Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Skrzynia AR35 tryb awaryjny

Skrzynia Ar35 Automat Tryb awaryjny

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   jony13

jony13
  • 8 postów
  • Dołączył: 30-05-2016
  • Skąd: Radomsko
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 14 lipca 2020 - 12:03

Rok:2001
Silnik:3.2
Siema, panowie juz pisalem w innym poscie o mojej skrzyni ale zmienilem ja i jest to samo. Skrzynia wchodzi w tryb awaryjny, przynajmniej tak mysle poniewaz na D rusza jakby z 4.swieci sie autko z kluczykiem na desce. Skrzynie zmienilem 3dni temu z tego samego powodu. Poszperalem na forum i wszystko co znalazlem posprawdzalem mianowicie kostki przy akumulatorze patrzylem, czyscilem wygladaja okej nic nie przypalone ani nie zasniedziale, patrzylem piny przy ECU tez wygladaja dobrze, czyscilem selektor, robilem serwis skrzyni, na oko posprawdzalem kostki przy skrzyni wygladaja dobrze i szczerze powiem ze juz brakuje mi cierpliwosci do tego. Macie moze jakies propozycje gdzie jeszcze szukac przyczyny? Odczyty z komputera na zdjeciu
https://ibb.co/v1BqKsr

Edytowany przez jony13, 14 lipca 2020 - 12:05.




#2 OFFLINE   Przybek

Przybek

    Diesel Power :P

  • 5 740 postów
  • Dołączył: 08-11-2008
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 lipca 2020 - 01:22

Podpiąć op-coma albo techa. Delphi za dużo Ci nie da w przypadku skrzyni.



#3 OFFLINE   jony13

jony13
  • 8 postów
  • Dołączył: 30-05-2016
  • Skąd: Radomsko
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 16 sierpnia 2020 - 11:11

https://ibb.co/hmHh2Cf
takie bledy mi wyszly, ogolnie rzecz biorac to wyszlo chyba wszystko co mozliwe, zmienilem sterownik i problem nie zniknal

Edytowany przez jony13, 16 sierpnia 2020 - 11:12.


#4 OFFLINE   Przybek

Przybek

    Diesel Power :P

  • 5 740 postów
  • Dołączył: 08-11-2008
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 21 sierpnia 2020 - 19:36

A wtyczka przy skrzyni nie pływa w oleju? Błędy mogłyby sugerować usterkę płyty sterującej w skrzyni.







Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: Skrzynia, Ar35, Automat, Tryb awaryjny