Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

zamykanie tematow


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
59 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 maja 2007 - 21:15

ps. Cita nie strasz nie strasz :!: to co napisalem to nie byl wulgaryzm


Nie strasze. Napisałem lojalnie, bo Cie lubie, zeby nie było ale. Ok ?

Moniś - o czym Ty mówisz w ogole...


Wolf - poleciał Twoj i Prezesa. Wyjasnienie masz na PW. Musisz jeszcze tu sprawe roztrząsać?
Nie byloby wulgaryzmu - post by nie poleciał.

Przy okazji - prosze przeczytać wątek z linka z mojego siga.

#42 OFFLINE   prezesss

prezesss
  • 1 576 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Warszawa-Bielany
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 29 maja 2007 - 21:17

Nie strasze. Napisałem lojalnie, bo Cie lubie, zeby nie było ale. Ok ?



łokej łokej :piwo: :piwo: nie ma co sypac warnami przeca wszystko idzie zalatwic przez PW gygy itd itp

#43 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 maja 2007 - 21:18

Nie ma co czytac, dyskusja była rzeczowa, każdy miał swoje argumenty, ale tylko jedna strona przewage sił. Jak sie nie da wytłumaczyć zawsze można gościa "zatkać" ostrzezeniami.

Monis bez przesady.

#44 OFFLINE   Moniś

Moniś

    :)

  • 190 postów
  • Dołączył: 14-05-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 29 maja 2007 - 21:27

Nie przesadzam. Skoro Ostrzeżenie bylo pisane w czasie pisania kolejnego posta (zauwaz 2 minuty róznicy) to po kiego to drugie? Taki kaprys? A może gorliwość...

Forum widze sie wykańcza skoro fotek nie może unieść i relacji z zaprzyjaźnionych klubów. Izolujecie sie za bardzo.
Co do linka, to nie ma go po co podawać, bo VU ma fotki na ftp a nie na forum
Proste są dla dobrych samochodów, zakręty dla dobrych kierowców

#45 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 maja 2007 - 21:37

Forum widze sie wykańcza skoro fotek nie może unieść i relacji z zaprzyjaźnionych klubów. Izolujecie sie za bardzo.
Co do linka, to nie ma go po co podawać, bo VU ma fotki na ftp a nie na forum


Unieść moze, ale po co?
Znasz fotosik.pl imageshack.com?


Eot.

ps. Moniś - Maro chciał bana, a dostał tylko drugie ostrzeżenie. Może to jego szansa...

teraz już naprawde eot.

#46 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 maja 2007 - 21:39

Forum widze sie wykańcza skoro fotek nie może unieść i relacji z zaprzyjaźnionych klubów. Izolujecie sie za bardzo.
Co do linka, to nie ma go po co podawać, bo VU ma fotki na ftp a nie na forum

Jestem ciekaw czy inne kluby włacznie z VU dalyby nam abysmy powrzucali foty z naszego zlotu???

Moniś bywasz ciągle z Maro na forum BC to weż wrzuć tam kilkanascie fotek z naszego zlotu.
Bardzo grzecznie proszę. :pad: :pad:

#47 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 maja 2007 - 22:05

A ja trochę OffTopicznie zwróce uwagę na to, że Maro linkował foty z: http://turboimagehost.com/
A Hoffi z: http://www.labfoto.pl/

Więc argumenty o obciążaniu forum można uznać za niebyłe.

PS. Screena sobie zrobiłem jakby kto chciał ;)

#48 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 maja 2007 - 22:19

Więc argumenty o obciążaniu forum można uznać za niebyłe.

Masz racje nie zauwazylem tego. :mrgreen:

#49 OFFLINE   Moniś

Moniś

    :)

  • 190 postów
  • Dołączył: 14-05-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 29 maja 2007 - 22:59

A ja trochę OffTopicznie zwróce uwagę na to, że Maro linkował foty z: http://turboimagehost.com/

O tym własnie pisałam

Jestem ciekaw czy inne kluby włacznie z VU dalyby nam abysmy powrzucali foty z naszego zlotu???

Gdyby było to przy okazji spotkanie czlonkow VU (tak jak nasze) to na pewno nie wywaliliby tematu :neutral:


Moniś bywasz ciągle z Maro na forum BC to weż wrzuć tam kilkanascie fotek z naszego zlotu.

Sorki, ale bywamy tam rzadko albo rzadziej, przynajmniej ja. a jak juz jestem to wyłacznie spamuje w babskich tematach, na złość adminowi tamtego forum zresztą :wink:


ps. Moniś - Maro chciał bana, a dostał tylko drugie ostrzeżenie.

A ja chcę gwiazdkę z nieba :mrgreen:



Tak na koniec, juz nie o zasadach czy pretensjach, ale moim odczuciu, szarego czlowieka
Maro wydawało sie że interesuje Was co robia czlonkowie tego forum. Był to swego rodzaju spot OKP, ale widac nie zasługujemy na Waszą uwagę :cry:
Proste są dla dobrych samochodów, zakręty dla dobrych kierowców

#50 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 maja 2007 - 23:02

A ja chcę gwiazdkę z nieba

A taka trochę przechodzona może być :?: ;) PBNW

#51 OFFLINE   gmurawsk

gmurawsk
  • 2 023 postów
  • Dołączył: 08-08-2006
  • Skąd: Warszawa-Grochów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 29 maja 2007 - 23:02

cita napisał/a:
ps. Moniś - Maro chciał bana, a dostał tylko drugie ostrzeżenie.

A ja chcę gwiazdkę z nieba

nie proś City bo ci da i co powie Maro.

#52 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 maja 2007 - 23:10

Maro wydawało sie że interesuje Was co robia czlonkowie tego forum. Był to swego rodzaju spot OKP, ale widac nie zasługujemy na Waszą uwagę :cry:

Interesuje nas to co robia nasi forumowicze, ale bez inwigilacji. :bigok:
Każdy zasługuje na naszą uwagę, włącznie z toba i Maro. :piwo:
Monis bez przesady bo to tak wygląda jak jeszcze do niedawna podpis Maro pod nickiem "Ex Klubowicz" Jakby to było naszą winą.
Ja nie mam nic przeciwko zdjęć Maro, tak samo jak inni moderatorzy, bo on chociaż zapodał foty właśnie omeg, a nie całej produkcji opli włacznie z koszulkami calibra team. I to mu sie chwali, że foty były związane z omegą. :mrgreen:

#53 OFFLINE   Moniś

Moniś

    :)

  • 190 postów
  • Dołączył: 14-05-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 29 maja 2007 - 23:16

Interesuje nas to co robia nasi forumowicze, ale bez inwigilacji.

Właśnie zauwazyłam :roll: Może wystarczylo zmienictemat na "Mini spot w Borsku"
Chłopaki jechali naprawde sporo kilometrow żeby sie spotkac, poscigać, a wy potraktowaliscie nas jak..... po prostu przykro...

Ja nie mam nic przeciwko zdjęć Maro, tak samo jak inni moderatorzy, bo on chociaż zapodał foty właśnie omeg, a nie całej produkcji opli włacznie z koszulkami calibra team. I to mu sie chwali, że foty były związane z omegą.

Więc nie rozumiem zamkniecia tematu. Sam sobie zaprzeczasz.


Z podpisem było tak, ze wyrazilismy swój żal nie mogac byc klubowiczami. Wszystko kwestia interpretacji
Proste są dla dobrych samochodów, zakręty dla dobrych kierowców

#54 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 maja 2007 - 23:18

Więc nie rozumiem zamkniecia tematu. Sam sobie zaprzeczasz.

Monis foty są, relacja też więc chyba wystarczające było info o tym. Przecież nie musi byc o tym kilka stron na forum.

#55 OFFLINE   Hoffi

Hoffi

    Zbanowany

  • 673 postów
  • Dołączył: 07-03-2007
  • Skąd: Poznań

Napisany 29 maja 2007 - 23:23

heh...no cóż ja założyłem ten temat....i myślę że jak pojedziemy większą grupką na zlot VKP do Ślesina też zapodam kilka fotek z Ich zlotu....
swego czasu byłem jednym z organizatorów Zlotu Opla w Krotoszynie i bardzo chciałem aby kluby wspólnie się spotykały :)
W temacie (teraz już zamkniętym) zamieściłem odnośnik do relacji oraz kilka fotek klubu organizującego zlot (Vectra-Unlimited) oraz reprezentacje OKP, KTK oraz Calibra-Team :)
jakby nie było zainstnieliśmy na zlocie sąsiadów z VU i myślę że propagowanie innych klubów poprzez wspólne fotki i spotkania jest jak najbardziej na miejscu

#56 OFFLINE   Moniś

Moniś

    :)

  • 190 postów
  • Dołączył: 14-05-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 29 maja 2007 - 23:48

Ja co miałam to wyjaśniłam. Co powinnam to zrozumialam.

Relacja owszem ale w innym temacie o innej tresci Zgadza się? :wink:
Proste są dla dobrych samochodów, zakręty dla dobrych kierowców

#57 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 30 maja 2007 - 06:49

Panie i Panowie, temat otwieram.

Ale taka mała wycieczka do Maro, nie przesadzasz, od kiedy nie masz kontaktu ze mną, od kiedy nie znasz mojego nr tel. nie stwarzaj sztucznych problemów

Pozdrawiam


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#58 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 30 maja 2007 - 08:17

i bardzo chciałem aby kluby wspólnie się spotykały

:brawo:
:ok:

i myślę że propagowanie innych klubów poprzez wspólne fotki i spotkania jest jak najbardziej na miejscu

ja bym raczej napisał propagowanie wzajamne klubów... jest pomysłem ciekawy i wartym zastanowienia... ale bez nachalnego zalewu setkami fotek i relacji i wpisów(postów moich i lorda) :hehe:
pozdrawiam
:wink:

#59 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 30 maja 2007 - 08:40

[
Chłopaki jechali naprawde sporo kilometrow żeby sie spotkac, poscigać, a wy potraktowaliscie nas jak..... po prostu przykro...


mialem nic nie mówic, ale nie wytrzymam.

Z tego co pamiętam to nie przyjechaliście na III Zlot OKP z powodów, które podawaliście - nie chce teraz ich przytaczać tu, bo nie widze powodu, kto czytał ten wie. Nagle tydzien później pojawiacie sie na zlocie VU - no i OK, ja też lubie VU i o mały włos tam nie pojechalem.
Wkurza mnie tylko agrument, ze chłopaki jechali tyle kilometrów, zeby sie spotkać - bo to gruba przesada. Spotkać z kim? Z Hoffim z naszego forum, czy z VU (KTK i CT)?
Jak sie chłopaki chcieli spotkać, to tydzien wczesniej było z kim sie spotkać...
Wiec wszytsko ładnie i pięknie, ja też lubie spotkać sie z VU, czasem nawet zapodaje foty poglądowe na naszym forum. Problem w tym, ze Maro sie nie odzywa u nas w ogole, teraz sie pewnie śmiertelnie obraził i piszesz Ty. Nie odzywał sie póki nie pojechał na zlot VU. No wybacz - ale ja tu czego nie rozumiem (a dokładnie Waszych argumentów, dlaczego jestescie "ex", tego dlaczego nie byliście na II zlocie OKP w kontekście wizyty na zlocie VU).
Jak komus nie pasuje - jasnasprawa, wielu było takich co przyjechac nie mogli - przeciez to normalne. Ale Wasz powód był inny.
Teraz Maro pisze 'moherforum' (ciekawe ilu ludzi wie, od kogo zapożyczył tą nazwe - co już samo w sobie daje do myslenia). Rzuca wulgaryzmamy w kierunku forum i klubu. Sieje zamęt.
W avatarowych popisach, ZTCW Ty zmieniłaś napis i bardzo fajnie, bo kojarzył sie nie ładnie, a sam klub nie miał nic wspolnego z Waszym "ex". Maro jednak miał w nosie prośby.
Była już raz sytuacja, kiedy byliście w Poznaniu i daliście cynk na VU, a na OKP nie - a jeszcze wtedy byliście w klubie. Dopiero kiedy napisałem o tym na forum, to nagle o wielkie 180 stopni. Wg mnie to o czymś swiadczy.
Wybaczcie mi zatem, ze jakoś specjalnie nie pałam wielkim uczuciem do wątku zlotu VU na forum OKP, bo jak ktoś chce, to poczyta o tym na forum VU. Tu mozna pochwalić sie obercnością tam, kilkoma fotami, ale za chwile sie okaze, ze fot będzie tyle ile ze III zlotu OKP.

Czasem trzeba jednak znaleźć proporcje do tego co sie robi, po co sie robi i gdzie sie robi.
Nie ma Was na forum, olewacie nasz zlot, pojawiacie sie na zlocie VU i macie pretensje, ze kiedy wątek zaczyna pachnieć wielkim spamem, ktoś go zamyka.

To tyle ode mnie.
Miłego...

jakby nie było zainstnieliśmy na zlocie sąsiadów z VU i myślę że propagowanie innych klubów poprzez wspólne fotki i spotkania jest jak najbardziej na miejscu


Hoffi - ale przeciez nikt nie ma nic przeciwko zaciesnianiom stosunków z innymi klubami Opla - zwłaszcza VU czy KTK.
Trzeba jednak znaleźć proporcje do wszytskiego.
Chcesz spamować o zlocie VU - pisz u nich. ]
Fajnie, ze tu zapodałeś foty, ze pisałeś, ze było ok. Jednakże - było Was tam dwóch foruowiczów. Jak ja sie spotkam Boomirem na rynku i staniemy koło motocyklistów z Poznania swoimi omegami, pstrykne 1000 zdjęć - to czy jest o czym wielce sie rozpisywać na naszym forum? Co najwyżej napisze, ze byliśmy, ze bylo fajnie, ze byly motorki, dam kilka fotek i tyle. Zobacz ile fot jest ze spotu piwnego - tyle ile trzeba a była to impreza bardziej OKP ...

#60 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 30 maja 2007 - 08:44

aby zapobiec zbędnej dyskusji i spamowi, oraz wycieczką osobistym, zamykam temat

jezeli ktoś chce podyskutować , to zapraszam na PW


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill