Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Polski FAQ Car Audio


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   raschey

raschey

    Tył napęd jest jak seks..

  • 169 postów
  • Dołączył: 21-01-2007
  • Skąd: Łódź

Napisany 24 stycznia 2007 - 17:40

Witam.
Po przeczytaniu paru wątków uznałem że przydałoby się wyjaśnić szerszej grupie użytkowników na czym polega zagadnienie Car Audio, tak aby mogli się cieszyć wysokiej jakości dźwiękiem w swoich autach.

Dlatego też daje link do opracowania osoby mającej bardzo duże pojęcie w kwestii ogólnie rozumianej muzyki w samochodzie.
Jest to jedyne z tego co mi wiadomo polskie FAQ Car Audio, a napewno pierwsze.
Opracowanie to zostało zweryfikowane przez rzesze osób zawodowo zajmujących się CA i stoi na najwyższym poziomie.
Autorem jest Bartosz Nazar.

http://www.gdynia.mm...ioFAQ01beta.pdf

Proszę o podklejenie gdzyż uważam że jest to bardzo pomocny materiał i każdy początkujący fan CA powinien się z nim zapoznać aby uniknąć błędów takich jak "Jajka w półkę+tuba"-co jest jedną z najgorszych możliwych kompinacji,a pewnie niektórym bardziej zaawansowanym też się przyda.

Pozdrawiam.
Raschey



#2 OFFLINE   Dextran

Dextran
  • 581 postów
  • Dołączył: 04-09-2006
  • Skąd: WROCŁAW

Napisany 30 stycznia 2007 - 11:11

Ten lik jest chyb auszkodzony po Acrobat nie chce go otworzyć... Jest komunikat o zlym fomracie. Acrobata mam najnowszego.

#3 OFFLINE   nyny

nyny

    From Vectra Unlimited

  • 84 postów
  • Dołączył: 01-09-2006
  • Skąd: Występ/Nakło/Bydgoszcz

Napisany 30 stycznia 2007 - 19:25

Ten lik jest chyb auszkodzony po Acrobat nie chce go otworzyć... Jest komunikat o zlym fomracie. Acrobata mam najnowszego.


wszystko dziala jak nalezy....
acrobat conajmniej 6.1
www.h-o-t.pl
www.caraudioreda.pl