Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

C902 czy N95 8GB?


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
84 odpowiedzi na ten temat

#81 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 lipca 2009 - 21:52

Poleci ktoś jakąś dobrą stronę z programami na Symbiana (najlepiej sprawdzone i bez problemów przy instalacji)?

#82 OFFLINE   THIN

THIN
  • 1 365 postów
  • Dołączył: 31-08-2007
  • Skąd: Konstancin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 26 lipca 2009 - 22:09

Poleci ktoś jakąś dobrą stronę z programami na Symbiana (najlepiej sprawdzone i bez problemów przy instalacji)?


www.n95.com.pl

Wszystko ci będzie śmigać bez problemów, ale - jak poczytasz na tym forum to dowiesz się żeby zainstlować większość aplikacji na symbianie V3 musisz go złamać - jest tam pełna instrukcja jak to zrobić, ale ja spróbowałem kilka razy i za wała mi to nie wychodzi.....

 


#83 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 lipca 2009 - 22:11

senkju

#84 OFFLINE   Sołtys

Sołtys

    streetfighter

  • 894 postów
  • Dołączył: 24-09-2007
  • Skąd: Kostrzyn WLKP
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 27 lipca 2009 - 06:26

ale teraz jestem w innym punkcie Nokii przez tydzień (bo się chłopacy nie wyrabiają i potrzebna pomoc)



to dobrze że nie brałem noki bo jak serwisanty mają tyle roboty to nadal jest to tylko firma bazująca na dobrej opini (5110) :p

i tam przez ścianę mam serwisy sorry ericssona, motki i szajsunga więc mogę do nich wejść i się zapytać jak serwisant serwisanta czy było warto i jak długo pochodzi, co się najczęściej psuje idt itp....


będe dzwięczny :piwo::kumple::piwo:

#85 OFFLINE   THIN

THIN
  • 1 365 postów
  • Dołączył: 31-08-2007
  • Skąd: Konstancin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 27 lipca 2009 - 09:06

Najpierw o podświetleniu w Nokii N97

Jeśli klient zareklamował N97 na brak możliwości włączenia podświetlenia za pomocą klawisza odblokowującego, to należy sprawdzić ustawienia czasu, po którym telefon zostanie automatycznie zablokowany i czasu po którym wygaśnie podświetlenie.
Jeśli czas do autoblokady jest dłuższy niż czas do wygaśnięcia podświetlenia, to po wygaszeniu przesuwając klawisz blokady zablokujemy telefon przez co podświetlenie się nie włączy, trzeba raz jeszcze przesunąć klawisz blokady co doprowadzi do odblokowania telefonu i przywrócenia podświetlenia.
W przypadku powyższego problemu zaleca się ustawiać czas do wygaśnięcia podświetlenia dłuższy niż czas do autoblokady telefonu, przez co po samoczynnym wygaśnięciu podświetlenia telefon będzie na pewno zablokowany, pozwoli to po przesunięciu klawisza blokady odblokować telefon i uruchomić podświetlenie.