Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

SPOT południe Polski


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
83 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   wickerman

wickerman
  • 103 postów
  • Dołączył: 13-06-2006
  • Skąd: Jasło

Napisany 06 listopada 2006 - 21:40

osobiscie uwazam ze lepszy bylby dzien powszedni bo sobota i niedziela to zarezerwowane dla rodzinki albo robota kolo domu... :???:
Piwo to napój alkoholowy o niskiej zawartości alkoholu (zazwyczaj do 6%) uzyskiwany w wyniku fermentacji alkoholowej brzeczki piwnej, otrzymywanej ze zbóż - głównie jęczmienia, bez destylacji.

#42 OFFLINE   chomiczek

chomiczek

    Administrator

  • 15 postów
  • Dołączył: 22-06-2015
  • Skąd: Wadowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 listopada 2006 - 21:44

tydzień raczej odpada.. wyobraź sobie, że ja pracuje do 17ej... i powiedzmy, że umówimy się w Tarnowie.. mam sporo ponad 100km.. biorąc korki na '4rce' to mam ok 3godz jazdy.. więc 20 w Tarnowie.. około 1-2 godz i powrót.. jak dla mnie trochę bez sensu :/

#43 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 listopada 2006 - 21:50

A moze wykorzystamy najblizszy weekend na jakiegos spota?

Tarnów czy inna lokalizacja?

W sobote jest swieto wiec mozna by sie pokusic

#44 OFFLINE   chomiczek

chomiczek

    Administrator

  • 15 postów
  • Dołączył: 22-06-2015
  • Skąd: Wadowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 listopada 2006 - 21:51

A moze wykorzystamy najblizszy weekend na jakiegos spota?


ja nie potrafię się określić.. co do Tarnowa jest opcja, że pojadę w ten weekend, ale nie na 100%.. będe potrafił określić się precyzyjniej w okolicach czwartku.

#45 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 listopada 2006 - 21:56

ja nie potrafię się określić.. co do Tarnowa jest opcja, że pojadę w ten weekend, ale nie na 100%.. będe potrafił określić się precyzyjniej w okolicach czwartku


No to czekam na info. Ja na ten weekend nie mam zadnych planow. No moze na sobote nie mam, bo niedziele to zazwyczaj mam zajeta. Tak to jest byc jedynym szoferem w rodzinie :evil:

#46 OFFLINE   maraboot

maraboot
  • 650 postów
  • Dołączył: 09-07-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 07 listopada 2006 - 22:01

Widzę Panowie, że plany się konkretyzują, 11 listopada to dobra okazja (tak samo jak każda inna :wink: ) na zorganizowanie SPOTa. Jeżeli chodzi o lokalizację, to Tarnów lub coś w okolicy będzie kompromisem do zaakceptowania przez wszystkich, którzy dotychczas wyrazili jakieś zainteresowanie.
Proponuję zapoczątkować listę chętnych, dokładny termin i miejsce ustalimy potem.

1. maraboot

#47 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 listopada 2006 - 22:07

Proponuję zapoczątkować listę chętnych, dokładny termin i miejsce ustalimy potem.


1. maraboot
2. lord_craven

#48 OFFLINE   wickerman

wickerman
  • 103 postów
  • Dołączył: 13-06-2006
  • Skąd: Jasło

Napisany 08 listopada 2006 - 10:40

3. Wickerman (?) pytajnik bo jesli tylko dam rady to bede, czyli na jakies 90%. Jako miejsce moze proponuje Tarnow plac kolo taurusa (zaraz obok nowo robionego zjazdu). fajne miejsce, ok hektar kostki ;), knajpka... :drink: a ci ktorzy moga :piwo:
Piwo to napój alkoholowy o niskiej zawartości alkoholu (zazwyczaj do 6%) uzyskiwany w wyniku fermentacji alkoholowej brzeczki piwnej, otrzymywanej ze zbóż - głównie jęczmienia, bez destylacji.

#49 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 listopada 2006 - 11:16

Co do lokalizacji to sie nie wypowiem, bo Tarnowa nie znam. kto zna niech proponuje lokalizacje.

Jezeli nic nie stanie na przeszkodzie i bede jechal, to pojade od strony Mielca i Lisiej Góry, bo nie chce sie pchac przez Żeszuf i 40-stke.

jak ktos sie podejmie podpilotowania mnie na SPOT to nr telefonu podam na PW

#50 OFFLINE   wickerman

wickerman
  • 103 postów
  • Dołączył: 13-06-2006
  • Skąd: Jasło

Napisany 08 listopada 2006 - 11:22

hmmm urodzilem sie w tarnowie ale daaawno tam juz nie mieszkam wiec sie chyba nie podejme. a dla lepszego wyobrazenia gdzie to jest to powiem ze jak sie zaczyna obwodnica tarnowa od strony pilzna i rzeszowa to przed nowym wiaduktem po lewej stronie. pozdr. :looz:
Piwo to napój alkoholowy o niskiej zawartości alkoholu (zazwyczaj do 6%) uzyskiwany w wyniku fermentacji alkoholowej brzeczki piwnej, otrzymywanej ze zbóż - głównie jęczmienia, bez destylacji.

#51 OFFLINE   maraboot

maraboot
  • 650 postów
  • Dołączył: 09-07-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 listopada 2006 - 11:26

Jako miejsce moze proponuje Tarnow plac kolo taurusa (zaraz obok nowo robionego zjazdu). fajne miejsce

To jest ten Taurus przed Tarnowem od strony Rzeszowa po lewej stronie, bo tylko tamten kojarzę, czy jakiś inny, nowy? Bo chyba nie myślisz o Taurusie w okolicach chyba Pilzna?

#52 OFFLINE   maraboot

maraboot
  • 650 postów
  • Dołączył: 09-07-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 listopada 2006 - 11:28

cyt.
jak sie zaczyna obwodnica tarnowa od strony pilzna i rzeszowa to przed nowym wiaduktem po lewej stronie.

Aha, miałem otwartego posta i nagłą sprawę do załatwienia. Wszystko jasne, baaaardzo dobre miejsce!!!![/quote]

#53 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 listopada 2006 - 11:41

To juz wszystko wiem. Dzieki panowie. W takim razie smigne sobie przez Żeszuf i nie bede kombinowal. Na 99,9% jestem :)

Moj nr kom. jest w dziale klubowym w watku o numerach GG http://forum.omegakl...hread.php?t=187

EDIT:
Znalazlem strone http://www.stan-taur.../html/ladna.htm
Chodzi o taurusa w miejscowosci Ładna? Tak? ten czynny 24h/doba?

#54 OFFLINE   maraboot

maraboot
  • 650 postów
  • Dołączył: 09-07-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 listopada 2006 - 13:44

Chodzi o taurusa w miejscowosci Ładna? Tak? ten czynny 24h/doba?


Tak, to ten, dawno tam nie byłem, podobno bardzo się zmienił na plus.

#55 OFFLINE   wickerman

wickerman
  • 103 postów
  • Dołączył: 13-06-2006
  • Skąd: Jasło

Napisany 08 listopada 2006 - 14:05

nio to widze ze jak sie uda to bedzie nas ino 3..:) a jesli chodzi o godzine to proponuje w srodku dnia gdzies ok 12. :yes_yes:
Piwo to napój alkoholowy o niskiej zawartości alkoholu (zazwyczaj do 6%) uzyskiwany w wyniku fermentacji alkoholowej brzeczki piwnej, otrzymywanej ze zbóż - głównie jęczmienia, bez destylacji.

#56 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 listopada 2006 - 14:09

Jezeli o mnie chodzi to 13-14. Bo nie bardzo bede w stanie sie ruszyc szybciej z domu.

No chyba ze zaczniecie bezemnie :mrgreen:

#57 OFFLINE   wickerman

wickerman
  • 103 postów
  • Dołączył: 13-06-2006
  • Skąd: Jasło

Napisany 08 listopada 2006 - 14:10

ok moze byc13 :brawo:


EDIT:
Panowie a moze by tak w niedziele, wiecie jak z sobota bywa... a niedziela dzien wolny calkowicie od jakichkolwiek prac :cool:
Piwo to napój alkoholowy o niskiej zawartości alkoholu (zazwyczaj do 6%) uzyskiwany w wyniku fermentacji alkoholowej brzeczki piwnej, otrzymywanej ze zbóż - głównie jęczmienia, bez destylacji.

#58 OFFLINE   wickerman

wickerman
  • 103 postów
  • Dołączył: 13-06-2006
  • Skąd: Jasło

Napisany 08 listopada 2006 - 19:14

ok wiec ostatecznie koledzy: Tarnow kolo Taurusa , godz. 13.00 . Tylko wypowiedzcie sie jeszcze czy SOBOTA czy NIEDZIELA. Trzeba to wkoncu ustalic bo juz czwartek sie zbliza:)
osobiscie nie wiem czy niedziela nie lepsza. Wypowiadac sie :bigok: :grin:
Piwo to napój alkoholowy o niskiej zawartości alkoholu (zazwyczaj do 6%) uzyskiwany w wyniku fermentacji alkoholowej brzeczki piwnej, otrzymywanej ze zbóż - głównie jęczmienia, bez destylacji.

#59 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 listopada 2006 - 22:50

Sobota, w niedziele nie mam szans :evil:

#60 OFFLINE   maraboot

maraboot
  • 650 postów
  • Dołączył: 09-07-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 listopada 2006 - 23:18

Sobota, godz. 13-14 jest dla mnie OK. Tylko nie wiem, czy przyjadę Omegą :shock: :bad: , bo w piątek mają ją składać po naprawie sprzęgła, a lubią mieć opóźnienia :evil: . No cóż, najwyżej czymś innym przyjadę, ale czy to nie będzie profanacja :?: :o :shock: