Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Potrzebny komputer dla oddzialu dzieciecego w Przeworsku


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
43 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   lendio

lendio
  • 3 116 postów
  • Dołączył: 02-07-2006
  • Skąd: PODKARPACIE
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 18 lutego 2009 - 21:54

Jak jeszcze bedzie potrzebny to moge oddac monitor 17.
Troche wysluzony, ale dziala.

#42 OFFLINE   kczech

kczech
  • 3 552 postów
  • Dołączył: 05-12-2006
  • Skąd: Przeworsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 19 lutego 2009 - 18:13

jeden komp kupiony - kumpel dzisiaj sie nim zajal.
Jest to (chyba)siemens pentium 4 (2,8GHz) , 512 RAM, grafika 64, 40GB - rok produkcji (jak w samochodach......) 2005, do tego dokladam monitor o ktorym wspomnialem wczesniej , mysz i klawiatura. To "cudenko" kosztowalo 255 zl. Jutro naklejam logo naszego forum i dokladam nagrywarke ktora dostalem od kolegi Jarqz
Jutro lub najpozniej w sobote otrzymam kompa od kolegi P@tyk ktory jest juz "przygotowany" do pracy. (oplacie bedzie podlegala przesylka)
Mysle ze w przyszlym tyg kompy zacznal dzialac
Mysle ze najwazniejszy etap tego przedsiewziecia zostal zrealizowany - zostalo tylko wreczenie kompa , pamiatkowe zdjecia i satysfakcja ze my, fani motoryzacji, moglismy w taki sposob pomoc. Nie wiem jeszcze czy osoby ktore przelaly pieniazki chca zeby zamiescic dane odnoscie kwoty ktora przelali. Chcialbym w przyszlym tyg podsumowac calosc, prosze Was zatem o przeslanie na moje PW lub gg propozycji co do zamieszczenia danych odnosnie kto i ile wplacil - chyba ze uwazacie ze cos takiego jest zbedne bo jak pisalem na poczatku tego postu, te kompy "ida" jako podarunek od omega klub polska.
dziekuje jeszcze raz za wszelka pomoc



stan dzien 24.02.2009
kasa 30 zl
wspomniany siemens juz pracuje na oddziale dzieciecym (zdjecie ukazuje miesce "pracy")
komp kolegi P@tyk zostal wczoraj podrasowany (wiecej RAM, dysk 40 GB od kolegi vis1966) i jak bedzie monitor to drugi komp "rusza do pracy".:)

P.s. Jesli chodzi o monitor to prawdopodobnie wezme od kolego Lendio chyba ze ktos ma LCD (najlepiej 15 cali - za przyzwoite pieniadze odkupie) z uwagi na to ze komp bedzie pracowal w miejscu gdzie jest dosc wąskie i male biurko, stad tez kazda walka o centymetr. Na tym biurku pielegniarka wypelnia rowniez recznie papierki wiec nie chcialbym zagracic blat.

Jak juz drugi komp bedzie dzialal zrobie podsumowanie i liste osob ktore szczegolnie zaangazowaly sie w ta sprawe

Pani ordynator (Aneta Kot) jest bardzo mile zaskoczona i wdzieczna za zrozumienie i komputer. Dziekuje za moim posrednictwem za dotychczasowa pomoc



Stan na dzien: 02.03.2009
- 75 zl
- w/w komputer siemens z 15LCD - pracuje dzielnie w szpitalu
- drugi zestaw ktory jeszcze jest u mnie w domu ale jak tylko bede mial monitor to komp idzie do szpitala

Chcialem tez podziekowac wszystkim ktorzy wspierali ta akcje a szczegolnie:
1.Chomiczek
2.Grinch81
3.Jarqz
4.Payatz
5.P@tyk
6.Vis1966
7.klienci F.U. kazimierz Ryfa
Glownie dzieki tym osobom ta akcja powiodla sie.

Komputer (docelowo 2 zestaw tez) znajduje sie w szpitalu powiatowym w Przeworsku/ oddział dzieciecy (po wejsciu na oddzial drugie pomieszczenie po lewej). Oficjalnie zostal przekazany pani ordynator Anecie KOT od OmegaKlubPolska. Komp zostal oklejony logo naszego klubu i adresem internetowym (co widac na zdjeciach - jedno z wlaczonym kompem to juz zdjecie ze szpitala). Jak tylko dostarcze drugi zestaw to zrobie kolejne fotki i wstawie w tym poscie. W/w lekarz za okazana pomoc napisze do nas (klubowiczy i forumoiwiczy) list z podziekowaniem ktorego fotke tez tu zamieszcze
Jesli zostana pieniazki z kupna monitora to przekaze je na konto klubowe (chyba ze bedzie inna wola darczyncow)
Akcje uwazam za zakonczona

Dziekuje
CZĘŚCI AKCESORIA WARSZTAT - www.somad.pl
[B]

#43 OFFLINE   kczech

kczech
  • 3 552 postów
  • Dołączył: 05-12-2006
  • Skąd: Przeworsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 31 maja 2009 - 19:22

witam wszystkich ponownie
znajomi poinformowali mnie, ze dzisiaj podczas "Majowki ze zdrowiem" organizowanej w Przeworsku przez SPZOZ oraz Starostwo Powiatowe w Przepworsku, zostały publicznie wyczytane podziekowania dla naszego klubu w zwiazku z ufundowaniem komputera o ktorym mowa w tym poscie:)

P.S. Drugi zestaw jest jeszcze u mnie w domu i czeka na przygotowanie stanowiska pracy
CZĘŚCI AKCESORIA WARSZTAT - www.somad.pl
[B]

#44 OFFLINE   Przemek217

Przemek217
  • 229 postów
  • Dołączył: 31-03-2008
  • Skąd: Limanowa

Napisany 01 czerwca 2009 - 14:30

Jak coś to ja mam jakiś mały dysk 2gb ata i jakieś kości ram, jak będą potrzebne to daj znać.