Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Konkurs Car-Audio


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
21 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 września 2013 - 12:25

Słuchajcie od kilku (kilkunastu) :) zlotów konkurs Car-Audio jest co tu pisać nudny, jako że powinnyśmy się rozwijać ;) proszę o podsunięcie pomysłów jak można by urozmaicić konkurs tak aby nie odbywał się on w ciekawszej formie.

Wiem że do zlotu jest mało czasu ale nie jest powiedziane że nie damy rady wprowadzić choć kilku pomysłów.

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#2 OFFLINE   iwonka

iwonka
  • 540 postów
  • Dołączył: 01-10-2008
  • Skąd: jeszcze dalej niż koniec świata
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 września 2013 - 14:17

ja mam propozycje:
1. zmniejszmy wymagania co do sprzętu o połowę,potraktujmy to jako zabawe a nie ped ku karierze
2.każdy uczestnik zaprezentuje się sam po kolei całej gawiedzi-jak gdzie i po co zrobił,niech zaprezentuje jakis kawałek sam przez siebie wybrany, udostepni każdemu kto będzie chciał obejrzeć sprzęt ( jak na pokazach)
3. zwycięzcę wyłonić poprzez glosowanie tak jak głosujemy na najładniejszą omegę -wówczas wystarczą osoby do zbierania głosów i mała skrzyneczka a wyniki glosowania liczyć przed wszystkimi zebranymi oficjalnie (co by nie było że jakieś kolesiostwo zaszło )

generalnie chodzi o to aby zaangażować całą zebraną gawiedź na zlocie do wspólnej zabawy :)
to tyle z mojej strony :p

#3 OFFLINE   Domin_86

Domin_86
  • 36 postów
  • Dołączył: 17-11-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.6i 24v C36GET Lotus Omega

Napisany 17 września 2013 - 14:20

ja mam propozycje:
1. zmniejszmy wymagania co do sprzętu o połowę,potraktujmy to jako zabawe a nie ped ku karierze
2.każdy uczestnik zaprezentuje się sam po kolei całej gawiedzi-jak gdzie i po co zrobił,niech zaprezentuje jakis kawałek sam przez siebie wybrany, udostepni każdemu kto będzie chciał obejrzeć sprzęt ( jak na pokazach)
3. zwycięzcę wyłonić poprzez glosowanie tak jak głosujemy na najładniejszą omegę -wówczas wystarczą osoby do zbierania głosów i mała skrzyneczka a wyniki glosowania liczyć przed wszystkimi zebranymi oficjalnie (co by nie było że jakieś kolesiostwo zaszło )

generalnie chodzi o to aby zaangażować całą zebraną gawiedź na zlocie do wspólnej zabawy :)
to tyle z mojej strony :p




numer 2 i 3 ciekawa propozycja
jeszcze do tego ta super komisja zeby tez cos tam posłuchała i dodatkowe punkty zrobila
Domin_86
Car Audio Killer ...
Air Ride system ...
Turbo boost in 1,5 bar FUN ...


:masakra:

#4 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 17 września 2013 - 16:28

1. zmniejszmy wymagania co do sprzętu o połowę,potraktujmy to jako zabawe a nie ped ku karierze


:yes: :up:

2.każdy uczestnik zaprezentuje się sam po kolei całej gawiedzi-jak gdzie i po co zrobił,niech zaprezentuje jakis kawałek sam przez siebie wybrany, udostepni każdemu kto będzie chciał obejrzeć sprzęt ( jak na pokazach)


:yes: :up:

3. zwycięzcę wyłonić poprzez glosowanie tak jak głosujemy na najładniejszą omegę -wówczas wystarczą osoby do zbierania głosów i mała skrzyneczka a wyniki glosowania liczyć przed wszystkimi zebranymi oficjalnie (co by nie było że jakieś kolesiostwo zaszło )


ale tutaj już się nie zgodzę.... chyba, że pod pewnymi warunkami. Jednak odsłuch w aucie to bardzo ważna rzecz, widzowie nie wychwycą pewnych rzeczy z zewnątrz. Poza tym gdyby głosowanie w 100% decydowało to szybko zrobiłoby się to samo co z najładniejszą omegą zlotu.

Mogę się zgodzić, że po odsłuchaniu wszystkich aut wystawiana jest skrzynka na głosy i ludzie głosują, ale ich głosy nie będą miały 100%wpływu na to kto wygra. Decydują sędziowie, ale za głosy widzów są dodatkowe punkty.

#5 OFFLINE   Maro

Maro
  • 4 000 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 września 2013 - 16:34

Klasyfikacją takich głosów może być też to komu mniej drży podkładka pod tablicą rejestracyjną ;)

#6 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 17 września 2013 - 18:40

- najwieksza ilość głosników w omedze
- dB drag
- najciekawsza zabudowa CA

#7 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 17 września 2013 - 18:45

- najwieksza ilość głosników w omedze


:o:o :masakra: a jakie to ma znaczenie?? Można wpierdzielić 6 głośników w drzwi.... i co z tego skoro to po prostu nie zagra

- najciekawsza zabudowa CA


kiedy ja byłem jednym z sędziów ( a parę razy już byłem :p ) to podobne kryterium było brane pod uwagę, a dokładniej braliśmy pod uwagę estetykę wykonania instalacji

#8 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 17 września 2013 - 19:11

a jakie to ma znaczenie

proszę o podsunięcie pomysłów jak można by urozmaicić konkurs tak aby nie odbywał się on w ciekawszej formie


Adam ma byc fun a nie bicie o złote kalesony

#9 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 17 września 2013 - 19:21

Adam ma byc fun a nie bicie o złote kalesony


fun może być - takie są propozycje iwonki, żeby ludzie w tym trochę pouczestniczyli, natomiast ilość głośników ma takie same znaczenie jak ilość anten na dachu i spojlerów na aucie :masakra:

#10 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 17 września 2013 - 19:33

proszę o podsunięcie pomysłów jak można by urozmaicić konkurs tak aby nie odbywał się on w ciekawszej formie


dodatkowe pkt przy ocenie a nie puchar za ilość :masakra:
siedzenie 3 osób w samochodzie i delektowanie się odsłuchem muzy przez nich też można powiedzieć za bezsens, gdzie my nie mamy pewności czy jury nie są głusi na lewe ucho :D ;) o to chodzi :]

#11 OFFLINE   iwonka

iwonka
  • 540 postów
  • Dołączył: 01-10-2008
  • Skąd: jeszcze dalej niż koniec świata
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 września 2013 - 20:30

ale tutaj już się nie zgodzę.... chyba, że pod pewnymi warunkami. Jednak odsłuch w aucie to bardzo ważna rzecz, widzowie nie wychwycą pewnych rzeczy z zewnątrz. Poza tym gdyby głosowanie w 100% decydowało to szybko zrobiłoby się to samo co z najładniejszą omegą zlotu.

Mogę się zgodzić, że po odsłuchaniu wszystkich aut wystawiana jest skrzynka na głosy i ludzie głosują, ale ich głosy nie będą miały 100%wpływu na to kto wygra. Decydują sędziowie, ale za głosy widzów są dodatkowe punkty.


Adaś właśnie chodzi mi o to co by ludzie posłuchali w aucie i na zewnątrz :) no i żeby mieli jakiś wpływ na wynik głosowania a nie tylko sama komisja śledcza :p
a wiem o co ci chodzi odnośnie głosowania ;)

#12 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 17 września 2013 - 21:11

żeby mieli jakiś wpływ na wynik


wpływ tak, ale nie żeby to się odbywało tylko i wyłącznie przez głosowanie ;)

Poza tym jeszcze jakby każdy chciał posłuchać w aucie to ten konkurs by trwał 3 dni ;) :lol:

dodatkowe pkt przy ocenie a nie puchar za ilość


ale te dodatkowe punkty mają się zupełnie, ale to zupełnie nijak do możliwości i efektywności CA. Duża ilość głośników nie śwadczy o niczym.... drzwi mają też swoją kubaturę i jak tam napchasz nie wiadomo ile głośników to można tym robić jedynie szał pod wiejską dyskoteką.... ale cały czar pryśnie jak ktoś to posłucha :lol:

To tak jakby przy najładniejszej Omedze zlotu dawać dodatkowe punkty za im wyższy spojler ;) WT mówimy stanowcze i zdecydowane NIE :p

#13 OFFLINE   iwonka

iwonka
  • 540 postów
  • Dołączył: 01-10-2008
  • Skąd: jeszcze dalej niż koniec świata
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 września 2013 - 21:49

Poza tym jeszcze jakby każdy chciał posłuchać w aucie to ten konkurs by trwał 3 dni


oj tam oj tam gwarantuje ci że aż tylu chetnych to by sie nie znalazło i do konkurencji i do odsłuchu :p :)

#14 OFFLINE   arnixx

arnixx

    Klubowy "Król Julian"

  • 766 postów
  • Dołączył: 15-12-2010
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 18 września 2013 - 20:16

ale te dodatkowe punkty mają się zupełnie, ale to zupełnie nijak do możliwości i efektywności CA. Duża ilość głośników nie śwadczy o niczym.... drzwi mają też swoją kubaturę i jak tam napchasz nie wiadomo ile głośników to można tym robić jedynie szał pod wiejską dyskoteką.... ale cały czar pryśnie jak ktoś to posłucha

Dokładnie, liczy się jakość nie ilość :D

#15 OFFLINE   iwonka

iwonka
  • 540 postów
  • Dołączył: 01-10-2008
  • Skąd: jeszcze dalej niż koniec świata
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 września 2013 - 20:19

a założyciel tematu nie ma żadnych propozycji ?? :p

#16 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 19 września 2013 - 07:41

ja mam propozycje:
1. zmniejszmy wymagania co do sprzętu o połowę,potraktujmy to jako zabawe a nie ped ku karierze
2.każdy uczestnik zaprezentuje się sam po kolei całej gawiedzi-jak gdzie i po co zrobił,niech zaprezentuje jakis kawałek sam przez siebie wybrany, udostepni każdemu kto będzie chciał obejrzeć sprzęt ( jak na pokazach)
3. zwycięzcę wyłonić poprzez glosowanie tak jak głosujemy na najładniejszą omegę -wówczas wystarczą osoby do zbierania głosów i mała skrzyneczka a wyniki glosowania liczyć przed wszystkimi zebranymi oficjalnie (co by nie było że jakieś kolesiostwo zaszło )

generalnie chodzi o to aby zaangażować całą zebraną gawiedź na zlocie do wspólnej zabawy :)
to tyle z mojej strony :p


Bardzo fajnie to ujęłaś i podpisuję się po wszystkimi punktami . Inaczej to ten konkurs tak naprawdę dotyczy i interesuje tylko kilka osób a chyba nie o to chodzi .
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#17 OFFLINE   iwonka

iwonka
  • 540 postów
  • Dołączył: 01-10-2008
  • Skąd: jeszcze dalej niż koniec świata
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 19 września 2013 - 10:01

Poza tym jeszcze jakby każdy chciał posłuchać w aucie to ten konkurs by trwał 3 dni


a poza tym mi chodzi o to aby Car audio nie byłoby tylko na ośrodku w sobotę :p auta startujące w tej konkurencji można by już oglądać od piątku poprzez lotnisko w sobotę i głosowanie zamknać ok.17-18 w sobote na ośrodku :)

#18 OFFLINE   Ulter

Ulter

    FIOLETOWA LADY loading...

  • 1 935 postów
  • Dołączył: 31-07-2012
  • Skąd: Łask/Zelów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 19 września 2013 - 10:45

ja mam propozycje:
1. zmniejszmy wymagania co do sprzętu o połowę,potraktujmy to jako zabawe a nie ped ku karierze
2.każdy uczestnik zaprezentuje się sam po kolei całej gawiedzi-jak gdzie i po co zrobił,niech zaprezentuje jakis kawałek sam przez siebie wybrany, udostepni każdemu kto będzie chciał obejrzeć sprzęt ( jak na pokazach)
3. zwycięzcę wyłonić poprzez glosowanie tak jak głosujemy na najładniejszą omegę -wówczas wystarczą osoby do zbierania głosów i mała skrzyneczka a wyniki glosowania liczyć przed wszystkimi zebranymi oficjalnie (co by nie było że jakieś kolesiostwo zaszło )

generalnie chodzi o to aby zaangażować całą zebraną gawiedź na zlocie do wspólnej zabawy :)
to tyle z mojej strony :p


Pomysł swietny ...no bo przeciez mamy sie.bawic tak....a skoro i tak nie ma profesionalnego sprzetu do odsluchu ( nie uimując tutaj kolegom z sedziom :D ) to niech wszyscy glosują . :ok:
CZASEM NIEWIDOCZNY ALE ZAWSZE OBECNY.. :D
782-214-578
884-777-999
Dodany obrazek

#19 OFFLINE   iwonka

iwonka
  • 540 postów
  • Dołączył: 01-10-2008
  • Skąd: jeszcze dalej niż koniec świata
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 19 września 2013 - 11:15

ej ludziska ja sie wysiliłam coś wymyśliłam innych pomysłów nie ma ?? sensownych dodam :p

#20 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 19 września 2013 - 14:26

ej ludziska ja sie wysiliłam coś wymyśliłam innych pomysłów nie ma

A po co myśleć jak wyjęłaś nam słowa z ust to teraz już nie mamy nic do powiedzenia hehe
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .