Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

1% podatku dla Kingi córki naszych Klubowiczów


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
1 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 12 lutego 2012 - 13:10

Drodzy Klubowicze i Forumowicze
 

"Pomóż Kindze"

"Nie lekceważ cudzych łez i zapukaj do tych bram,
co otworzą oczy światu,
by nikt nie był sam".

 

Jak już część osób wie, nasi forumowicze  Marzenka13  i Kolo72 mają wspaniałą córkę, która potrzebuje pomocy. 
Serdecznie prosimy wszystkich, tych którzy jeszcze nie wybrali komu przekażą swój 1% podatku o przeznaczenie go dla Kingusi. Dzięki temu będzie mogła skorzystać z kosztownych rehabilitacji i sprzętu, który muszą zmieniać częściej niż jest to w jakimś stopniu dofinansowane.

Kingusia przyszła na świat 15 marca 2000r. Cały czas jest pod opieką specjalistów : neurologa, logopedy, kardiologa, psychologa i rehabilitantów. Jest dziewczynką , która nie jest w stanie poruszać się na własnych nóżkach ani tez jeść samodzielnie. Wymaga całodobowej opieki.

Zapraszam na stronę http://pomoz.eu/ gdzie znajdziecie więcej informacji.

Jak pomóc? To proste!
Przekaż swój 1%
Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”- z dopiskiem 9933 KINGA KOŁODZIEJCZYK
KRS 0000037904

Dzięki TWOJEJ pomocy będzie cieszyć się ŻYCIEM i realizować swoje Marzenia.

Aby przekazać na jej rzecz 1% podatku za rok podatkowy 2015 wypełnij PIT wpisując odpowiednio:

Dla PIT 36:

w pozycji 323 KRS: 0000037904

w pozycji 324 wnioskowana kwota 1% podatku

w pozycji 325 Informacje uzupełniające cel szczegółowy1% imię i nazwisko podopiecznego plus nr identyfikacyjny 9933 Kinga Kołodziejczyk Marzena

w pozycji 326  zaznaczamy krzyżykiem kwadrat

Dla PIT 37:

w pozycji 137 KRS: 0000037904

w pozycji 138 wnioskowana kwota 1% podatku

w pozycji 139 Informacje uzupełniające cel szczegółowy 1% imię i nazwisko podopiecznego plus nr identyfikacyjny 9933 Kinga Kołodziejczyk Marzena

w pozycji 140 zaznaczamy krzyżykiem kwadrat

Ważne! W PIT nie wpisuje się nigdzie numeru konta!

ZR9RRyY.jpg--==>>KLIK<<==--


Edytowany przez marek_kloss, 11 marca 2016 - 15:48.



Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#2 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 lutego 2016 - 07:50

Jak co roku - przypominam że można wspomóc naszych przyjaciół/klubowiczy oraz ich córkę Kingę przekazując 1% ze swojego podatku


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.