Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

jakie żarówki najlepsze ?


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
47 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   Dariusz

Dariusz
  • 71 postów
  • Dołączył: 03-08-2007
  • Skąd: Nasielsk

Napisany 03 października 2007 - 23:49

ja kupiłem coś takiego: http://www.allegro.p...ryginalne_.html
polecam wszystkim!! super światełko! testowałem różne ale pozostanę przy tych.

poprawiłem link

#42 OFFLINE   prezesss

prezesss
  • 1 576 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Warszawa-Bielany
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 03 października 2007 - 23:52

Powiedz mi długo już pomykasz na tym zestawie i jaką masz barwę żarnika a może powinienem zwrócić na coś szczególną uwagę przed zakupem



ja mam 8000k i czasami wydaje mi sie ze mam lekko za niebieskie swiatelka ale to na postoju gdy zwrocisz na to uwage bo tak podczas jazdy jest git ;) zestaw mam od lipca i jest koozak xenon jest po prostu piękny i nie wyobrazam sobie miec auta bez tego bajeru;) Ja jedyne czym sie kierowalem to cena ;) wychodze z zalozenia ze im tanszy tym bardziej badziewny ;) wolalem dac 650 jak 400 i sie martwic czy dlugo pochodza ;) a co do tego mojego problemu to bede go musial zbadac bo pamietam ze jak kiedys mialem pożyczone przetwornice to tez sie dzialy cuda rozne a na innym aucie jest ok

#43 OFFLINE   welder

welder
  • 92 postów
  • Dołączył: 03-07-2007
  • Skąd: Katowice

Napisany 04 października 2007 - 00:18

prezesss, dzięki za info myślę że też powinienem być zadowolony a co do barwy to właśnie zastanawiałem się nad 8000 k jedyne czego się dowiedziałem to to że nie powinno być problemów podczas kontroli drogowej jak wcześniej zaopatrzymy się w zaświadczenie z przeglądu że xsenony spełniają wszystkie warunki pozwalające dopuścić je do ruchu.

#44 OFFLINE   Kaczor

Kaczor
  • 4 postów
  • Dołączył: 30-05-2007
  • Skąd: Tychy

Napisany 15 października 2007 - 20:07

godz. temu przestał mi świecic xenon :-((((
albo siadła przetwornica!
jesli to żarówa to gdzie mozna kupić tanio i jaką dokładnie
omega B 99

z góry dzieki

Pozdro
kaczor

#45 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 października 2007 - 21:21

Kaczor, na górze forum jest duży czerwony przycisk "SZUKAJ". Po użyciu go wypluwa z siebie następujące rezultay:
http://forum.omegakl...ighlight=palnik
http://forum.omegakl...p?p=23752#23752 - ten jest dosyć istotny
http://forum.omegakl...ighlight=palnik
http://forum.omegakl...p?p=22352#22352

Przejrzyj te tematy i zaprzyjaźnik się z przyciskiem "SZUKAJ", a życie stanie się łatwiejsze ;)

#46 OFFLINE   kaskader83

kaskader83

    Przygoda z Omegą twała 11 lat...

  • 898 postów
  • Dołączył: 22-03-2007
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 12 grudnia 2007 - 17:20

A że tak się podkleję pod temacik może troszkę z innej beczki-A co powiecie o H4???mam zwykłe normalne żarówy H4 i świecą jak świeczki-co zrobić by to poprawić??wsadzić tam 100w??mam już załatwione leżą i czekają na mnie inne lampy lepiej wyglądające przynajmniej ale dopiero w lutym będę mógł je założyć.czym poprawić to świecenie??jeżdżę głównie w nocy i oświetlenie jest jednym z najważniejszych elementów w autku...chyba że może ktoś się bawi w przerabianie takich lampek na xenon...o ile to możliwe i dopuszczalne prawnie.......
I ty możesz zostać Klubowiczem.
Jak?? => Tak!!

#47 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 12 grudnia 2007 - 17:55

A że tak się podkleję pod temacik może troszkę z innej beczki-A co powiecie o H4???mam zwykłe normalne żarówy H4 i świecą jak świeczki-co zrobić by to poprawić??wsadzić tam 100w??mam już załatwione leżą i czekają na mnie inne lampy lepiej wyglądające przynajmniej ale dopiero w lutym będę mógł je założyć.czym poprawić to świecenie??jeżdżę głównie w nocy i oświetlenie jest jednym z najważniejszych elementów w autku...chyba że może ktoś się bawi w przerabianie takich lampek na xenon...o ile to możliwe i dopuszczalne prawnie.......



przerobienie takich lamp na xenon to jak rzezba w g***** i nigdy nie dostaniesz homologacji co nie jest zgodne z prawem.
Kup jakies dobre zarowki - polecam Osram Night Breaker, sprawdz jakie napiecie masz na kostkach przy lampach - przeczysc styki a jesli trzeba podciagnij nowe kable zasilajace. I nie wsadzaj zadnych 100W bo ci odblysnik wyjaraja




 


#48 OFFLINE   kaskader83

kaskader83

    Przygoda z Omegą twała 11 lat...

  • 898 postów
  • Dołączył: 22-03-2007
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 12 grudnia 2007 - 18:07

też tak myślałem że tak jest z xenonami.wiadomo układ samopoziomujący,samoczyszczący itp a tego w OA niema.100w po przemyśleniu odpada bo ma też to inne konsekwencje.zasilania sprawdzałem i są 11,8V a raz było 12,1V myślę że to jest ok.chyba żeby faktycznie spróbować pociągnąć bezpośrednio kable nowe......bo z tymi światłami to jest tak że mijania to tragedia a długie to jeszcze mogą być......i co ciekawe na diagnostyce wychodzi po przyrządach że mam dobrze ustawione światła a masa aut mi strzela długimi prosto w oczy.niewiem czemu....
I ty możesz zostać Klubowiczem.
Jak?? => Tak!!