Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

jak zdemontować tunel środkowy ?


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
8 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   sebekopel

sebekopel
  • 419 postów
  • Dołączył: 24-01-2008
  • Skąd: UK,Lubelyszyczyzyna
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 27 stycznia 2008 - 11:36

Witam! słuchajcie mam taki dosyć niespotykany problem :wink:
moja przegenialna siostra, dnia dzisiejszego, wsiadając do auta, połozyła mi 8zł w samochodzie, ale połozyła je przed dźwignią zmiany biegów, na tunelu środkowym,tam pod zapalniczką, nie wiedziała że tam jest dziura i kasa wpadła w ten rowek właśnie w tamtym miejscu :smiech:
nijak nie moge tego wydostać bo pewnie spadło niżej.w jaki sposób moge sie tam dobrać, szkoda mi tych 8 zł :grin: to raz, a dwa to nie cche żeby sie tam coś walało, bo były to monety 5, 2 i 1 zł.z góry dzięki za pomoc, tylko sie nie smiejscie, sam nie moge w to uwierzyć, nie ejst blondynką :smiech: :smiech:

poprawiłem temat

 


#2 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 27 stycznia 2008 - 11:47

Witam! słuchajcie mam taki dosyć niespotykany problem :wink:
moja przegenialna siostra, dnia dzisiejszego, wsiadając do auta, połozyła mi 8zł w samochodzie, ale połozyła je przed dźwignią zmiany biegów, na tunelu środkowym,tam pod zapalniczką, nie wiedziała że tam jest dziura i kasa wpadła w ten rowek właśnie w tamtym miejscu :smiech:
nijak nie moge tego wydostać bo pewnie spadło niżej.w jaki sposób moge sie tam dobrać, szkoda mi tych 8 zł :grin: to raz, a dwa to nie cche żeby sie tam coś walało, bo były to monety 5, 2 i 1 zł.z góry dzięki za pomoc, tylko sie nie smiejscie, sam nie moge w to uwierzyć, nie ejst blondynką :smiech: :smiech:


zwal sama skore od wajchy zmiany biegow byc moze dojdziesz. jesli nie to trzeba zdemontowac podlokietnik, tam sa 2 sruby mocujace i 2 masz pod wajcha zmiany biegow.




 


#3 OFFLINE   Twaróg

Twaróg
  • 378 postów
  • Dołączył: 15-10-2006
  • Skąd: Kobyłka
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 27 stycznia 2008 - 12:03

Lub pojeździj tak troche i potem odegnij troche tunel tutaj co idzie pod deske po bokach może wypadną same a jak nie to tak jak Beast napisał
pozdrawiam

#4 OFFLINE   piotrekbb

piotrekbb
  • 274 postów
  • Dołączył: 30-09-2007
  • Skąd: Bielsko-Biała

Napisany 27 stycznia 2008 - 14:01

Sory ale jeśli nic nie dzwoni to zwalanie tunelu za 8PLN jest troch głupie... :mrgreen: :smiech:
Moją kluską jeździ teraz balwanekbuli - nowy forumowicz.Ja bujam się mondeo , komfort nie ten sam co w klusce ale średnia spalania non stop na 6,2l :))

#5 OFFLINE   sebekopel

sebekopel
  • 419 postów
  • Dołączył: 24-01-2008
  • Skąd: UK,Lubelyszyczyzyna
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 27 stycznia 2008 - 14:46

w sumie to nie dzwoni nic. czasami tylko przy ostrym zakręcie w prawo troche sie zatelepią :driver:

ale najpierw wypróbuje sposób Twaróg-a, jeśli nie pomoże to tak ajk beast napisał.

próbowałem tam drucikiem grzebac w tym rowku, ale nie da rady wyczuć tych monet.
Ale może faktycznie przeturlały sie na prawą stronę i spróbuje odgiąć delikatnie ten plastik po stronie kierowcy.spasiba Panowie, będe informował jak przebiega windykacja :mrgreen:

edit

no i po zabiegu, wszystklo poszło ok podważyłem plastik z prawej strony i wysypały sie jak z autoamtu do gry :smiech: pozdro!!

 


#6 OFFLINE   RiBiT

RiBiT
  • 181 postów
  • Dołączył: 16-06-2010
  • Skąd: koszalin

Napisany 22 lipca 2012 - 12:39

che odswiezyc temat. a jak sprawa wyglada w bfl w aut. chcialbym wyjac cala srodkowa czesc aby ladnie ja oczyscic(nieszczesna schodzaca guma) i okleic folia carbon.

#7 OFFLINE   Gregigregi

Gregigregi

    Szukam Omegi

  • 227 postów
  • Dołączył: 12-06-2009
  • Skąd: Poole,Dorset
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 sierpnia 2012 - 17:12

che odswiezyc temat. a jak sprawa wyglada w bfl w aut. chcialbym wyjac cala srodkowa czesc aby ladnie ja oczyscic(nieszczesna schodzaca guma) i okleic folia carbon.



Odświeżam
Jak to cholerstwo rozebrać bez uszkadzania-chce wymienić sam podłokietnik?

#8 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 19 sierpnia 2012 - 12:11

Odświeżam
Jak to cholerstwo rozebrać bez uszkadzania-chce wymienić sam podłokietnik?


http://forum.omegakl...read.php?t=1876 tu masz pokazane jak w B
w BFL jest praktycznie tak samo
a tunelu nie musisz zdejmowac do wymiany podlokietnika
powodzenia

#9 OFFLINE   korzen

korzen
  • 50 postów
  • Dołączył: 07-05-2018
  • Skąd: Gorzów Wlkp
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 24 stycznia 2019 - 13:46

Odświeżam temat, jak wyciągnąć tunel środkowy w OBFL automat. pozdro