Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Nasze Hobby


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 06 grudnia 2010 - 21:42

Mam propozycję która jest także na innych forach w jakich jestem aktywny i przyjęła się bardzo dobrze. A mianowicie zrobienie osobnego tematu w OFF TOPIC pod nazwą „ Nasze Hobby” .
Każdy z naszych klubowiczy czy forumowiczy będzie mógł założyć sobie własny temat w którym opowie o swoich zainteresowaniach . Pewnie znajdą się pokrewne dusze i okaże się że ludzie którzy może do tej pory nie mieli okazji się poznać, będą mieli ku temu okazję. . Co na pewno wpłynie pozytywnie na relację członków klubu , kto wie może nawet przysporzy większe grono klubowiczy.

Próba zalążku Nasze Hobby powstałą http://forum.omegakl...ead.php?t=48229 ale jako pojedynczy temat nie ma na pewno przyszłości. W sposób jaki proponuję, każdy rodzaj hobby będzie sklasyfikowany osobno a co za tym idzie będzie wszystko uporządkowane i łatwo dostępne dla wszystkich . A jak wiadomo o to chodzi na pierwszym miejscu żeby jakiekolwiek info było dostępne i przejrzyste dla każdego .

Jakie są pozytywy takiego tematu chyba już widać. Należy także zauważyć że dowiemy się czegoś więcej o sobie . Może zdolności czy zainteresowania osób do tej pory mniej aktywnych uwidocznią się i przydadzą się do działalności i rozwoju klubu.
Może powie ktoś że to klub samochodowy a nie fotograficzny czy akwarystyczny itp. ale myślę że horyzonty należy poszerzać a Omega sama w sobie jest tylko samochodem dzięki któremu tutaj zaglądnęliśmy bo najczęściej potrzebowaliśmy pomocy.
A miła atmosfera na forum i ciekawi ludzie i interesujące tematy sprawiają że część z nas pozostaje w nim na dłużej. :)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#2 OFFLINE   FOTON

FOTON

    GMS+Pioneer+MacAudio :D

  • 2 963 postów
  • Dołączył: 02-08-2010
  • Skąd: zapomniałem
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 1.8 18S gaźnik

Napisany 07 grudnia 2010 - 17:16

Witam,

ja się przyłączę do tego pomysłu. Mam zainteresowania, o których na tym forum nic praktycznie nie znalazłem - lubię fotografować i uważam, że to bardzo dobry pomysł, żeby stworzyć dziedziny, gdzie ludzie mogliby się wymieniać doświadczeniami i spostrzeżeniami.

Fakt, że zainteresowania większości osób na forum i w klubie to motoryzjacja, a w szczególności Omega, ale są też inne zainteresowania, gdzie warto byłoby się wymienić jakimiś informacjami, a uważam, że jest to utrudnione.

Np. Temat "dolnośląskie rozmowy o wszystkim", to temat gdzie można dowoli rozmawiać na przeróżne temat, ale zapytanie do grupy ginie w morzu innych wątków i zdarza się, że nie uzyskuje się wcale odpowiedzi, bo dyskusja toczy się akurat wokół innego tematu.

Nie chcę się tutaj wymądrzać, ale myślę, że pomysł jest bardzo dobry i ja też przychylam się do tej prośby.

Ponadto dodam swoją propozycję:
można się zastanowić nad galerią zdjęć samochodów klubowiczy i forumowiczy.
Jestem akurat forumowiczem na innym forum z racji innego modelu Opla (mam vectrę) i na Vectra Klub Polska jest np. galeria, gdzie klubowicze przedstawiają zdjęcia swoich aut, modyfikacji w wyposażeniu, parametrów aut itp.

Podobna galeria jest dla ludzi będących na forum, którzy nie są klubowiczami - chętni mogą wgrywać zdjęcia swoich aut i np. podpatrzeć ciekawe pomysły na przeróbkę czy wymianę różnych części od innych. Ponadto wpływa to nie tylko na rozwuj forum, ale także na współzawodnictwo i wymyślanie nowych i niepowtarzalnych rozwiązań, które pomagają innym osobom.

#3 OFFLINE   FOTON

FOTON

    GMS+Pioneer+MacAudio :D

  • 2 963 postów
  • Dołączył: 02-08-2010
  • Skąd: zapomniałem
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 1.8 18S gaźnik

Napisany 07 grudnia 2010 - 17:17

Ponadto jest to ciekawy sposób na przyciągnięcie nowych osób na forum i do klubu, a także budowanie wizerunku klubu na zewnątrz:D

#4 OFFLINE   Jarqz

Jarqz
  • 1 313 postów
  • Dołączył: 16-05-2008
  • Skąd: Konin / Kamienica
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 grudnia 2010 - 23:45

W zasadzie to ja jestem jak najbardziej za. Wiem, że to forum motoryzacyjne ale każdy jakieś hobby ma. Offtopiczne regionalne pogadanki zostały podzielone według regionów właśnie, można to samo zrobić tutaj (wg zainteresowań). Nie obciąży to forum chyba jakoś bardzo, co? :)

#5 OFFLINE   Gregigregi

Gregigregi

    Szukam Omegi

  • 227 postów
  • Dołączył: 12-06-2009
  • Skąd: Poole,Dorset
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 grudnia 2010 - 01:26

Dobry pomysl-Popieram !!

#6 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 grudnia 2010 - 22:20

został stworzony dział
http://forum.omegakl...splay.php?f=139
więc ten temat zamykam

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin