Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Migajaca lampka wewnatrz samochodu ta nad szyba sama sie wlacza


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   pb923

pb923
  • 406 postów
  • Dołączył: 23-02-2010
  • Skąd: Pruszków
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 09 kwietnia 2018 - 10:16

Rok:2001
Silnik:2.6 V6
Witam.Mam taki problem wczoraj wracalem z drugiej zmiany z pracy i wczasie jazdy zaczela mi migac ta lampka wewnatrz samochodu nad szyba n8e wiecie od czego zaczac szukajac usterki.Jak zaparkowalem samochod i zamknelem centralny ta lamoka powinna sie wygasic po paru sakundach a tu nic swiecila.Jeszcze raz otworzylem zamknelem centralny lampaka zgasla ale dzisiaj rano zona wychodzila do pracy i dzwoni do mnie ze lampke zostawilem wlaczona a przeciesz ona zgasla jak zamykalem samochod podejrzewalem ze ona moze sie wlaczyc no i sie wloczyla jak myslicie co jest z tymi pradami nie tak.Dzieki.



#2 OFFLINE   Przybek

Przybek

    Diesel Power :P

  • 5 740 postów
  • Dołączył: 08-11-2008
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 kwietnia 2018 - 00:05

Gdzieś masz zwarcie krańcówki drzwiowej do masy albo przetarte przewody. Ewentualnie zwarcie w wyłączniku świateł.



#3 OFFLINE   pb923

pb923
  • 406 postów
  • Dołączył: 23-02-2010
  • Skąd: Pruszków
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 10 kwietnia 2018 - 13:41

a krancowka drzwiowa to te bolce male ktore sa naciskane jak sie zamyka drzwi jesli tak to jak je naciskalem to gasly tylko te lampki w drzwiach tylko jak teraz znalesc te przewody bo domyslam sie ze one ida gdzies tam na dol pod nogami kierowcy czy gdzies gora.

Edytowany przez pb923, 10 kwietnia 2018 - 13:44.