Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

opady sniegu na Wyspach


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
27 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   elscorpio

elscorpio

    happy new year ziomy

  • 54 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: londyn

Napisany 20 grudnia 2009 - 04:33

pewnie ze sola sypia. naokolo slona woda - odparowuje i maja nadmiar soli:). przy +2 tez mozna sypac jak za duzo. u nas po tygodniu opadow ciagle mowia, ze zima zaskoczyla drogowcow :Da tutaj troszke szybciej reaguja, czasami przed czasem:jump:

#22 OFFLINE   hubertcht

hubertcht
  • 1 388 postów
  • Dołączył: 03-08-2009
  • Skąd: Melksham
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 02 stycznia 2010 - 09:28

Witam w nowy roku

W Doncaster zima powrocila -4 sniegu nie za duzo ale bialo


[ATTACH]4403[/ATTACH]

#23 OFFLINE   elscorpio

elscorpio

    happy new year ziomy

  • 54 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: londyn

Napisany 03 stycznia 2010 - 14:29

a u nas nie chce poproszyc sniegiem tylko ciagle sie waha temperatura +3 w dzien - 2 w nocy

#24 OFFLINE   mkaminski100

mkaminski100

    It's just a fur-wound!

  • 2 896 postów
  • Dołączył: 05-10-2007
  • Skąd: Basingstoke
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 stycznia 2010 - 15:18

Ja wiem tylko tyle co jestem w UK od 3 dni, ale w Basingstoke wszystko zasypane.
Jezeli chodzi o kleske to nie jest tak, ze oni sie boja tylko jak "nie dojada" to maja wolne i to platne wiec po co sie wysilac? Czesci sie chce przychodzic a reszta u nas ma tydzien wolnego i teoretycznie pracuje z domu.
Nie jest tez tak do konca, ze oni nie umieja jezdzic, bo porownajcie warunki - w UK wiekszosc aut ma kazda inna opone, do tego najczesciej chinskie tandety i to czesto prawie lyse (road legal). plugow, odsniezarek czy sypania nie widzialem a na drogach z 2-3 pasow zostaly 2 sciezki wyjezdzone od opon, a miedzy nimi zamarzajaca breja. I co? Widzicie stluczki czy auta w rowach jak jest to kazdej zimy w Polsce? Jak jest wypadek to od razu jest w wiadomosciach, a w Polsce jak popadal snieg w niby przygotowanej w Warszawie to byla tragedia, pelno wypadkow, stluczek i paraliz.

Sam myslalem nad zimowkami, ale pewnie i tak niedlugo sprzedam auto wiec szkoda pieniedzy, ale mam postanowienie noworoczne, ze jedno auto potrzymam min rok wiec moze na przyszly rok sobie fundne :)

#25 OFFLINE   bestb

bestb
  • 593 postów
  • Dołączył: 03-12-2006
  • Skąd: Poznań- Anglia
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 stycznia 2010 - 01:11

a ja dzisiaj bylem kolo Liverpoolu droga a580 niby 2 pasy, ale tylko jeden nadajacy sie do jazdy.... jechalem ciezarowka i koles probowal mnie wyprzedzic i zrezygnowal bo snieg mial na wysokosci zderzaka

#26 OFFLINE   mrufff

mrufff

    znooowu V8 gaddemnetsiet

  • 171 postów
  • Dołączył: 23-02-2009
  • Skąd: walsall

Napisany 21 stycznia 2010 - 12:51

ja mam magiczna wajche obok lewarka biegow zapinam ja do przodu i niech sobie snieg pada i tak pojade:tank:

#27 OFFLINE   Martini

Martini
  • 558 postów
  • Dołączył: 03-06-2007
  • Skąd: EPNM
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 21 stycznia 2010 - 15:11

Ja ja tak trochę z innej perspektywy patrzę na Wasze otoczenie to pękam ze śmiechu :D

U mnie przy -25 i metrze śniegu wszystko funkcjonuje normalnie ;)

#28 OFFLINE   mkaminski100

mkaminski100

    It's just a fur-wound!

  • 2 896 postów
  • Dołączył: 05-10-2007
  • Skąd: Basingstoke
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 21 stycznia 2010 - 16:47

Ja ja tak trochę z innej perspektywy patrzę na Wasze otoczenie to pękam ze śmiechu :D

U mnie przy -25 i metrze śniegu wszystko funkcjonuje normalnie ;)


Jak wezmiesz pod uwage, ze tu nikt nie ma zimowek, kazda opona jest chinska i wielu ma prawie lyse oraz fakt, ze wielu ludzi jezdzi i nie ma po 5-10 zabitych co weekend to przestaje byc smieszne ;)