Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Zgubiony kluczyk :(


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Sebastian89Eg

Sebastian89Eg
  • 2 postów
  • Dołączył: 07-04-2018
  • Skąd: Elbląg
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 07 kwietnia 2018 - 06:14

Witam klubowiczów mam problem i niewiem gdzie szukać pomocy mianowicie zgubiłem grot kluczyka wraz z pestką immobilisera niestety był to jedyny kluczyk jaki dostałem przy zakupie Omci została mi tylko centralka dzięki jeszcze puki akumulator żyje mogę otworzyć drzwi. Może ktoś już miał taką nieprzyjemną sytuacje i pokieruje mnie co mam teraz zrobić Oma jest z 1998r motor 2.0 16v 136km. Za wszelką pomoc z góry dziękuję

Edytowany przez Sebastian89Eg, 07 kwietnia 2018 - 09:23.




#2 OFFLINE   machony79

machony79

    przygoda z Omegą trwała 8.5 roku

  • 4 668 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Katowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 kwietnia 2018 - 12:31

kup komputer silnika z pestką i klucz ze stacyjką



#3 OFFLINE   B0Cygano

B0Cygano
  • 403 postów
  • Dołączył: 12-11-2016
  • Skąd: BSK
  • Województwo: podlaskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 07 kwietnia 2018 - 15:37

Nic nie kupować i nie drutować, udać się do ASO i zamówić dwa oryginalne kluczyki dla Twojego auta. 

 

Ważna sprawa jest taka, że musisz posiadać Car Pass do Twojego auta, bo na niej jest kod klucza aby móc dorobić. Taką kartę można wyrobić nową, ale to kolejne 200 zł.

 

Kolejna rzecz musisz mieć pewność, że stacyjka i cały osprzęt kluczyka jest oryginalny, zgodny z kodem na karcie, bo w Pl druciarstwo nie ma końca i może okazać się że dobrany dla Twego auta oryginalny klucz pasować nie będzie.

 

Temat ciekawy, ale kosztowny w zależności co masz, co wiesz, ale do wyprowadzenia.



#4 OFFLINE   Sebastian89Eg

Sebastian89Eg
  • 2 postów
  • Dołączył: 07-04-2018
  • Skąd: Elbląg
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 07 kwietnia 2018 - 17:53

Przetrzepalem wszystkie papiery od auta Ale Car Pass nie znalazłem. Znajomy polecił mi magika od dorabiania kluczy samochodowych i kodowania. Napewno w ASO wyglądało by to lepiej jednak obawiam się kosztów wizyty w serwisie