Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

MICHAEL JACKSON nie żyje


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
46 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   robert19790910

robert19790910
  • 170 postów
  • Dołączył: 22-03-2009
  • Skąd: Pierławki kolo działdowa

Napisany 26 czerwca 2009 - 21:28

wipije za goscia :piwo:

#22 OFFLINE   krzysiek

krzysiek
  • 364 postów
  • Dołączył: 16-10-2008
  • Skąd: Konin
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 czerwca 2009 - 21:29

Ja nawet pozwoliłem zassać sobie jego koncert z 92 roku w Bukareszecie... Coś niesamowitego... No to siup za majkela :pije:

#23 OFFLINE   kolo72

kolo72
  • 149 postów
  • Dołączył: 08-08-2007
  • Skąd: Wojkowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 czerwca 2009 - 21:35

Brak mi słów..........................:ksiadz:
[SIGPIC][/SIGPIC]

!! POMÓŻMY KINDZE !!
http://pomoz.eu/


#24 OFFLINE   Genas

Genas

    Już nigdy nie kupię Omegi

  • 1 247 postów
  • Dołączył: 18-06-2006
  • Skąd: Göppingen
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 czerwca 2009 - 21:42

Radio Maryja poświęciło śmierci króla muzyki pop 1,5 minuty w głównym serwisie informacyjnym o godz. 20. To była ostatnia wiadomość serwisu.
- W Los Angeles zmarł nagle Michael Jackson. Lekarze podejrzewają atak serca. Zasłynął on nie tylko jako piosenkarz i krzewiciel popkultury, ale ekscentryk i skandalista. Podejrzewany o molestowanie dzieci miał kilka procesów, które jednak wygrał. U schyłku swego życia czekał go jeszcze jeden proces z arabskim szejkiem, od którego wziął ponad siedem milionów dolarów na nagranie dwóch kolejnych płyt. Jak mówi prof. Piotr Jaroszyński Jackson to modelowa postać masowej kultury pozbawionej wyższej wartości- mówił spiker.



Jaroszyński, kierownik Katedry Filozofii Kultury KUL oraz wykładowca należącej do o. Tadeusza Rydzyka Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej, uzupełnił:

- Za pośrednictwem tej muzyki masowej, bo to nie tyle popularna co masowa muzyka, niestety przekazuje się treści, które są często demoralizujące wręcz. Bo wiadomo, że ta muzyka masowa, ona od lat 50-tych jest zwłaszcza gdy chodzi o kraje zachodnie, w tym Amerykę, ona stała się pewnym przekaźnikiem treści demoralizujących, treści lewicowych, i to w sposób zdecydowanych. Ponieważ ta muzyka ma duży wpływ przede wszystkim na młodzież, która nie ma orientacji i nie rozumie skutków pewnych poczynań, ona w ten sposób jest jakby zarażana. I później to wpływa na ich postawę życiową. On umarł, ale biznes dalej będzie się kręcił. - podsumował Jaroszyński.


Oni zawsze cos madrego maja do powiedzenia.

I jeszcze jedna ciekawa sprawa:

Internet zwolnił po śmierci Michaela Jacksona...

Jak podaje serwis BBC, gigant wyszukiwania Google potwierdził, że kiedy pojawiły się pierwsze doniesienia o śmierci Jacksona, wyglądało to tak, jakby Google doznał prawdziwego ataku. Miliony ludzi, którzy wpisywali do Google nazwisko amerykańskiego gwiazdora, zamiast listy wyników wyszukiwania ujrzało stronę z informacją o błędzie.

- To prawda, że niektórzy użytkownicy Google News doświadczyli trudności z dostępem do wyników wyszukiwania odnoszących się do Michaela Jacksona i zobaczyli stronę błędu - potwierdził Gabriel Stricker z Google.



Wszystko to działo się mniej więcej w okresie, gdy oficjalnie stwierdzono śmierć popularnego piosenkarza. Michael Jackson zmarł wczoraj o godz. 23.26 polskiego czasu.

Nie tylko Google stał się ofiarą Jacksona

Ale nie tylko Google został sparaliżowany śmiercią Jacksona. Padł również serwis mikroblogowy Twitter. Zanim padły serwery Twittera, usługa TweetVolume podawała, że fraza "Michael Jackson" pojawiła się już w ponad 66.5 tys. aktualizacji kont Twittera - informuje serwis BBC. Według wstępnych danych z serwisu Trendrr, który śledzi aktywność w portalach społecznościowych, liczba postów na serwisie Twitter zawierająca frazę "Michael Jackson" wynosiła ponad 100 tys. na godzinę.

Jackson tak popularny jak Iran

To oznacza, że śmierć Jacksona stała się przynajmniej równie popularna jak ostatnie protesty w Iranie. Jak podaje BBC, od 16 czerwca liczba postów na Twitterze dotycząca protestów w Iranie zaczęła się od ok. 100. tys. na godzinę, a potem sięgała nawet do 220 tys. postów na godzinę.

Wczesne raporty o śmierci Jacksona wywołały również zamieszanie i wiele zmian na stronie Wikipedii, dotyczącej Michaela Jacksona.

Ponadto serwis BBC również poinformował, że zwolnienie sieci zanotowano na takich serwisach jak AOL, CBS, CNN, MSNBC i Yahoo.

Komentarz

To kolejny raz, gdy posady internetu się chwieją, gdy następuje jakieś ważne wydarzenie. Potwierdza się też prawda, że żyjemy w czasach, gdy śmierć jednego gwiazdora pop może stać się najważniejszym wydarzeniem dnia na świecie. W przyszłości należy spodziewać się coraz częstszych przestojów internetu, bo ludzie najczęściej korzystają dzisiaj właśnie z sieci, gdy chcą zweryfikować najnowsze doniesienia. Google, Twitter i inni nie będą więc mieli łatwo.


 


#25 OFFLINE   krzysio700

krzysio700

    V

  • 93 postów
  • Dołączył: 18-01-2008

Napisany 26 czerwca 2009 - 21:49

nie świrujcie
<table height="102" width="378"><tbody><tr><td align="center">
</td></tr><tr><td align="center">Dodany obrazek - Rzeźnik</td></tr></tbody></table>

#26 OFFLINE   bzyku_2002

bzyku_2002

    200 parę KM i ciągle mało

  • 1 525 postów
  • Dołączył: 09-09-2007
  • Skąd: Koczała ( Pomorze )
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 26 czerwca 2009 - 22:09

Właśnie jakieś 10 min. temu potwierdzono śmierć wielkiej gwiazdy (przynajmniej kiedyś)
czyli Michaela Jacksona
Pisze tutaj bo to jest temat odnośnie muzyki a tego że był on wielką gwiazdą muzyki nikt nie zaprzeczy

Zmarł w wieku niespełna 51 lat na serce


Niech mu ziemia lekką będzie :ksiadz::|:ksiadz:

#27 OFFLINE   LAPD

LAPD
  • 42 postów
  • Dołączył: 15-01-2009

Napisany 27 czerwca 2009 - 20:05

może nie byłem fanem szarlatanem ale mam kilka jego płyt i zawsze byl dla mnie największym znznym gwiazdorem. nie bylo większego. ni chu chu.

i szkoda majkela bo byl moją młodością. razem z nim coś odeszło. niewytłumaczalne to dla mnie że coś co mialem od zawsze nagle przemija. straszne.

poza tym jego piosenki były naj..e energią i takim spidem że szok. King

#28 OFFLINE   piotras.plock

piotras.plock

    W KOŃCU UKOCHANA SAFRANE

  • 98 postów
  • Dołączył: 06-01-2008
  • Skąd: Płock-&gt;Gąbin

Napisany 27 czerwca 2009 - 22:51

Ostatnie zdjęcie KRÓLA









Dodany obrazek


Niech spoczywa w spokoju ...
Posłuchaj...Nie mówi się "bedzie",tylko-"będzie".Rozumisz?
-Ś.P. dziadek Julek...

#29 OFFLINE   powazny

powazny

    jedyny poważny

  • 366 postów
  • Dołączył: 30-12-2008
  • Skąd: Głogów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 28 czerwca 2009 - 08:03

świat kręci się dalej. oceany nie wylały. wszystko jest jak dawniej. szkoda gościa, owszem. był legendą, zapisał się na stałe w historii muzyki, ale nie dajmy się zwariować.
tak czy siak za thrillera, billie jean i najlepszą basową figurę świata z beat it - dziękuję.

#30 OFFLINE   Banan

Banan
  • 205 postów
  • Dołączył: 28-04-2008
  • Skąd: Poznan

Napisany 28 czerwca 2009 - 10:52

Jak większość z was ja również wychowałem się przy jego muzyce miałem praktycznie wszystkie jego albumy zaczynając od "Thriller" "Bad", "Dangerous" "HIStory" i wiele innych płyt Michaela. Zawsze go podziwiałem za jego talent i anielski głos. Niektórzy z was wspominali jedyny w Polsce koncert Jacksona, który odbył się w 1996 roku miałem okazje być na tym koncercie i oglądać króla na żywo.
Zawsze będę wspominał go jako wspaniałego artystę.
Żal i smutek oraz pustka jaka została przez bardzo długo nikt nie wypełni.

Michael spoczywaj w spokoju niech ci ziemia lekka będzie teraz grasz jedyny koncert przed Bogiem


"Żaden artysta nigdy nie zajmie jego miejsca.
Gwiazda Michaela Jacksona będzie świecić wiecznie"

#31 OFFLINE   paszeko

paszeko
  • 307 postów
  • Dołączył: 03-04-2009
  • Skąd: ruda slaska Wirek
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 29 czerwca 2009 - 12:24

panowie nie zalujcie pedofila!jednego zboczenca mniej!

Jak większość z was ja również wychowałem się przy jego muzyce miałem praktycznie wszystkie jego albumy zaczynając od "Thriller" "Bad", "Dangerous" "HIStory" i wiele innych płyt Michaela. Zawsze go podziwiałem za jego talent i anielski głos. Niektórzy z was wspominali jedyny w Polsce koncert Jacksona, który odbył się w 1996 roku miałem okazje być na tym koncercie i oglądać króla na żywo.
Zawsze będę wspominał go jako wspaniałego artystę.
Żal i smutek oraz pustka jaka została przez bardzo długo nikt nie wypełni.

Michael spoczywaj w spokoju niech ci ziemia lekka będzie teraz grasz jedyny koncert przed Bogiem


"Żaden artysta nigdy nie zajmie jego miejsca.
Gwiazda Michaela Jacksona będzie świecić wiecznie"


Zawsze go podziwiałem za jego talent i anielski głos. Niektórzy z was wspominali jedyny w Polsce koncert Jacksona, który odbył się w 1996 roku miałem okazje być na tym koncercie i oglądać króla na żywo. i od tego czasu juz ni nie nagral pedofil!!! i ty go na zywasz artysta.chwasta trzeba wyrwac ze spoleczenstwa!!a tak prywatnie to ile ty BANAN masz lat ze sie wychowywales na jego muzyce;)

#32 OFFLINE   piotras.plock

piotras.plock

    W KOŃCU UKOCHANA SAFRANE

  • 98 postów
  • Dołączył: 06-01-2008
  • Skąd: Płock-&gt;Gąbin

Napisany 29 czerwca 2009 - 12:50

panowie nie zalujcie pedofila!jednego zboczenca mniej!
... i od tego czasu juz ni nie nagral pedofil!!! i ty go na zywasz artysta.chwasta trzeba wyrwac ze spoleczenstwa!!a tak prywatnie to ile ty BANAN masz lat ze sie wychowywales na jego muzyce;)




CZŁOWIEKU !!! A ile Ty masz lat ? Zachowujesz się jak wioskowa przekupa na targu !!!! ( nie obrażając kobiet ze wsi , wiosek i małych miejscowości ) .


Nie dość , że wpier.....lasz się w temat poświęcony upamiętnieniu WIELKIEGO ARTYSTY , to jeszcze nazywasz pedofilem . A co ? Materacem byłeś ? Albo może z Tobą coś kombinował ?
Jeśli żadne z powyższych , to >SHUT YOU F***CK UP !!! , czy jak to się tam pisze<

Nie tacy malutcy jak Ty go sądzili i nie potrafili mu udowodnić winy , ale Ty wiesz lepiej ... PARANOIK JESTEŚ !!! Napisz podanie o pracę do " Fakt-u " . Przyjmą Cię w mgnieniu plotki ...
Posłuchaj...Nie mówi się "bedzie",tylko-"będzie".Rozumisz?
-Ś.P. dziadek Julek...

#33 OFFLINE   paszeko

paszeko
  • 307 postów
  • Dołączył: 03-04-2009
  • Skąd: ruda slaska Wirek
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 29 czerwca 2009 - 14:51

jestes prawnikiem od BANANA ? ja mam 46 lat i dalej twierdze ze ten (artysta murzyn) byl pedofilem.i prosze cie zebys sie tak nie denerwowal bo jak ten pedofil spiewal te swoje przeboje ...to ty jeszcze z jaja na jajo skakales czytaj:(byles w worku u taty :))pozdrawiam :)

#34 OFFLINE   manbuba

manbuba
  • 384 postów
  • Dołączył: 10-12-2008
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 DTI 16v Y22DTH

Napisany 29 czerwca 2009 - 15:25

No i niestety internet to takie cudo, że każdy może każdego od pedofili wyzywać, ujawniać swój rasizm i krytykować wiek, niedoświadczenie. powyższy post jest tego najlepszym przykładem.

Wracając do M.J. - sprawa jego procesu jest mocno niepewna. nie znam szczegółów ale podobno nawet specjalnie się nie bronił, więc skoro nie szedł w zaparte a pomimo to został uniewinniony to chyba nie było niezbitych dowodów na popełnienie przestępstwa. Poza tym, M.J. stał się biały bo podobno miał albinizm wrodzony, kiedyś się podobno do tego przyznał. Za tą teorią przemawia fakt malowania ust, dziwnych brwi itd. Poza tym ten człowiek przez całe życie narażony był na działania mediów a psychikę i naturę miał chyba trochę za słabą.

Ale przeboje, które stworzył bo nie wierzę że był tylko wokalistą są na najwyższym poziomie. I niech tak zostanie

#35 OFFLINE   paszeko

paszeko
  • 307 postów
  • Dołączył: 03-04-2009
  • Skąd: ruda slaska Wirek
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 29 czerwca 2009 - 15:59

No i niestety internet to takie cudo, że każdy może każdego od pedofili wyzywać, ujawniać swój rasizm i krytykować wiek, niedoświadczenie. powyższy post jest tego najlepszym przykładem.

Wracając do M.J. - sprawa jego procesu jest mocno niepewna. nie znam szczegółów ale podobno nawet specjalnie się nie bronił, więc skoro nie szedł w zaparte a pomimo to został uniewinniony to chyba nie było niezbitych dowodów na popełnienie przestępstwa. Poza tym, M.J. stał się biały bo podobno miał albinizm wrodzony, kiedyś się podobno do tego przyznał. Za tą teorią przemawia fakt malowania ust, dziwnych brwi itd. Poza tym ten człowiek przez całe życie narażony był na działania mediów a psychikę i naturę miał chyba trochę za słabą.

Ale przeboje, które stworzył bo nie wierzę że był tylko wokalistą są na najwyższym poziomie. I niech tak zostanie


pracowalem 2 lata w Angli i troche rasizmu lyknalem...murzyn jest murzynem a bialy bialym :) i od tego nie uciekniemy ani biali ani czarni ;) a co do M.J to wlosy mu tez sie wyprostowaly?? mial tyle kase zeby sobie kupil te forum:) sa lepsze tematy niz ten krol popu hahaha.a tak w sumie to mial 5 przebojow i 4 teledyski ladne .pozdrawiam :)

#36 OFFLINE   mkaminski100

mkaminski100

    It's just a fur-wound!

  • 2 896 postów
  • Dołączył: 05-10-2007
  • Skąd: Basingstoke
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 29 czerwca 2009 - 17:00

pracowalem 2 lata w Angli i troche rasizmu lyknalem...murzyn jest murzynem a bialy bialym :) i od tego nie uciekniemy ani biali ani czarni ;) a co do M.J to wlosy mu tez sie wyprostowaly?? mial tyle kase zeby sobie kupil te forum:) sa lepsze tematy niz ten krol popu hahaha.a tak w sumie to mial 5 przebojow i 4 teledyski ladne .pozdrawiam :)


Cos Cie ugryzlo? Podales juz swoja swiatla opinie, dziekujemy za informacje, ze liznales swiata, ale jesli uwazasz ze sa lepsze tematy to tam sie udzielaj.

