Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

jesienno-zimowy spot dolnyśląsk


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
165 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 30 września 2009 - 11:10

Witam panie (mistrzynie kuchni wiadomo o kim mowa:grill: ) i panowie degustatorzy :w_morde:jakich mało w okolicy.
Załażę ten temat tak jak żeśmy rozmawiali na temat spotu zimowego.
Ja w następnym tygodniu dam znać co z górami a Pepcio jak znajdzie chwilkę niech przybliży nam plan tego miejsc w sycowie.
Chodzi o ceny zdjęcia i możliwosći czasowe czyli o daty. Coś mówiliśmy o sylwestrze proszę o wypowiedzi i liczę na rozwinięcie tematu. :)
Oczywiście możliwe inne propozycję no i jak najbardziej zapraszamy nowych członków do naszego dolnośląskiego zrzeszenia :)
Zawsze to fajniej zacząć swoją przygodę z OKP bliżej w swoim regionie a na pewno nabierzecie smaka na coś więcej ...wiem to po sobie.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#2 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 30 września 2009 - 19:23

A więc tak jak rozmawialiśmy to w pierwszej kolejności załatwiamy termin na Sylwestra, a jak nie da rady to pomyślimy nad innym, więc kombinujcie chłopaki tak żeby było dobrze:D

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"


#3 OFFLINE   Siggi

Siggi
  • 525 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Swarzedz/ Sycow
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 30 września 2009 - 21:24

Obecny :)

#4 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 października 2009 - 12:46

Obecny :)


No i co w związku z powyższym???:D
Jak się kolega pisze na Sylwestra 2009 OKP???

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"


#5 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 01 października 2009 - 14:34

No wiadomo ze my sie nie musimy pisać na Sylwka bo deklaracje złożyliśmy na zlocie i jest nadal aktualna. Wiec tak jak Misioo pisze czekamy na nowych kolegow z dolnego do ekipy. Pozdrawiay wszystkich:pijany:

Sigi, a Ty gdzie ześ sie zbunkrował że do tej pory sie nie uaktywniłeś na naszych spotach hm?

#6 OFFLINE   Pepcio

Pepcio
  • 2 382 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Syców
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 01 października 2009 - 16:25

Sigi, a Ty gdzie ześ sie zbunkrował że do tej pory sie nie uaktywniłeś na naszych spotach hm?

Kolega jest z sycowa :o :oczoplas::nie_wiem:

Misiek mysl najpierw o sylwestrze a jak nie da rady to bedziemy myslec o spocie zimowym w Sycowie

#7 OFFLINE   Siggi

Siggi
  • 525 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Swarzedz/ Sycow
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 01 października 2009 - 19:29

rzadko bywam w sycowie ale zawsze mozecie mnie powiadamiać o wiekszych spotach :D
chętnie odwiedzę Mamę i wpadnę na jakies grzane piwko :)

#8 OFFLINE   TomEk WRO

TomEk WRO

    Dr Szajn!

  • 2 412 postów
  • Dołączył: 16-09-2008
  • Skąd: Wrocław/Czernica
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 DTI 24V Y25DT

Napisany 01 października 2009 - 22:16

Heja wszystkim :D

Ja jeszcze nie wiem co będę robił na sylwka. Nie mówię nie, nie mówię tak (na zlocie nie deklarowałem się jakby ktoś chciał mi to zarzucić :p ) Że tak napiszę, moja sytuacja życiowo-związkowa nie jest zbyt pewna... Więc nie mogę póki co określić się :( na bieżąco będę śledził temat :) Ale spocikiem jak najbardziej jestem zainteresowany pod warunkiem, że nie będę miał zajęć na uczelni (w tym semestrze chcę wszystko zaliczyć :D ) postaram się sam poszukać czegoś, jak znajdę więcej czasu.
Póki co pozdrawiam wszystkich :cool:
Auto kosmetyka
- korekta lakieru (polerowanie mechaniczne, usuwanie rys)
- woskowanie
- czyszczenie wnętrza
- polerowanie lamp
- przygotowanie auta na specjalną okazję (sprzedaż, wesele)


