Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Brak połączenia z ECU


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   kukiz87

kukiz87
  • 239 postów
  • Dołączył: 04-12-2011
  • Skąd: Piotrków
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 25 marca 2019 - 16:54

Rok:1998
Silnik:xev 2.0

 

Witam , zakupiłem sobie ostatnio interfejs bt elm 327 , aby sczytać sobie błędy i sprawdzić parametry pracy slinika , niestety interfejs nie łączy z ecu , pomyslałem kupiłem bubla za 20 zł i pewnie trafił się jakis uszkodzony egzemplarz , ale ostatnio od innej firmy zakupiłem ponownie interfejs tym razem przewodowy , troche drozszy , i nadal niestety nie łączy z ecu ;/ nie wiem co jest grane czy może być uwalony ecu ? czy połączenie ? gniazdo ---> ecu ? na spinacz błyskowo szczytuje błędy. Auto jezdzi jak najbardziej , jednak mimo wymiany świec i przewodów , poszarpuje mi przy 1500-2500 obrotów . Wiem błyskowo napewno że był błąd czujnika położenia wałka rozrządu, jednak bardzo mnie martwi czemu nie mogę połączyć się z ecu





#2 OFFLINE   Przybek

Przybek

    Diesel Power :P

  • 5 740 postów
  • Dołączył: 08-11-2008
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 marca 2019 - 20:50

Mam kablowego ELMa za ponad 250 zeta i też nie łączy się z xevem. A w zasadzie to z większością opli przed 2002/3 rokiem też się nie dogaduje.