Przedzlotowy spam :D
#1
OFFLINE
Napisany 02 lutego 2011 - 18:56
#2
OFFLINE
#3
OFFLINE
#4
OFFLINE
Napisany 02 lutego 2011 - 20:40
kto tu jest mistrzem:metal: W rzucie tarcza hamulcowa:d
Ja jestem:yes_yes::yes_yes::yes_yes::yes_yes:
#5
OFFLINE
Napisany 02 lutego 2011 - 20:44
#6
OFFLINE
Napisany 02 lutego 2011 - 20:45
i los-locos gitarrross...gites majones
Teraz zapewne niebawem wskoczy licznik odmierzający czas...
#7
OFFLINE
Napisany 02 lutego 2011 - 20:55
:rolleyes:To kiedy i gdzie jest XI zlot?? :monster:
W Polsce i w tym roku;)
A dokładniej to w Żaganiu i 27-29.05.2011
"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"
#8
OFFLINE
#9
OFFLINE
Napisany 02 lutego 2011 - 20:59
#10
OFFLINE
Napisany 02 lutego 2011 - 21:00
:rolleyes:To kiedy i gdzie jest XI zlot?? :monster:
XI zlot odbędzie sie w końcówce maja tego roku w Szprotawie.
Odpowiednie info można znaleźć na klubowej stornie www, do któej regularnego odwiedzania zapraszam
http://www.omegaklub...?p=257#more-257
Informacje dostępne są także na facebooku
#11
OFFLINE
Napisany 02 lutego 2011 - 21:08
#12
OFFLINE
Napisany 02 lutego 2011 - 21:15
Przecież ten zlot miał być bez alkoholowy i wegetariański, nie ma mowy o grillowaniu no chyba że brokułów:D
"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"
#13
OFFLINE
#14
OFFLINE
Napisany 02 lutego 2011 - 21:39
Napisał nexus62
kto tu jest mistrzem W rzucie tarcza hamulcowa:d
Ja jestem:yes_yes::yes_yes::yes_yes::yes_yes:
Nic dodac,nic ujac
Pelen szacun:metal::metal::metal::pad::pad::pad:
#15
OFFLINE
Napisany 02 lutego 2011 - 21:39
szkoda ze tak daleko a ktos z łódzkiego jedzie??
nie masz tak daleko a z Łodzi chłopaki na pewno nie odpuszczą takiej imprezy
#16
OFFLINE
Napisany 02 lutego 2011 - 21:56
na jedno mogę się zgodzić ale nie na bez alkoholowy. Nie wiem czy dam radę 3 dni bez alkoholu.miał być bez alkoholowy i wegetariański
Moje ople , byłe i obecny .
#17
OFFLINE
Napisany 02 lutego 2011 - 22:16
:-o:-o:hmmm::hmmm:8)8)ten zlot miał być bez alkoholowy i wegetariański, nie ma mowy o grillowaniu no chyba że brokułów
#18
OFFLINE
Napisany 02 lutego 2011 - 22:26
Gdzie jest krzyż??
Ale nie uraziłem Was??
#19
OFFLINE
Napisany 02 lutego 2011 - 23:06
#20
OFFLINE
Napisany 02 lutego 2011 - 23:23
mam propozycję nie do odrzucenia-czas założyć temat "przedzlotowy spam " a w tym wątku myślę że już wszystko zostało powiedziane
Co tu gadać o "przedzlotowym spamie" jak ja już nie mogę się doczekać by ujrzeć wasze mordki na zlocie
Nie próbuj przechytrzyć fotoradaru ! bo tylko mi zdąży zrobić zdjęcie samej maski
Jeżeli masz jakieś pytanie lub chciał byś znaleźć odpowiedź na twoje pytanie to tu masz rozwiązanie i odpowiedź na twoje pytanie [KLICK]


Ten temat jest zablokowany
Wróć do góry








