Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Zdjęcia do kalendarza 2017

foto konkurs kalendarz 2017

  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Konkurs Fotograficzny

Konkurs Fotograficzny

    konkurs dla Klubowiczy

  • 23 postów
  • Dołączył: 04-04-2009
  • Skąd: Konkursowo
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 23 listopada 2016 - 21:02

Regulamin konkursu fotograficznego Omega Klub Polska na rok 2017


1. Postanowienia ogólne

1.1 Cel
Celem konkursu jest wyłonienie zdjęć, które posłużą do przygotowania kalendarza klubowego na rok 2017.

1.2 Organizatorzy
Zarząd Omega Klub Polska

2. Zasady konkursu

2.1 Uczestnicy
W konkursie uczestniczą osoby które opłaciły składkę klubową na 2016 rok i posiadają aktywny status klubowicza

2.2 Tematyka
Zdjęcia mają zawierać motyw Klubu, np. Logo na parasolu który trzyma ładna pani, samochód Opel/Vauxhall Omega lub choćby jego część.

2.3 Terminy
Konkurs rozegrany zostanie jednorazowo. Zdjęcia należy nadsyłać do dnia 03.12.2016 roku do godziny 23:59.

2.4 Nadsyłanie zdjęć
Zdjęcia należy nadsyłać na adres siwysarbinowo@omegaklub.eu W treści nadesłanego maila powinien znajdować się nick autora, jaki posiada w klubie, natomiast temat maila to: "Foto kalendarz 2017". Każdy klubowicz może przysłać maksymalną ilość czterech (4) zdjęć.

2.5 Jakość zdjęć
Zdjęcie musi mieć minimum 5 Mpix, czyli rozdzielczość co najmniej 2592x1944. Ze względu na przeznaczenie zdjęć, nie powinny one po powiększeniu do oryginalnej rozdzielczości zawierać zbyt dużego szumu. Zdjęcia niskiej jakości zostaną odrzucone automatycznie.

2.6 Wybór zdjęć do kalendarza
Weryfikacja zdjęć nastąpi na poziomie przewodniczących Konkursu, zgodnie z punktem 2.5. Zdjęcia umieszczone w kalendarzu na 2017 rok wybierze opiekun konkursu. 

2.7. Deklaracje
Nadesłanie prac na konkurs stanowi jednocześnie deklarację, że osoba nadsyłająca zdjęcie jest autorem/autorką załączonego zdjęcia, przyjmuje warunki ww. regulaminu, prawa osób portretowanych zostały wyjaśnione i osoby sportretowane wyrażają zgodę na wystawienie i ich publikowanie również dla celów reklamowych Konkursu oraz przyjmuje na siebie wszelkie roszczenia jakiejkolwiek natury, które osoby trzecie mogłyby kierować przeciwko organizatorom Konkursu, wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych ( Dz.U.Nr.133 pozycja 883), wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie przez Organizatorów Konkursu nadesłanych zdjęć w dowolnym czasie i formie dla celów promocji Omega Klub Polska.

3. Postanowienia końcowe

3.1 Nadesłane zdjęcia nie powinny zawierać treści niezgodnej z przyjętymi ogólnie normami oraz zasadami moralnymi, nie powinny dyskryminować ani obrażać w żaden sposób innych osób oraz społeczności.
3.2 Organizator konkursu nie ponosi odpowiedzialności za treść nadesłanych zdjęć.
3.3 Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu w przypadku zmian przepisów prawnych lub innych istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowanie Konkursu.
3.4 Jeśli w nadesłanych pracach są widoczne tablice rejestracyjne zostaną one zasłonięte na potrzeby konkursu. W Kalendarzu nadesłane zdjęcia zostaną zamieszczone w oryginale.
3.5 Konkurs nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
3.6 Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia.

opiekunem konkursu jest siwysarbinowo


Edytowany przez Konkurs Fotograficzny, 23 listopada 2016 - 22:02.Chcesz wziąć udział w konkursie?
Zdjęcia wyślij na adres foto@omegaklub.eu.

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: foto, konkurs, kalendarz, 2017