędy będziecie kolumną jechali, a ja gdzieś na Was poczekam. Znam przejazd przez Cz-wę więc nie powinno być problemu. Jeszcze zaatakuję DamianaSz bo on też jedzie z mojej okolicy to razem się wybierzemy. :)

#45 OFFLINE   Madzia

Madzia
  • 1 288 postów
  • Dołączył: 28-10-2007
  • Skąd: Kraków
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 stycznia 2010 - 10:58

Znając życie to będzie radyjko i kanał 33 :) :) :) na pewno się wszyscy znajdziemy.

#46 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 stycznia 2010 - 12:11

To wiemy już skąd, którędy i dokąd jedziemy :D:D

to może teraz ustalimy godzinę wyjazdu??

ja proponuje po raz drugi :)godz. 7:45 na wyjazd

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#47 OFFLINE   trooliq

trooliq

    Omega po raz czwarty :)

  • 391 postów
  • Dołączył: 24-03-2009
  • Skąd: K-ce
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 stycznia 2010 - 13:01

Witajcie.
No to będę musiał Was poszukać lub inaczej namierzyć, bo ja będę jechał od strony Lublińca, czyli tor będę miał przed Częstochową. Przyjadę wcześniej, minę tor i dołączę do wszystkich. Jak się uda... :D

Poczekaj gdzies na mnie, bo od tej samej strony bede lecial :D

troliq A którędy wjedziesz do cze-wy od strony Olsztyna czy jaskrowa?
Ja dołączę do Wojkowickiej Świty na stacji paliw Orlen przy wylocie 46 (droga przez Olsztyn k. cz-wy). Pewnie podjedziemy jeszcze na parking Tesco na krzyżówce DK1 i Al. J.P. II

Ja moge podjechac pod Tesco na DK1, dla mnie NO PROBLEM :)

#48 OFFLINE   zgredzik

zgredzik

    Ciamciaramcia

  • 118 postów
  • Dołączył: 25-09-2007
  • Skąd: Koziegłówki

Napisany 06 stycznia 2010 - 13:28

Robimy listę chętnych na spota podczas imprezy WOŚP 10.01.2010, nie wiem do końca jak to będzie wyglądać organizacyjnie na miejscu, w zależności ilu będzie chętnych będziemy musieli się jakość upchnąć

Jadących z Katowic i okolic zapraszam na zbiórkę i wspólny wyjazd z Wojkowic z ul. Jana III Sobieskiego 305

godzinę odjazdu podam w ciągu kilku dni ponieważ nie wiem od której rozpoczyna się impreza na Wyrazowie i o której musimy się stawić na miejscu

Lista osób chętnych na wspólny wyjazd z Wojkowic

1. Soseq
2. Bobas+Bobasowa+Madzia
3. Kolo72 ( gdybym nie zdążył na miejsce zbiórki, to poczekajcie na mnie chwilkę )
4. Skaff ( jezu a gdzie te wojkowice.... wstepnie TAK ale jak sie gaziarze nie wyrobią to )
5. kocyk jak znajdę kogoś do dziecka bo moja żonka do pracy idzie
6. Marzenka13+ Kingusia (jak nas Kolo zabierze a jak nie to i tak pojedziemy same )
7. flog30 z rodzinką
8. bestia1982
9.
10.

Lista osób które dołączą na miejscu

1. DamianB
2. Ja
3. krogulewski( o ile będziemy z żoną mieli z kim dzidziusia zostawić)
4. Pani Zajacowa
5. DamianSz
6. Trooliq z Agą
7. dominik_z
8. Daktyl
9.Zgredzik :tank:
10.

Proponuje zabrać ze sobą coś ciepłego do picia bo w pobliżu toru nie ma żadnych sklepów a nie wiadomo czy będzie jakiś ciepły caterring

Caterringu nie bedzie i kluby zjezdzaja sie na tor o 9, choc czesc bedzie o 8. Impreza przewidziana jest na 5 godzin (od 10:00 do 15:00). Na miejscu wydamy wam zaproszenia upowazniajace do wjazdu na tor, a wy je wypelnicie
Patrzac na ilosc samochodow z naszego i innych klubow mam nadzieje, ze wszyscy sie zmiescimy
Łukasz

#49 OFFLINE   Nawalony Zając

Nawalony Zając
  • 3 237 postów
  • Dołączył: 01-03-2008
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 stycznia 2010 - 15:15

Zajączku, napiszcie tylko którędy będziecie kolumną jechali, a ja gdzieś na Was poczekam.

To podjedźcie pod Tesco przy DK1.

#50 OFFLINE   daktyl

daktyl

    ..opisu dziś nie będzie..

  • 250 postów
  • Dołączył: 24-06-2008
  • Skąd: Gliwice / Jaryszów
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 stycznia 2010 - 15:17

Poczekaj gdzies na mnie, bo od tej samej strony bede lecial


No pewnie, że się poczeka.
Na pewno będziemy jechali z DamianemSz od strony K-Koźla przez Strzelce Op., Zawadzkie, Lubliniec. Kto wie, może się z tego poskłada jakaś poważna kawalkada?? :D :D

#51 OFFLINE   trooliq

trooliq

    Omega po raz czwarty :)

  • 391 postów
  • Dołączył: 24-03-2009
  • Skąd: K-ce
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 stycznia 2010 - 15:38

No pewnie, że się poczeka.
Na pewno będziemy jechali z DamianemSz od strony K-Koźla przez Strzelce Op., Zawadzkie, Lubliniec. Kto wie, może się z tego poskłada jakaś poważna kawalkada?? :D :D


No to umowimy sie w Lublincu gdzies po drodze i pojedziemy dalej razem ;)

#52 OFFLINE   ramzesdg

ramzesdg
  • 1 postów
  • Dołączył: 20-11-2009
  • Skąd: Dąbrowa Górnicza

Napisany 06 stycznia 2010 - 23:04

Witam wszystkich, kurde chciał bym sie przejechac z wami na taki zlot posiadam omege b 2.5 v6 97r. Jestem mechanikiem i aktualnie mam moja omcie zepsuta na warsztacie u siebie, poszła mi uszczelka pod głowica,odrazu jak miałem to wszystko na wiezchu to wymieniłem panewki,pierscienie i wiele innych.kiedy bedzie jakis nastepnyzlot bo na tego w sobote sie raczej nie wyrobie z naprawa.pozdrawiam wszystkich

#53 OFFLINE   dominik_z

dominik_z
  • 591 postów
  • Dołączył: 31-07-2006
  • Skąd: Kuźnica Kiedrzyńska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 stycznia 2010 - 23:29

Witam wszystkich, kurde chciał bym sie przejechac z wami na taki zlot posiadam omege b 2.5 v6 97r. Jestem mechanikiem i aktualnie mam moja omcie zepsuta na warsztacie u siebie, poszła mi uszczelka pod głowica,odrazu jak miałem to wszystko na wiezchu to wymieniłem panewki,pierscienie i wiele innych.kiedy bedzie jakis nastepnyzlot bo na tego w sobote sie raczej nie wyrobie z naprawa.pozdrawiam wszystkich

To nie jest zlot, ale spot i na 100% beda nastepne. sledz ten dzial, a wszystko bedzie jasne. Info o zlotach masz tutaj.

Wymodzilem co nieco odnosnie samej imprezy, zapoznajcie sie z tym.

 


#54 OFFLINE   bestia

bestia
  • 102 postów
  • Dołączył: 30-07-2009
  • Skąd: Brzękowice Górne
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 08 stycznia 2010 - 11:27

Kórde mój wyjazd stanoł pod znakiem zapytania, własnie sie zorientowałem że mi przegląd się skończył :mad: ale najgorsze jest to że moge mieć niewielkie problemy z przejściem go nie mam titaka i samopoziomowanie świateł padło. Jutro popołudniu dam znać czy mi się uda i pojadę, myśle że jakie 50 rozwiąże problem:D i skłoni pana do bardziej przychylnego spojrzenia na mój pojazd.

#55 OFFLINE   treboR2791

treboR2791
  • 130 postów
  • Dołączył: 09-04-2007
  • Skąd: Dąbrowa Górnicza

Napisany 08 stycznia 2010 - 16:51

Robimy listę chętnych na spota podczas imprezy WOŚP 10.01.2010, nie wiem do końca jak to będzie wyglądać organizacyjnie na miejscu, w zależności ilu będzie chętnych będziemy musieli się jakość upchnąć

Jadących z Katowic i okolic zapraszam na zbiórkę i wspólny wyjazd z Wojkowic z ul. Jana III Sobieskiego 305

godzinę odjazdu podam w ciągu kilku dni ponieważ nie wiem od której rozpoczyna się impreza na Wyrazowie i o której musimy się stawić na miejscu

Lista osób chętnych na wspólny wyjazd z Wojkowic

1. Soseq
2. Bobas+Bobasowa+Madzia
3. Kolo72 ( gdybym nie zdążył na miejsce zbiórki, to poczekajcie na mnie chwilkę )
4. Skaff ( jezu a gdzie te wojkowice.... wstepnie TAK ale jak sie gaziarze nie wyrobią to )
5. kocyk jak znajdę kogoś do dziecka bo moja żonka do pracy idzie
6. Marzenka13+ Kingusia (jak nas Kolo zabierze a jak nie to i tak pojedziemy same )
7. flog30 z rodzinką
8. bestia1982
9. treboR2791 może dam rade:)
10.

Lista osób które dołączą na miejscu

1. DamianB
2. Ja
3. krogulewski( o ile będziemy z żoną mieli z kim dzidziusia zostawić)
4. Pani Zajacowa
5. DamianSz
6. Trooliq z Agą
7. dominik_z
8. Daktyl
9.Zgredzik
10.

Proponuje zabrać ze sobą coś ciepłego do picia bo w pobliżu toru nie ma żadnych sklepów a nie wiadomo czy będzie jakiś ciepły caterring

Caterringu nie bedzie i kluby zjezdzaja sie na tor o 9, choc czesc bedzie o 8. Impreza przewidziana jest na 5 godzin (od 10:00 do 15:00). Na miejscu wydamy wam zaproszenia upowazniajace do wjazdu na tor, a wy je wypelnicie
Patrzac na ilosc samochodow z naszego i innych klubow mam nadzieje, ze wszyscy sie zmiescimy
Robson

#56 OFFLINE   robert3012

robert3012
  • 2 349 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 stycznia 2010 - 17:13

To podjedźcie pod Tesco przy DK1.


Gdzie to Tesco bo coś nie kojarzę?? To też bym tam podjechał.

#57 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 stycznia 2010 - 17:15

Gdzie to Tesco bo coś nie kojarzę?? To też bym tam podjechał.


ul. Drogowców 43

http://maps.google.p...a, Śląskie&z=16

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#58 OFFLINE   robert3012

robert3012
  • 2 349 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 stycznia 2010 - 17:29

Aaaa to chodzi o to Tesco co jest po lewej stronie jak się do Cz-wy wlatuje... Ok to już wiem gdzie. To postaram się być na tą 7:45 jak by co to będę krzyczał na radiu żebyście poczekali bo zanim się tą swoją "babcią" rozbujam to musiał bym jeszcze przed 6 z Łodzi wyjechać :D

#59 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 stycznia 2010 - 17:31

To postaram się być na tą 7:45

robert3012 ale my o 7:45 umawiamy się Wojkowicach a pod Tesco to będziemy myślę tak ok 9:00

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#60 OFFLINE   robert3012

robert3012
  • 2 349 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 stycznia 2010 - 17:44

robert3012 ale my o 7:45 umawiamy się Wojkowicach a pod Tesco to będziemy myślę tak ok 9:00


O kurna :/ A myślałem że pod Tesco. Sorry za zamieszanie. No to OK wyjadę tak żeby być tam koło 8.45 najwyżej jak będę za wcześnie to se poczekam ;)