Co do samego Michaela to chyba lepiej, zeby go oceniac za muzyke niz za zycie. Jako muzyk i osoba zmienil oblicze swiata, byl (i jest) jedna z ikon popu i nic tego nie zmieni. Jego Moonwalker nadal nie zostal pobity w ilosci sprzedanych ogzemplarzy, a ze ktos to teraz nazwie wioska...w takiej wiosce i ja sie chowalem i wole to niz nowe "hity" ktore jak sa na listach 2 tygodnie to sa juz powazne...
Jak zwykle jest teoria spiskowa - mialy byc 50te urodziny, mialy byc koncerty wiech machina byla gotowa. Jackson w swoim stanie nigdy by nie skonczyl jednego koncerty wiec pseudo smierc mogla byc z jednej strony ucieczka przed dlugami, sadami i ludzmi, a z drugiej wszystko bylo gotowe, zeby dzialac - wszlkie media, albumy itd. Sprzedaz jego piosenek wszedzie poszybowala strasznie w gore. Byl tez sowicie ubezpieczony na wypadek smierci wiec tu tez jest zastrzyk.... Jak bylo? A czy to wazne?

#37 OFFLINE   Szynka

Szynka

    AutoDetailing

  • 1 493 postów
  • Dołączył: 27-09-2006
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 29 czerwca 2009 - 17:37

Umarł król, niech żyje król !











PS. Co do waszych zdan to, qurwa rece opadaja...

"a poza tym jest jedynym człowiekiem na ziemi który urodził się "czarny" a umarł "biały" nie ma to jak pisac o czyms nie znamym Soltys, nie ?

"pracowalem 2 lata w Angli i troche rasizmu lyknalem...murzyn jest murzynem a bialy bialym i od tego nie uciekniemy ani biali ani czarni "
nastepny do kolekcji...

PS2. jak ktos moze to niech ten temat skasuje, bo ludzie takie bzdury pisza ze pwoinni sie wstydzic wszycy odpowiedzialni za forum...

#38 OFFLINE   paszeko

paszeko
  • 307 postów
  • Dołączył: 03-04-2009
  • Skąd: ruda slaska Wirek
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 29 czerwca 2009 - 17:53

Cos Cie ugryzlo? Podales juz swoja swiatla opinie, dziekujemy za informacje, ze liznales swiata, ale jesli uwazasz ze sa lepsze tematy to tam sie udzielaj.

Co do samego Michaela to chyba lepiej, zeby go oceniac za muzyke niz za zycie. Jako muzyk i osoba zmienil oblicze swiata, byl (i jest) jedna z ikon popu i nic tego nie zmieni. Jego Moonwalker nadal nie zostal pobity w ilosci sprzedanych ogzemplarzy, a ze ktos to teraz nazwie wioska...w takiej wiosce i ja sie chowalem i wole to niz nowe "hity" ktore jak sa na listach 2 tygodnie to sa juz powazne...
Jak zwykle jest teoria spiskowa - mialy byc 50te urodziny, mialy byc koncerty wiech machina byla gotowa. Jackson w swoim stanie nigdy by nie skonczyl jednego koncerty wiec pseudo smierc mogla byc z jednej strony ucieczka przed dlugami, sadami i ludzmi, a z drugiej wszystko bylo gotowe, zeby dzialac - wszlkie media, albumy itd. Sprzedaz jego piosenek wszedzie poszybowala strasznie w gore. Byl tez sowicie ubezpieczony na wypadek smierci wiec tu tez jest zastrzyk.... Jak bylo? A czy to wazne?


teoria spiskowa....hehe a co mu teraz po kasie??

#39 OFFLINE   chomiczek

chomiczek

    Administrator

  • 15 postów
  • Dołączył: 22-06-2015
  • Skąd: Wadowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 czerwca 2009 - 19:35

uznaję w życiu zasadę.. 'szanuj człowieka'.. nie ważne kim ten człowiek był za życia.. nawet jeśli byłby mordercą należy mu się szacunek.. nie ważne co robił.. niech spoczywa w spokoju

edt: A Panu paszeko i piotras.plock proszę o lepsze dobieranie słów

#40 OFFLINE   jacek044

jacek044

    Omegomaniak

  • 447 postów
  • Dołączył: 08-09-2008
  • Skąd: Wołomin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 DTI 16v Y22DTH

Napisany 29 czerwca 2009 - 20:42

Fanem nie byłem ale kawałki miał zaje...fajne:metal:.

Niech Mu ziemia lekką będzie:ksiadz:

Panowie wypijmy za jego duszę:piwo:.