Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Belka czy też "Sanki" tył Omega B


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   WOYSA

WOYSA
  • 347 postów
  • Dołączył: 01-02-2011
  • Skąd: Warszawa i okolice
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 10 lipca 2018 - 18:45

Rok:1997
Silnik: X30XE

Jutro muszę spróbować wykręcić nieszczęsną urwaną śrubę od łapy dyfra i tu poprosiłbym o porady osób które może już się z tym spotkały lub mają pojęcie jak to zrobić.
Mianowicie, nie da się za bardzo przyspawać tam nic ze względu na bliskość baku z paliwem i przewodów i już kilka osób odmówiło mi takiej opcji.
Śruba urwana na równo z miejscem w które wchodzi w sanki, więc pozostaje chyba tylko rozwiercenie jej i próba wykręcenia rozwiertakiem a może są inne sposoby?
Dostęp do tych miejsc jest bardzo kiepski i tak pomyślałem, żeby opuścić belkę ale tylko na przednich podporach ale nie wiem ile miejsca ugram na operację wiercenia?
Jeśli będę musiał je opuścić w całości to z czym się liczyć tzn co na 100% będę musiał odkręcić i odłączyć.
Z góry dziękuję za porady, bo będzie to mój pierwszy raz a wolałbym zrobić to w ciągu jednego dnia.