Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Kilka pytań gościa który pierwszy raz ma Omegę


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   marcinkret

marcinkret
  • 25 postów
  • Dołączył: 06-10-2006
  • Skąd: Wrocław

Napisany 06 października 2006 - 07:41

Witam wszystkich! Od dwoch tygodni mam w garazu sliczniutka Omesie, kupiona dosc przypadkowo i niespodziewanie.Wczesniej jezdzilem Mercem 124 2.6 z gazem.Jednak zadne auto nie oferuje tyle za tak niewiele jak Omega...Tyle o powodach zakupu. Konkrety:Caravan,1995 rok,2.5V6,175.000 udokumentowanego przebiegu.Swiezo sprowadzona. Pytanie do fachowców: Przy jakich przebiegach ten motorek domaga się wymiany paska rozrzadu? Co z tą awaryjnością, czy zależy ona od stanu auta, czy tez bywa dziełem przypadku? Jakie przebiegi osiągają te silniki przy optymalnej eksploatacji?Pozdrawiam wszystkich serdecznie, liczę na jakąś odpowiedz.Jakby tos miał ochote pogawędzić na temat Omegi, zapraszam na GG 8216856


kret

#2 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 06 października 2006 - 09:33

Witam wszystkich! Od dwoch tygodni mam w garazu sliczniutka Omesie, kupiona dosc przypadkowo i niespodziewanie.Wczesniej jezdzilem Mercem 124 2.6 z gazem.Jednak zadne auto nie oferuje tyle za tak niewiele jak Omega...Tyle o powodach zakupu. Konkrety:Caravan,1995 rok,2.5V6,175.000 udokumentowanego przebiegu.Swiezo sprowadzona. Pytanie do fachowców: Przy jakich przebiegach ten motorek domaga się wymiany paska rozrzadu? Co z tą awaryjnością, czy zależy ona od stanu auta, czy tez bywa dziełem przypadku? Jakie przebiegi osiągają te silniki przy optymalnej eksploatacji?Pozdrawiam wszystkich serdecznie, liczę na jakąś odpowiedz.Jakby tos miał ochote pogawędzić na temat Omegi, zapraszam na GG 8216856



rozrzad bezpiecznie co 60000 km. awaryjnosc zalezy od stanu auta i szczescia, przebiegi... slyszalem ze i 500 000 potrafi natluc.




 


#3 OFFLINE   -karol-

-karol-
  • 18 postów
  • Dołączył: 06-09-2006
  • Skąd: Zawiercie

Napisany 06 października 2006 - 11:05

marcinkret, kolega w pracy ma taką , na liczniku ponad 320tys, km i jeździ oki
Ps: Nicku nie zmieniam. :police:
moje 9 mm http://img153.images...obraz037az9.jpg

#4 OFFLINE   DAREK

DAREK
  • 59 postów
  • Dołączył: 14-09-2006
  • Skąd: k./Ostrowa Wlkp.

Napisany 06 października 2006 - 12:09

Witam,ja mam prawie 300.000kmprzebiegu i jest ok silnik chodzi super,oprócz tych wrednych wycieków oleju z silnika
Darek

#5 OFFLINE   marcin

marcin
  • 345 postów
  • Dołączył: 22-08-2006
  • Skąd: z Bazin :)

Napisany 06 października 2006 - 16:18

Dbaj o nią chłopie a nic złego sie nie stanie.

#6 OFFLINE   marcinkret

marcinkret
  • 25 postów
  • Dołączył: 06-10-2006
  • Skąd: Wrocław

Napisany 06 października 2006 - 17:32

Wielkie dzięki za budujące opinie, mam szczesliwa reke do kupowania samochodow, kazdy mial ponad 150 tys km, a nigdy z zadnym nie mialem powaznych problemow.Mam nadzieje, ze tak bedzie i tym razem, zwlaszcza ze autko naprawde wyglada jak nowe, silnik suchutki, most, skrzynia rowniez.Dzis wymienilem filtr przeciwpylkowy i ustalo parowanie szyb z ktorym radzilem sobie za pomoca klimy...nastepna akcja to zmiana paska rozrzadu, ale wpierw musze wyczaic dobrego majstra od opla.
kret