Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Omega autem luksusowym


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
195 odpowiedzi na ten temat

#181 OFFLINE   Sołtys

Sołtys

    streetfighter

  • 894 postów
  • Dołączył: 24-09-2007
  • Skąd: Kostrzyn WLKP
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 grudnia 2009 - 23:20

BRAWO, widze że znasz bardzo bogaty słownik. Mam nadzieje że jesteś z siebie dumny.

EDIT: Za te słowa, żądam osobnego tematu z przeprosinami użytkownika Sołtys w dziale ogólnym, uważam że takie słowa ku mojej osobie są bardzo obraźliwe i wulgarne i powinien on zostać ukarany zgodnie z regulaminem OKP. Ponad to proszę zauwazyć że naśmiewa się i sam prosi o "ostrzeżenie" wg mnie są to już 2 przewinienia.

odpisałem ci na pw i kończe z tobą dyskusje

ps, mogą mnie z klubu wykluczyć ale ty na przeprosiny nie licz
jedynie możesz liczyć na :boks:

#182 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 grudnia 2009 - 23:25

odpisałem ci na pw i kończe z tobą dyskusje

ps, mogą mnie z klubu wykluczyć ale ty na przeprosiny nie licz
jedynie możesz liczyć na :boks:


Takich postów to już nawet nie trzeba komentować. Publiczna groźba jest karana w świetle prawa!!

#183 OFFLINE   Sołtys

Sołtys

    streetfighter

  • 894 postów
  • Dołączył: 24-09-2007
  • Skąd: Kostrzyn WLKP
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 grudnia 2009 - 23:27

Takich postów to już nawet nie trzeba komentować. Publiczna groźna jest karana w świetle prawa!!

ojej ale się wystraszyłem :smiech:
to czekam na pozew :p

#184 OFFLINE   RAFI22DTI

RAFI22DTI
  • 909 postów
  • Dołączył: 03-09-2007
  • Skąd: CRY
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 grudnia 2009 - 23:50

wow!!! chwile mnie nie bylo a tu taki FIRE!!!! :smiech::tank:

#185 OFFLINE   eliks

eliks
  • 1 563 postów
  • Dołączył: 28-11-2007
  • Skąd: Lidzbark

Napisany 25 grudnia 2009 - 23:58

O rany, wy się kłócicie i to beze mnie :D

Panowie wyluzujcie. Ja się nie będe wtrącał między młot a kowadło bo lubię Mara i Bobika (chociaż jet tak samo mało obiektywny i kierunkowy jak my o czym już pisałem wcześniej), miałem okazję poznać te osoby w Pasłęku i będę zawsze zadowolony gdy spotkamy sie jeszcze raz.
Ja jestem za tym co napisał Sołtys, takie rzeczy załatwia się poza forum.
Pozdro i dajcie spokój bo niepotrzebne warny polecą...

#186 OFFLINE   RAFI22DTI

RAFI22DTI
  • 909 postów
  • Dołączył: 03-09-2007
  • Skąd: CRY
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 26 grudnia 2009 - 00:03

Ja jestem za tym co napisał Sołtys, takie rzeczy załatwia się poza forum.
Pozdro i dajcie spokój bo niepotrzebne warny polecą...

Eliks bo powiem wujkowi Stasiowi zeby Cie nastepnym razem "nieladnie" obcial :D

#187 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 grudnia 2009 - 00:04

Panowie wyluzujcie. Ja się nie będe wtrącał między młot a kowadło bo lubię Mara i Bobika (chociaż jet tak samo mało obiektywny i kierunkowy jak my o czym już pisałem wcześniej), miałem okazję poznać te osoby w Pasłęku i będę zawsze zadowolony gdy spotkamy sie jeszcze raz.


Napewno się jeszcze spotkamy, ale my i tak wygramy z tą liną :p
Co do obiektywizmu to byłem obiektywny ale nie dam też sobie wciskać ciemnoty. Temat dla mnie jest zamknięty, my rozmawialiśmy na żywo i było git, jednak niektórzy tylko chcą siać zamęt i ubliżać.

Ja jestem za tym co napisał Sołtys, takie rzeczy załatwia się poza forum.
Pozdro i dajcie spokój bo niepotrzebne warny polecą...


To ja pierwszy napisałem o PW, jednak jemu chyba zależało na tym aby obrazić mnie publicznie. Zobaczymy co na to jutro Moderatorzy, poki co Dobrej Nocy i spokojnych świąt dla sąsiadów z WM :)

#188 OFFLINE   eliks

eliks
  • 1 563 postów
  • Dołączył: 28-11-2007
  • Skąd: Lidzbark

Napisany 26 grudnia 2009 - 00:25

Eliks bo powiem wujkowi Stasiowi zeby Cie nastepnym razem "nieladnie" obcial :D

Przed Sylwestrem idę do niego :D Zagadam o Tobie, zawsze zapominam ;)

poki co Dobrej Nocy i spokojnych świąt dla sąsiadów z WM

również pozdro :piwo:

#189 OFFLINE   dragoon22

dragoon22

    VV12

  • 168 postów
  • Dołączył: 22-08-2008
  • Skąd: Gdynia-Żukago
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0i C30NE

Napisany 26 grudnia 2009 - 00:44

Panie Agencie zapraszam do słowniczka- narzekał :p

po drugie Maro też broniłeś jak swojego mietka
a okazało się ze "kupa" z tego wyszła więc nie pisz bzdur że twój mietas 12 letni jest lepszy od omegi bo takich "padaczek" moge mieć z pięć na podwórku tylko pytam się po co?


ps. zawsze ci pojade bo cię nie lubie i jesteś zwykłym przydupasem Mara :mad:
żegnam oziemble i ciesz się z tej swojej padaki nadal
a tak na marginesie nie zazdroszcze ci zwykłego okulara :p



powiem szczerze kolego Sołtys że przegiołeś z tym obrażeniem Mbobika każdy ma prawo wyrazić swoją opinie a nie tak jak wszyscy tu piszą same pozytywy ja mam już druga omegę i jedna i druga była awaryjna - podobają mi się te auta i są wygodne ale jak wszytko ma swoje wady i zalety
z doświadczenia wiem że każdy chwali tym czym jezdzi i to jest prawdą
ja mimo że uwielbiam Omegi nie mówie że nigdy niekupie nic innego...

a wracając do tematu Mbobika jest również klubowiczem i ma takie same prawa jak my
,a na to co napisałeś wychodzi że skoro trzymam się lub każdy inny klubowicz z Maro i Mbobikiem to my jestesmy ich ,,przydupasami,, nieznasz ludzi na codzień a oceniasz ich!!! tak samo jak auta którymi niejezdziłeś na codzień i po ileś tyś. KM
temat Omegi na forum to niemuszą być same pozytywy i zalety wszytko ma swoje wady jednym to może się podobać a innym nie i ot to
Fastly live fastly perish:cool:

Dodany obrazek

#190 OFFLINE   DamianSz

DamianSz

    Bleblablo wyszło to #373

  • 4 324 postów
  • Dołączył: 10-03-2009
  • Skąd: Kędzierzyn - Koźle
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 grudnia 2009 - 09:35

Wiesz co.... albo nie, NO COMMENT, zastanów się co piszesz, jeszcze nigdy nie słyszałem aby ktoś nażekał na komfort w Mietku, czy to C, E no S klassy to nie będę chyba wymieniać, ale wiesz, masz rację Omega i tylko Omega to najwygodniejsze auto na świecie. Mam nadzieje że jak teraz przyznałem Ci rację to jesteś podbudowany.

po pierwsze nie unoś sie kolego bo ktoś obraził najlepszego na świecie mercedesa, po drugie nie napisałem że omega jest najlepsza na świecie bo niema takiego auta, każde ma jakieś wady, po trzecie jak miał bym kupować mietka to tylko i wyłącznie W124 bo jego następca to jedno wielkie G..., a jezdziłeś kiedyś kolego np jakimś BMW lub audikiem lub japońcem, wolał bym 18 letnie Audi V8 niż okulara i takie jest moje zdanie do którego ma prawo i przypuszczam że nietylko moje jest takie zdanie.

#191 OFFLINE   RAFI22DTI

RAFI22DTI
  • 909 postów
  • Dołączył: 03-09-2007
  • Skąd: CRY
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 26 grudnia 2009 - 10:04

po pierwsze nie unoś sie kolego bo ktoś obraził najlepszego na świecie mercedesa, po drugie nie napisałem że omega jest najlepsza na świecie bo niema takiego auta, każde ma jakieś wady, po trzecie jak miał bym kupować mietka to tylko i wyłącznie W124 bo jego następca to jedno wielkie G..., a jezdziłeś kiedyś kolego np jakimś BMW lub audikiem lub japońcem, wolał bym 18 letnie Audi V8 niż okulara i takie jest moje zdanie do którego ma prawo i przypuszczam że nietylko moje jest takie zdanie.

dokladnie, Mercedesy byly superwozami do W124 ale te nowsza klasa E i cala reszta to jedna wielka kupa, i Mbobik skoro uwazasz teraz Omege za megaawaryjny samochod o wpadles z deszczyku pod gruba rynne taka jest prawda, Omega gdyby wychodzila tylko z silnikami benzynowymi 4 cylindrowymi i TD to mialaby o wiele lepsza opinie, juz kiedys pisalem ze rozmawialem kiedys z taksowkarzem ktory omega 2.5 TD zrobil 800tys km praktycznie bez remontu tylko rzeczy eksploatacyjne a po Omedze kupil okulara i non stop cos, a o jakosci blach to nawet nie chcial sie wypowiadac i zebys mi zaraz nieodpisal ze trafil na padake to jego koledzy po fachu odradzali mu zmiane omegi na okulara bo jezdza i wiedza jaka to kupa g...... i to naprawde nie jest tak ze Tobie ktos zazdrosci bo uwierz mi ze gdybym chcial to dzis sobie takiego "wypasionego" merca jak Twoj np. moge kupic ale nie chce bo po co mi to, jak to nie ma ani wygladu ani jakosci jak na mercedesa przystalo, wole juz jezdzic tym co mam mimo ze nie jest to auto luksusowe pozbawione jakichkolwiek wad, chociaz odpukac w obecna jak ja mam ponad rok nie wlozylem nawet 1 grosza w naprawy podobnie jak w poprzednie kle kle.:p

#192 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 grudnia 2009 - 10:18

po pierwsze nie unoś sie kolego bo ktoś obraził najlepszego na świecie mercedesa, po drugie nie napisałem że omega jest najlepsza na świecie bo niema takiego auta, każde ma jakieś wady, po trzecie jak miał bym kupować mietka to tylko i wyłącznie W124 bo jego następca to jedno wielkie G..., a jezdziłeś kiedyś kolego np jakimś BMW lub audikiem lub japońcem, wolał bym 18 letnie Audi V8 niż okulara i takie jest moje zdanie do którego ma prawo i przypuszczam że nietylko moje jest takie zdanie.


Masz rację.

dokladnie, Mercedesy byly superwozami do W124 ale te nowsza klasa E i cala reszta to jedna wielka kupa, i Mbobik skoro uwazasz teraz Omege za megaawaryjny samochod o wpadles z deszczyku pod gruba rynne taka jest prawda, Omega gdyby wychodzila tylko z silnikami benzynowymi 4 cylindrowymi i TD to mialaby o wiele lepsza opinie, juz kiedys pisalem ze rozmawialem kiedys z taksowkarzem ktory omega 2.5 TD zrobil 800tys km praktycznie bez remontu tylko rzeczy eksploatacyjne a po Omedze kupil okulara i non stop cos, a o jakosci blach to nawet nie chcial sie wypowiadac i zebys mi zaraz nieodpisal ze trafil na padake to jego koledzy po fachu odradzali mu zmiane omegi na okulara bo jezdza i wiedza jaka to kupa g...... i to naprawde nie jest tak ze Tobie ktos zazdrosci bo uwierz mi ze gdybym chcial to dzis sobie takiego "wypasionego" merca jak Twoj np. moge kupic ale nie chce bo po co mi to, jak to nie ma ani wygladu ani jakosci jak na mercedesa przystalo, wole juz jezdzic tym co mam mimo ze nie jest to auto luksusowe pozbawione jakichkolwiek wad, chociaz odpukac w obecna jak ja mam ponad rok nie wlozylem nawet 1 grosza w naprawy podobnie jak w poprzednie kle kle.


Rafi, proszę zamilcz, bo na gg piszesz co innego a tu co innego, jesteś zwykłym pozerem który zwyczajnie się podlizuje członkom OKP bo nie będą u Ciebie kupować Twoich części. A skoro mówisz że Cie stać na wszystko to czemu jeździsz Omega w której nic nie jest od serii tylko wszystko od różnych aut - tuningiem tego nie można nazwać, zwykłe pozerstwo, wiesz ja przynajmniej mam fotel z pamięcią po właściwej stronie, a nie z angola po stronie pasażera. No a moja Omcia też miała wszystko tak jak fabryka dała.

Życze Wszystkim Spokojnego i Radosnego drugiego dnia świąt.

#193 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 grudnia 2009 - 11:25

Panowie proszę o spokój !!:police:
nie chcę zamykać tematu bo 2 czy 3 ludzi nie może sie dogadać , prosze załatwić szystkie sprawy na PW
Następny post nie na temat zostanie nagrodzony :czerwona_kartka:

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#194 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 grudnia 2009 - 11:28

wolał bym 18 letnie Audi V8 niż okulara i takie jest moje zdanie do którego ma prawo i przypuszczam że nietylko moje jest takie zdanie.


ja mam baardzo inne zdanie ... Mialem i 123 i 124 ... ale i 210 (a jeździłem 211 i 140 czy jak to tam Ska sie nazywała)
I musze powiedziec, ze E klasa jest baardzo wygodnym, mega cichym (silnik 320CDI jest niesłyszalny w srodku w całym zakresie prędkości do licznikowych 240km/h). Bardzo lubilem ten samocho, byl bezawaryjny, stosunkowo nie wiele palił (srednio 9l/100km w cyklu mieszanym - przy czym prędkości przelotowe bywały naprawde wysokie).
Nie dam powiedziec złego słowa na ten samochód, a jak ktoś twierdzi inaczej - to najwyraźniej takowym nie jeździł i nie ma doświadczenia, a tylko powtarza głupoty, jak niektorzy o omedze.

A W123 I W124 uważane jest za taki dobry samochód bo jeździlo sie nim kiedys, kiedy w polsce fajnych auto bylo mało. Wtedy takie 124 bylo po prostu przepaścią do innych aut. Podobnie jest z Oranżadą - ilu ludzi twierdzi, ze kiedyś oranzada to bylo coś, a te dzisiejsze są do bani - tylko, ze są identyczne jak tamte, tyle, ze skala porównawcza sie zmieniała.
Tak samo jest z kapustą kiszoną z warzywniaka na przełomie 80/90 lat, guma donald/turbo czy kefirem kupionym w szklanej butelce w 90 roku.

Przestańcie pisać głupoty, ze np. W210 to zły, albo gorszy samochód od w124...

#195 OFFLINE   Payatz

Payatz

    The Darkness Age Has Come

  • 1 090 postów
  • Dołączył: 26-06-2008
  • Skąd: Jaworzno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 26 grudnia 2009 - 11:29

No też właśnie!

Poza tym nie wszyscy bronią zaciekle omegi, więc luz. Lubię auto ale następny będzie phaeton :p

Co do Mietków, Omeg etc. to mi przypomina takie kłótnie z okresu mojego dzieciństwa pt. co jest lepsze: atari czy commodore, bo commodore ma więcej klawiszy, ale jest tylko '64' w nazwie, a atari zaczynały się od '65' :smiech:

I niestety taką gówniarską pogadankę tu panowie toczycie. Święta są, warnów nie ma, ale być mogą. Jak się nie podoba na forum to fru jeden z drugim, tutaj się sprzeczać publicznie nie będziecie, PW macie od tego jak Wam bardzo brak adrenaliny w wolny czas.

 


#196 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 grudnia 2009 - 11:34

Za duzo kłótni, pretensji, uwag i osobistych wycieczek w tym wątku.
Zamykam