Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

potrąciłem sarne czy ktoś wypłaci OC?


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
62 odpowiedzi na ten temat

#61 OFFLINE   samba-77

samba-77
  • 336 postów
  • Dołączył: 08-06-2008
  • Skąd: Jastrzebie Zdroj

Napisany 13 listopada 2009 - 02:43

Samba zamiast tworzyć takie posty, to masz trójkątne znaczki przy każdym poście i pozgłaszaj to co Ci nie pasuje, bo tak to tylko zaśmiecasz.


Ok,zgłaszam trójkątnym znaczkiem,proszę też o usunięcie moich zbędnych postów w tym temacie.(tego też)Dziwie się tylko,że do tej pory nikt tu nie posprzątał :(

#62 OFFLINE   Payatz

Payatz

    The Darkness Age Has Come

  • 1 090 postów
  • Dołączył: 26-06-2008
  • Skąd: Jaworzno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 13 listopada 2009 - 03:36

sorry moze sie troche uniosłem, ale jak ktoś takie bzdury wypisuje to naprawde sie odechciewa pomagać.


sorry panowie, co złego to nie ja. Faktem jest że sie uniosłem ponieważ u mnie w Lidzbarku 2 znajomych próbowało takowe odszkodowanie załatwić i obu się nie udało.


I dzięki temu właśnie obejdzie się bez indywidualnych upomnień. Nie wywalam postów bo kilka ważnych spraw zostało wyjaśnionych.

Proszę w dalszej części o konstruktywną dyskusję a nie obrzucanie się błotem bo polecą warny :police:

 


#63 OFFLINE   Kiciek

Kiciek
  • 237 postów
  • Dołączył: 15-05-2009
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 listopada 2009 - 15:47

sorry panowie, co złego to nie ja. Faktem jest że sie uniosłem ponieważ u mnie w Lidzbarku 2 znajomych próbowało takowe odszkodowanie załatwić i obu się nie udało.

Możesz się dowiedzieć jakie to były firmy ubezpieczeniowe? Jeśli to oczywiście były firmy a nie odszkodowanie od samych leśników czy myśliwych.
Załatwie sobie wtedy OWU i podam coś więcej na ten temat. Sprawdzimy jaki jest zakres ubezpieczenia OC i jakie są wyłączenia tej odpowiedzialności.