Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Szpilka ,Wach i Łaszczyk


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
16 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   rafi195

rafi195

    tylko 2.5TD :)

  • 1 802 postów
  • Dołączył: 09-07-2009
  • Skąd: Chrzanów/Krzeszowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 06 listopada 2011 - 08:59

Oglądaliście jak wam się podobało serca do walki im nie brakuje przeciwnicy ich tacy sobie..a co będzie dalej może Szpila będzie kiedyś mistrzem..ma dużo pewności w tym co robi...ciekawe czekam do następnej walki.

#2 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 listopada 2011 - 09:31

Co to za ludzie ?? Z działu domniemywam, że sportowcy :hmm:

#3 OFFLINE   rafi195

rafi195

    tylko 2.5TD :)

  • 1 802 postów
  • Dołączył: 09-07-2009
  • Skąd: Chrzanów/Krzeszowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 06 listopada 2011 - 09:34

o Szpilce wiedziałem jakiś tam czasu cwaniak z niego nie powiem nawet w ustawkach brał udział a teraz boksuje...media się zainteresowały tymi kolesiami i teraz walczą i kasę maja..luknijcie na jego walki na necie..

#4 OFFLINE   Nawalony Zając

Nawalony Zając
  • 3 237 postów
  • Dołączył: 01-03-2008
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 listopada 2011 - 09:36

i sorki za Łaszczyk tak z małego się napisało

co? :p

#5 OFFLINE   rafi195

rafi195

    tylko 2.5TD :)

  • 1 802 postów
  • Dołączył: 09-07-2009
  • Skąd: Chrzanów/Krzeszowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 06 listopada 2011 - 09:44

co? :p


no no teraz już ok.. dzięki pozdrawiam:D

#6 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 08 listopada 2011 - 15:44

Co to za ludzie

Wach to wiking z dawnych czasów , Szpilka chuligan po 1,5 rocznym wyroku a tego trzeciego nie znam :) .
Ale oglądam ich walki i życzę im powodzenia.:ok:
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#7 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 listopada 2011 - 15:58

ma dużo pewności w tym co robi


ma , bo jeszcze dobrze od nikogo dobrze nie zebrał , chociaż jego ostatni przeciwnik mimo wieku nawet na początku go trochę usadził (liczenie) , tyle że potem kondycji mu już brakło :szpital:

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#8 OFFLINE   paszeko

paszeko
  • 307 postów
  • Dołączył: 03-04-2009
  • Skąd: ruda slaska Wirek
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 03 lutego 2013 - 22:53

o Szpilce wiedziałem jakiś tam czasu cwaniak z niego nie powiem nawet w ustawkach brał udział a teraz boksuje...media się zainteresowały tymi kolesiami i teraz walczą i kasę maja..luknijcie na jego walki na necie..


Niektórzy piszą wyjdź ze szpilką jak taki kozak z ciebie. Lubię boks, ale to nie znaczy, że jestem zawodowym bokserem tak jak on. Mogę się z nim zmierzyć w dyktandzie, w wiadomościach z każdego szkolnego przedmiotu, w sportach siłowych, w pływaniu, jeździe na rowerze, w sportach zimowych, itd. Pytają mnie dlaczego go nienawidzisz? Niech każdy w końcu pojmie, że ja go nie nienawidzę! Po prostu jestem obiektywny i trzeźwo oceniam jego umiejętności bokserskie jakie w tej chwili posiada, oraz to co sobą prezentuje ten patologiczny kryminalista. Dla porównania taki Adamek, Masternak, Proksa, Diablo wyprzedzają szpilkę o 1000 lat świetlnych w każdym aspekcie bokserskiego rzemiosła, oraz w sposobie bycia i kulturze osobistej. Wg was wygrał z Mollo w niezłym stylu? Zardzewiały Mollo, który przez prawie 3 lata nie boksował, nie czuł kompletnie dystansu, kondycję miał na 3-4 rundy, jednak posadził go dwa razy na deskach pomimo kontuzji łuku, której się nabawił już w 1 rundzie, Naprawdę niewiele brakowało aby wasz ''mistrz'' zaliczył K.O. To ma być niezły styl? Mollo w tej chwili jest miernotą i nawet za swoich najlepszych czasów nie wyróżnił się niczym szczególnym. Wiecie dlaczego się wam wydaje, że szpilka ma talent? Trzeba mieć zakuty łeb aby do tej pory nie pojąć, że on leje wyłącznie kelnerów i bokserskich emerytów, dlatego na tle takich bokserskich nieudaczników w większości przypadków wypada w miarę dobrze (kompromitacja z Saulsberry'm, Mollo). Na takich leszczach to bokserskie beztalencie z twarzą Mongoła, nieskażoną procesem myślowym pompuje sztucznie swój rekord podobnie jak czynił drugi nasz ''mistrz'' kostecki. Jeśli ktoś się ze mną nie zgadza to niech wymieni chociaż jednego średniej klasy boksera, który był w swojej optymalnej formie walcząc z naszym ''orłem''. Nikt tego nie zrobi, bo takiego boksera po prostu do tej pory nie było. Chyba, że macie na myśli nazwiska, które znaczyły coś w boksie ale 10 lat temu, a obecnie są cieniami samych siebie. Każdy z pierwszej 30-tki rankingu zamiecie ring tym nieudacznikiem, skazanym za pobicie i kradzież telefonu komórkowego. Usprawiedliwiacie swojego idola, że na tym etapie kariery nikt nie dostaje wymagających przeciwników. To jest kolejny nonsens! Szpilka tej chwili stoczył 13 walk i jest 26 w rankingu. Dla porównania Chisora jest 23 i ma na koncie tylko o 6 walk więcej, a na rozkładzie pojedynki z: Davidem Haye, Vitalijem Klitschko, Robertem Heleniusem, Tysonem Fury. Wiecie co znaczą te nazwiska w wadze ciężkiej? Zdajecie sobie sprawę jakby prezentował się szpilka na tle tych pięściarzy? Teraz porównajcie sobie przeciwników szpilki, zamilczcie na wieki i posypcie głowę popiołem, lub konstruktywnie skrytykujcie moją wypowiedź. Jeśli zaś chodzi o Zimnocha uważam, że: za Zimnochem przemawia przewaga psychiczna (już raz wygrał ze szpilką), lepsze wyszkolenie techniczne, zimna głowa, większe doświadczenie ringowe, olbrzymia determinacja- wygrana ze szpilką to trampolina dla jego kariery, która w tej chwili praktycznie stoi w miejscu. Myślę, że te argumenty spokojnie wystarczą, aby wybić szpilce boks z głowy. Obawiam się jednego, Zimnoch nie wygra tej walki na punkty chociaż miałby zdecydowaną przewagę w każdej z rund. Musi wygrać przez nokaut i tego mu życzę z całego serca. Nie zdziwię się jak Wasilewski nie dopuści do tej walki, ponieważ istnieje zbyt duże ryzyko przegranej szpilki, a takie rozwiązanie wiąże się z utratą sporej części wpływów jakie do tej pory przynosi Wasilewskiemu jego nadworny błazen. Oczywiście jeśli ktoś się ze mną nie zgadza proszę o kontrargumenty. Pozdrawiam wszystkich kibiców boksu.

#9 OFFLINE   Beny

Beny

    x30ben

  • 4 042 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: Malbork - GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 03 lutego 2013 - 23:17

Trzeba mieć zakuty łeb


Daruj sobie takie wywody bo nie każdy interesuje się na tyle boksem aby pasjonować się życiem i przeszłością bokserów...
Stosując takie epitety upodabniasz się do Szpilki...

Szpilka jest jeszcze młody na ringu zawodowym...

Jak na moje nie ma ani twardej szczęki ani nokautującego ciosu...

Jestem pewny, że Adamek by z nim sobie poradził...
Dla mnie to dureń, cham i prostak.. Jego agresywne zachowania, wypowiedzi w najmniej odpowiednich momentach odzwierciedlają jego poziom inteligencji... a niestety bez tego na ringu nie zdobędzie wiele...
Jest dobry, ma możliwości... mógł by wiele wytrenować ale potrzebuje trenera który zmieni jego psychikę...

Teraz porównajcie sobie przeciwników szpilki



Przecież to jest wiadome i niestety w tych czasach normalne...
Ktoś go próbuje wypromować i aby zbudować jakieś zainteresowanie trzeba podłożyć mu kilka "sukcesów".
Jak dla mnie jest to pięściarz którego wypromowano aby zarabiać $$
W razie kontuzji czy innej dyskwalifikacji nikt na tym nie straci...
Dodany obrazek

ZWYKŁY KLUBOWICZ

#10 OFFLINE   painkiller

painkiller
  • 734 postów
  • Dołączył: 19-12-2008
  • Województwo: lubelskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 05 lutego 2013 - 10:23

Nie zdziwię się jak Wasilewski nie dopuści do tej walki, ponieważ istnieje zbyt duże ryzyko przegranej szpilki, a takie rozwiązanie wiąże się z utratą sporej części wpływów jakie do tej pory przynosi Wasilewskiemu jego nadworny błazen.


No i miałeś racje kolego, walki nie będzie. "Król jest nagi" :D
http://eurosport.one...,wiadomosc.html

#11 OFFLINE   Maciek-Grucha

Maciek-Grucha

    Co jest SROCYK raz dwa trzy :D

  • 1 470 postów
  • Dołączył: 12-02-2012
  • Skąd: Melbern GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.3D

Napisany 06 lutego 2013 - 17:23

fakt jest taki,ze szpilka nie reprezentuje w boksie nic,narazie walczy z cieniasami ,brak postawy boksera zawodowego w wadze ciezkiej,ma predyspozycje i moze sie ogarnie ale na chwila obecna to zaden z niego bokser ,jest gdzies klasy najmana :) ale jesli bedzie walczyl moze za kilka dobrych lat cos osiagnac jesli go nie pozbawia zapalu ,a to jest bardzo mozliwe,bo jak dostaje "lepszego zawodnika" bardziej doswiadczonego ,ale ogolnie cieniasa to artur sie mota, takie sa fakty, dziwie ze ludzie sie nim tak podniecaja skoro na dzien dzisiejszy on za bardzo nie walczy tylko sie uczy i potrafi dostac jeszcze klapsa podczas walki ,za swoja pewnosc i brak techniki ,oraz doswiadczenia...;)

#12 OFFLINE   siwy99

siwy99

    =-=-=-=-=-=-=

  • 349 postów
  • Dołączył: 26-06-2006
  • Skąd: --------

Napisany 25 lutego 2013 - 15:17

Ja mam swoją teorie na ten temat. Jeżeli uważacie że Szpilka jest debilem, prostakiem albo patolem to dziękujcie Bogu, że nie wychowaliście się w jego towarzystwie. Nie każdy musi być Tuskiem grzecznym ułożonym i pięknie obiecującym złote góry i zieloną wyspę. A w praniu wychodzi kto jest kim a kto jest kto. Następna sprawa jeśli ktoś nie lubi Szpilki nie musi oglądać jego walk, nie musi śledzić jego kariery. Po co sobie psuć nerwy?!?!?!

A co do komentowania jak to Zimnoch wykończy Szpilke poczekajcie do walki a nie prorokowania przyszłości :/

Wypowiedź Zimnocha po walce z gladiatorem Trzcińskim:
No co ja moge wiecej powiedziec noooo pffff ja nie wiem co mam jeszcze powiedzieć,
powiedzialem chyba co mam powiedzieć nie bede tutaj aniiiii zzzzzz no nie bede tutaj nikogo obrażał bo mógł bym bo znam kilka historii yyyyyy może kiedyś to opowiem taaak yyyyyy
z historii artura szpilki jak kiedyś sie zachowywał podczas yyy zgrupowań yyy kardy juniorów tak jak traktował kolegów , i takie inne tam,,

Nie będę komentował tej wypowiedzi bo mógł bym ale nie bede tutaj nikogo obrażał ;]

#13 OFFLINE   Beny

Beny

    x30ben

  • 4 042 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: Malbork - GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 25 lutego 2013 - 15:21

Nie będę komentował tej wypowiedzi bo mógł bym ale nie bede tutaj nikogo obrażał ;]


Po prostu nie spodziewał się takiego pytania zaraz po walce... gdzie jest zmęczenie, adrenalina... ciężko pozbierać myśli...

Przypomnij sobie co Szpilka wykrzykiwał na ważeniu :]
Dodany obrazek

ZWYKŁY KLUBOWICZ

#14 OFFLINE   siwy99

siwy99

    =-=-=-=-=-=-=

  • 349 postów
  • Dołączył: 26-06-2006
  • Skąd: --------

Napisany 25 lutego 2013 - 18:07

Przypomnij sobie co Szpilka wykrzykiwał na ważeniu :]


Widze kolejnego ministra w tobie do spraw boksu, Szpilka nigdy nie był na WAŻENIU przed walką z Zimnochem:roll:

a co do tego co powiedział to tylko potwiedził chęć walki. Jak Tyson darł morde przed walka z Lewisem
to nikt nie jechał po Tysonie, tak samo jak Haye przed walką z Kliczkiem. i co na nich nie jedziecie?????

#15 OFFLINE   cinioo

cinioo

    opel Irmscher line

  • 1 207 postów
  • Dołączył: 19-10-2012
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 25 lutego 2013 - 22:38

Widze kolejnego ministra w tobie do spraw boksu, Szpilka nigdy nie był na WAŻENIU przed walką z Zimnochem:roll:

a co do tego co powiedział to tylko potwiedził chęć walki. Jak Tyson darł morde przed walka z Lewisem
to nikt nie jechał po Tysonie, tak samo jak Haye przed walką z Kliczkiem. i co na nich nie jedziecie?????


Chodziło Benusiowi o konferencje prasową, zachowywał się już nie mówiąc co mówił jas skączony ......
Patrz post Benuś 03.02.2013

#16 OFFLINE   Beny

Beny

    x30ben

  • 4 042 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: Malbork - GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 26 lutego 2013 - 01:27

Widze kolejnego ministra w tobie do spraw boksu


zanim zaczniesz mierzyć wszystkich swoją miarą.. zadaj sobie choć odrobinę trudu i przeczytaj temat od początku...

Jak Tyson darł morde przed walka z Lewisem


kto jak kto ale takie nazwiska zapisały swoje księgi w historii boksu i mogą sobie na więcej pozwolić, bo były w stanie coś udowodnić...


tak samo jak Haye przed walką z Kliczkiem

i niby Haye'owi uszło to na sucho??
kolega może się trochę w temat zagłębi a później zacznie stukać w klawiaturę...
Dodany obrazek

ZWYKŁY KLUBOWICZ

#17 OFFLINE   siwy99

siwy99

    =-=-=-=-=-=-=

  • 349 postów
  • Dołączył: 26-06-2006
  • Skąd: --------

Napisany 26 lutego 2013 - 19:26

Znam ta sytuację z Haye i Tysonem. Dlatego dołączyłem się do postu bo popiepszone telewizje wyolbrzymiają pewne sprawy i sytuacje do takiego stopnia by wszelkie rządowe wpadki nimi zasłonić:/

Tusk sprzedał Ruskim Polski gaz łupkowy i teraz w kuchenkach
palicie naszym polskim gazem kupowanym od ruskich
i sie o tym nie mowi.

Tak samo tragedia z Matką Madzi z Sosnowca
na pierwszych stronach gazet od 2 lat.
CO MNIE TO OBCHODZI.

Tak samo Wielka AFERA bo Szpilka zrobił dym konfidentowi.
Odrazu Gazety i telewizja zrobiły z tego afere bo wszystkie
inne ważniejsze rzeczy zsunąć na drugi plan.

Najpierw była wojna PIS -PO czyli Katastrofa Smoleńska kontra TUSk,

a teraz durne gazety zrobiły afere ZWOLENNICY ZIMNOCHA- ZWOLENNICY SZPILKI.
Nie lubicie Szpilki to nie ogladajcie jego walk, i nie wchodzcie na konferencje prasowe
związane z nim.
Każdy z was nie raz bił sie na wiejskiej dyskotece albo w szkole.
I przede wszystkim nie jeden z was ma zawiasy.

Przecież Szpilka jeśli do kogoś nic nie ma to sie nie napina,
pokazał to po walce z Mollo gdzie Mollo wstał a Szpilka podszedł do niego i go przytulił.

Wiec po jaki CH.....j podniecacie sie tym kto komu nawrzucał i gdzie???
I po jaki ch#$$%j tworzycie jakieś poj%$$ne grupy w stylu Kto za szpilką a kto za zimnochem?!?!?!?!

Ma ktoś jakiś problem bo kogoś nie lubi to nie ogladaj jego walk i tyle, a nie jak
barany słuchacie co durne gazety i internetowi reporteży podgrzewają atmosfere i robią nagonke:///////////