Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

ZLOT WSZYSTKICH OPLI - ŁÓDŹ


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
8 odpowiedzi na ten temat

#1 Guest_Arek007_*

Guest_Arek007_*
  • Dołączył: 01-01-1970

Napisany 13 lipca 2008 - 23:00

[center:81fc143b3e]Opel Team Łódź[/center:81fc143b3e]
przy współpracy z Automobilklubem ma ogromny zaszczyt zaprosić wszystkich posiadaczy aut marki Opel na dwudniową imprezę która odbędzie się w Łodzi w dniach 13-14 wrzesień 2008r.
Główna atrakcją imprezy będzie profesjonalny Konkurs Zręczności Kierowców na parkingu domu handlowego M1, przy ul. Brzezińskiej [center:81fc143b3e]Dodany obrazek.[/center:81fc143b3e]
Reszta imprezy oraz rozdanie nagród w poszczególnych konkurencjach odbędzie się na łódzkim Motodromie na ul. Drewnowskiej [center:81fc143b3e]Dodany obrazek[/center:81fc143b3e]
Dla ludzi przyjezdnych na motodromie będzie możliwość rozbicia namiotów, ew. organizatorzy mogą podać namiary na ośrodki wypoczynkowe w Łodzi, jednak zakwaterowanie we własnym zakresie.



Plan Imprezy:

Sobota 13.09.2008r.

12.00 - wjazd na Motodrom ul. Drewnowska 147
12.00 - 15.00 - czas organizacyjny na rozbicie namiotów, odpoczynek po podróży itp.
15.00 - oficjalne rozpoczęcie Zlotu
15.30 - 17.00 - dla chętnych próbka jazdy na trolejach
17.00 - 20.00 - zawody sprawnościowe:
* rzut oponą
* wyścigi na równoległe na rowerach
* przeciąganie auta
20.00 - impreza integracyjna
ok.22.30 - jajo :) + specyficzne karaoke
24.00 - oficjalne zakończenie dnia, ale bawimy się dalej

Niedziela 14.09.2008r.

11.00 - rozpoczęcie imprezy na parkingu M1 ul. Brzezińska
11.00 - 12.00 - sprawy organizacyjne, zgłoszenia zawodników
12.00 - 16.00 - Konkurs Zręczności Kierowców
- podczas zawodów:
* wybór najładniejszego auta zlotu
* jazda na trolejach dla uczestników zlotu
17.00 - Rozdanie nagród, podsumowanie, oraz zakończenie imprezy.



Regulamin: proszę o zapoznanie się z nim :!:

1. Konkurs Zręczności Kierowców organizowany jest przez Opel Team Łódź pod patronatem Automobilklubu Łódzkiego.

2. Uczestnikiem KZK może być osoba pełnoletnia posiadająca ważne prawo jazdy, ważne ubezpieczenie OC, ważny dowód rejestracyjny, opłaconą składkę NNW oraz samochód marki Opel. Z chwilą podpisania zgłoszenia uczestnik oświadcza że nie jest pod wpływem alkoholu bądź innych środków odurzających. Otrzymuje numer startowy, który należy umieścić w widocznym miejscu. Podpisanie zgłoszenia jest równoznaczne z podporządkowaniem się niniejszemu regulaminowi.

3. Warunkiem ukończenia konkursu jest prawidłowy przejazd całej próby zgodnie z rysunkiem.
Uczestnik przejeżdża próbę dwukrotnie (plus przejazd zapoznawczy). Czasy obu przejazdów sumuje się. W przypadku kiedy dwaj uczestnicy osiągnęli taki sam rezultat – o kolejności między nimi decyduje uzyskanie najlepszego czasu na jednym z przejazdów. W przypadku remisu zawodnicy mają jeden dodatkowy przejazd finałowy.

4. Decyzję o przejeździe trasy samodzielnie czy z pilotem podejmuje zawodnik.

5. Klasyfikacja:

• Czas mierzony jest z dokładnością do 0,01 sek.
• Za przewrócenie lub przesunięcie słupka uczestnik otrzymuje 5 sekund kary.
• Za wcześniejsze wystartowanie (falstart) uczestnik otrzymuje 5 sekund kary.
• Błędne wykonanie przejazdu powoduje naliczenie zawodnikowi + 30 sekund do czasu przejazdu

6. Start do próby odbywa się z linii startu. Linia mety winna znajdować się między osiami pojazdu. Pomiar czasu odbędzie się za pomocą elektronicznego systemu pomiarowego.

7. Organizator ma prawo do nałożenia kar porządkowych do 20 sekund karnych.

8. Organizator ma prawo odmówić zawodnikowi startu w przypadku nie stosowania się do regulaminu, oraz poleceń organizatorów.

9. Organizator zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia badania alkomatem uczestników zlotu.

10. Opłata za uczestnictwo w KZK wynosi 30zł - auto + kierowca - (w cenie: start na KZK, pamiątkowe gadżety, poczęstunek, wstęp na Motodrom) i nie jest zwracana w przypadku nie uczestniczenia w zawodach, pokrywa ona koszty organizacji imprezy, oraz z każdej wpłaty kwota 5 zł jest przeznaczona na cel charytatywny.

11. Składka organizacyjna wynosi 20zł od osoby (w cenie: pamiątkowe gadżety, poczęstunek, wstęp na Motodrom) i nie jest zwracana w przypadku nie uczestniczenia w zawodach, pokrywa ona koszty organizacji imprezy, oraz z każdej wpłaty kwota 5 zł jest przeznaczona na cel charytatywny, osoby które startują w KZK nie opłacają składki organizacyjnej.

12. Osoby przyjeżdżające w niedzielę tylko jako widzowie na Motodrom płacą 5 zł na cel charytatywny.


Uwagi ogólne:

Uczestnicy biorą udział w imprezie na własne ryzyko i odpowiedzialność. Organizator nie przyjmuje na siebie odpowiedzialności za szkody i straty w stosunku do uczestników, ich sprzętu, jak również za spowodowane przez uczestników pośrednio lub bezpośrednio szkody i straty w stosunku do osób trzecich i ich mienia.

Interpretacja niniejszego regulaminu należy do organizatora.


UWAGA: Każde auto startujące w KZK musi mieć obowiązkowo ubezpieczenie NNW, przed zawodami prawdopodobnie odbędzie się badanie kontrolne pojazdów :!:

[center:81fc143b3e]
Więcej informacji na Opel Team Łódź
[/center:81fc143b3e]

#2 Guest_Arek007_*

Guest_Arek007_*
  • Dołączył: 01-01-1970

Napisany 13 lipca 2008 - 23:21

Na potrzeby zlotu są dwie listy.

Lista osób chętnych na KZK:
1....


Lista osób chętnych na pozostałe atrakcje:
1......

#3 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 14 lipca 2008 - 15:08

ja bym wpadł na rekonesans... ale żadne tam ściganie czy inne jakie KZK... :hehe: :razz:
bo widze ze zapowiada się fajna imprezka a uć jest w sumie niedaleko...
pozdr
:peace:

#4 OFFLINE   BzQ

BzQ

    Duszna KIA

  • 1 184 postów
  • Dołączył: 19-07-2006
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 lipca 2008 - 08:43

Ja też bym się pisał wstępnie, jeszcze nie wiem czy tylko jako obserwator czy też wezmę udział :) Jeszcze jest czas i się wszystko może zmienic.

#5 Guest_Kaczy_81_*

Guest_Kaczy_81_*
  • Dołączył: 01-01-1970

Napisany 26 sierpnia 2008 - 17:15

MUSZE tam BYĆ :bad:

#6 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 26 sierpnia 2008 - 19:34

narazie siedzimy z w warsztacie.... :bad: :bad: :censored:

#7 OFFLINE   vip

vip

    vip

  • 5 postów
  • Dołączył: 23-05-2008
  • Skąd: Łaziska

Napisany 02 września 2008 - 17:43

witam czy jesli bym przyjechał tylko w niedziele to mogę brać udział w konkursach,na dwa dni mam za daleko ,a moge tylko w niedziele

#8 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 02 września 2008 - 19:12

nieststy mnienie będzie...

jestemspłukanyiwogóle

:evil:

:sad:

#9 OFFLINE   BzQ

BzQ

    Duszna KIA

  • 1 184 postów
  • Dołączył: 19-07-2006
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 02 września 2008 - 20:06

Ja się na razie piszę na niedziele ale na razie nie wiem jak będzie, siedze na szkoleniach w Warszawie i nie wiem ile mi jeszcze zejdzie.