Zapraszam! Info na PW



Odpicuj swoją omegę xd


#9 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 04 października 2009 - 15:01

A więc tak jak rozmawialiśmy to w pierwszej kolejności załatwiamy termin na Sylwestra, a jak nie da rady to pomyślimy nad innym, więc kombinujcie chłopaki tak żeby było dobrze:D


Skoro mamy zaplanować termin sylwka to proponyję 31
grudnia:smiech::smiech::smiech::smiech::smiech::smiech::smiech::smiech::smiech::smie
ch::smiech::smiech::smiech::smiech::smiech::smiech::smiech:
Trmin jak najbardziej jest dobry bo ze świąt dużo korytka zostaje

p.s. Mewa, to specjalnie dla Ciebie:D


#10 OFFLINE   ELVIS

ELVIS

    OMEGA JUŻ ZYJE!!!

  • 17 postów
  • Dołączył: 21-08-2009
  • Skąd: Wrocław

Napisany 05 października 2009 - 15:14

a moze panowie jeszcze jakiś mały spocik w miedzyczasie we wrocku w któryś weckend.

#11 OFFLINE   DanielM

DanielM
  • 63 postów
  • Dołączył: 28-01-2009
  • Skąd: Lubań

Napisany 05 października 2009 - 15:42

A ja proponuje zrobic spota w krzywej na lotnisku(okolice bolesławca),wczoraj bylem i bardzo fajna miejscowa,jest gdzie sie powyglupiac:D od biedy można w hangarach grilla rozpalic:P
za około 2 tygodnie jedziemy znów ekipa z lubania ,jezeli bedziecie zainteresowani to mozna polączyc spoty:D

#12 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 05 października 2009 - 18:02

A ja proponuje zrobic spota w krzywej na lotnisku(okolice bolesławca),wczoraj bylem i bardzo fajna miejscowa,jest gdzie sie powyglupiac:D od biedy można w hangarach grilla rozpalic:P
za około 2 tygodnie jedziemy znów ekipa z lubania ,jezeli bedziecie zainteresowani to mozna polączyc spoty:D

Wiesz fajnie tym bardziej że moja po zlocie nabrała ochoty na trenowanie jazdy między słupkami :) , nie wiem tylko jak to widzisz bo na kilka godzin daleko mamy a na noc za zimno żeby w aucie nocować nie wiem jak inni ale na wiosnę np taki namiar był by dość ciekawy. To tylko moja uwaga nie znam do końca możliwości ale czekam na wypowiedzenie się ogółu i fajnie że dałes znać Daniel . :D



A pisze co wypatrzyłem w górach bo byłem jednak w sobotę z Anią żeby nie zwlekać.
No i tak bacówka co chciałem odpada remont nie wiem co będzie ale nawet się nie pytałem :(
Dalej Lasocin fajny zajazd ale sylwek tylko organizowany za 500 zł od pary lekko mi się kolanka ugieły :D raczej chyba odpada.
Obiekt Kasztelan - pisze tanio ale jak i tanio tak i kiepsko :) sylwek za 300 od pary i za nie wielką opłatą nocleg. Ale jakoś tak "socjalistycznie" Facet chciał nam wynająć za 300 nieduże mieszkanko na ośrodku na sylwka, mówi że studenci czasem je biorą ale nie podobało się mojej . :)
No i byłem jeszcze w dwóch ale nie było nikogo. Jeden mi się spodobał, wziąłem adres i nazwę no i sprawdziłem w necie.
Nie wiem jak się piszecie, ale to najbardziej przypadlo nam do gustu i na spota no i na sylwka bo miejsca jeszcze są.

http://www.meteor.tu...rosciszow,.html
A teraz konkrety.:
Jeżeli chodzi o sylwestra trzeba wynająć na trzy doby czyli najlepiej zająć od sylwestra i do niedzieli. Koszt od osoby 120zl (jak pisze w cenniku 40zł za dobę).
Za odpłata drzewo na ognisko bo jest wiatka całkiem ładna bo patrzyłem, choć na zdjęciach jej nie ma. Auta jest gdzie postawić na terenie przy domu. No i najważniejsze jesteśmy w górach więc jeżeli dojdzie do wyjazdu to mamy dwa dni na zwiedzenie okolicy :) Miejsc noclegowych 22 jeżeli nie weżmiemy wszystkiego może być ktoś z nami ale to nam chyba nie przeszkadza.
Na razie jeszcze miejsca są, ale jak to na sylwestra lepiej szybciej się zdecydować.
Co do spotu wszystko tak samo tylko że można wynająć na jedną dobę . Terminy do uzgodnienia jak na jakiś się zdecydujemy.
Reszta należy do was ale muszę wam powiedzieć że chyba fajnie byłoby spedzić 3 dni w gorach na sylwka. :)

[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#13 OFFLINE   DanielM

DanielM
  • 63 postów
  • Dołączył: 28-01-2009
  • Skąd: Lubań

Napisany 05 października 2009 - 18:17

Myśle ,że nocleg na lotnisku nie jest dobra opcja,ale od biedy można przespac sie w aucie albo rozbic namioty w hangarach (na glowe kapac nie bedzie:P)
Można by zacząc spota rano skończyc wieczorem:PJest tam troche opon wiec i tor sprawnosciowy by byl i na kreche można stanąc;p

#14 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 października 2009 - 00:07

A tu jest link do dokładniejszych informacji co do miejsca ewentualnego sylwka:
http://rosciszow.w.i...l/index_pol.htm
Wygląda to naprawdę nieźle i myślę że powoli należałoby zakładać listę 100% chętnych bo czas nagli i może być za późno.

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"


#15 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 06 października 2009 - 10:21

Co ty jaja sobie rodzisz z tą witryną jak się ją włacza wyskakuje koń trojański :) ......oj mewa mewa :D
A bo zapomniałem dodać należy przesłać zaliczkę 30 % czyli jak pani mi mówiła opłatę za jeden nocleg od osoby czyli po 40 zl. Jeżeli ktoś zgłasza parkę :) to 80zl.



Na razie jednak czekamy na wypowiedzi większosci i zapraszamy wszystkich którzy nie mają planów na sylwka do podłączenie się do zabawy.

[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#16 OFFLINE   Phantom

Phantom

    łututututut

  • 1 152 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 06 października 2009 - 14:24

Witam ja Was :) co do sylwestra to niewiem jeszcze co bede robil, wiec sie nie deklaruje, natomiast jakis maly spot we wrocku jakby byl to sie zjawie

#17 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 06 października 2009 - 19:10

Kornelius a to dla Ciebie nie wiem czy patrzyłeś.
http://forum.omegakl...ead.php?t=28566
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#18 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 października 2009 - 20:07

Co ty jaja sobie rodzisz z tą witryną jak się ją włacza wyskakuje koń trojański :) ......oj mewa mewa :D[/B]


Nie ma żadnego konia, u mnie pokazało ją jako witrynę wyłudzającą informację ale jak na nią wejdziesz to jest wszystko OK!!!

A ha, z tą zaliczką to do kiedy by trzeba się zdecydować ?

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"


#19 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 06 października 2009 - 20:12

EEEEEEEEEEEEEEEE chlopy jelopyyyyyyyy. wiecie jak sie dostac do serwera klubowego i tam wrzucac? bo mnie juz krew zalewa:mad:

#20 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 06 października 2009 - 21:08

EEEEEEEEEEEEEEEE chlopy jelopyyyyyyyy. wiecie jak sie dostac do serwera klubowego i tam wrzucac? bo mnie juz krew zalewa:mad:


Zapytaj Aśki, bo ja do tego używam Anki :D

PS. Od Ani - musisz mieć Total Commandera i go odpowiednio skonfigurować. Ustawić jego FTP - dane są podane : http://forum.omegakl...thread.php?t=90

Co do zaliczki to jeżeli się zdecydujemy to wpłacimy. No wiadomo czym szybciej to lepiej jeżeli chodzi o sylwka.
Spota możemy zawsze zrobić.

[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .