Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

siatka w bagażniku


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
12 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   licznik

licznik
  • 39 postów
  • Dołączył: 14-06-2006
  • Skąd: kraków

Napisany 19 czerwca 2006 - 18:38

mam taki problem
chcę sobie kupić siatkę do bagażnika,taką co się rozciąga w bagażniku i ona ma za zadanie sprawić aby zakupy nie latały po bagażniku, a problem polega na tym że w głębi bagażnika mam uchwyty do jej zamocowania a od stony zderzaka brak tylko dwie dziury może ktoś z sedanem znajdzie chwilę i zaglądnie do bagażnika co tam ma być


omega wersja sport 2

#2 OFFLINE   luksky

luksky
  • 21 postów
  • Dołączył: 19-06-2006
  • Skąd: inąd

Napisany 19 czerwca 2006 - 20:41

Posiadam co prawda kombi, ale podejrzałem u kolesia iz posiada takie same uchwyty z przodu i tyłu bagaznika jak ja. Wykombinuj jakąs mocna pętlę aby utrzymało siatę i ciesz się stabilnym ładunkiem.

#3 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 20 czerwca 2006 - 11:27

w Vectrach uchwyty czasami byly pod wykladzina, poprostu nie bylo wycietych otworow w wykladzinie


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#4 OFFLINE   g1banderas

g1banderas
  • 51 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: pruszcz gd / ?
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 22 czerwca 2006 - 18:53

u mnie z tylu sa 2pionowe dziury troche przykryte takim plastikiem,widac trojkatne blachy w ktorych one sa wykonane.z przodu jest tak jak u ciebie.a masz moze namiary na te siatki bo tez chcialbym sobie takowe sprawic :?:

#5 OFFLINE   Gradz

Gradz
  • 714 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Siedlce/ Warszawa

Napisany 24 czerwca 2006 - 23:05

Ja mam w sedanie taka org siatke i to sie własnie w te dzióry mocuje- zaczepy siatki sa tak skonsruowane ze wchodza w te własnie dziory- wiec kupic nalzey tylko org siatke i wsadzic, wszytsko bedzie pasowac.

#6 OFFLINE   bamil

bamil
  • 286 postów
  • Dołączył: 31-10-2008
  • Skąd: Szczecin

Napisany 13 marca 2010 - 22:26

a może ktoś wyjaśnić jak taką siatkę się mocuje w kombi - dostałem właśnie dzisiaj od kumpla taką siatkę ( coś jakby taka torba siatkowa podłużna) ale zupełnie nie wiem jak powinna być montowana - może jakies foto?
najpiękniejsze i najprzyjemniejsze jest chwytanie chwil,
spoglądanie ponad głowami niezorientowanych;

#7 OFFLINE   vis1966

vis1966

    Roman

  • 1 376 postów
  • Dołączył: 19-02-2008
  • Skąd: Rugby UK
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 13 marca 2010 - 22:51

ja jej nie mam ale chyba do tych uchwytow w podlodze jesli dobrze kojaze.A i jeszcze sa uchwyty nad roleta.

#8 OFFLINE   bamil

bamil
  • 286 postów
  • Dołączył: 31-10-2008
  • Skąd: Szczecin

Napisany 16 marca 2010 - 13:51

a ja dalej nie mam pojęcia jak to zamontować :-(

ta siatka jest w formie takiej jakby rynny-dół oraz boki sa zamkniete a otwarta tylko góra, siatka jest na szerokość bagażnika, na górze jakby gumowy sznurek zakończony pentelkami

zamieszczam zdjęcia - może ktoś mi podpowie jak to zamontować bo walczyłem ale nie dałem rady a fajnie by było powrzucać tam rzeczy, które leżą w bagażniku

ona chyba powinna być w jakis sposób podwieszona ale gdzie?

czy nie jest tak, że trzeba jakieś uchwyty dokładać?

Dodany obrazek

Dodany obrazek
najpiękniejsze i najprzyjemniejsze jest chwytanie chwil,
spoglądanie ponad głowami niezorientowanych;

#9 OFFLINE   krzysiek

krzysiek
  • 364 postów
  • Dołączył: 16-10-2008
  • Skąd: Konin
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 marca 2010 - 19:12

Bamil te siatkę montujesz na 4 wystających uszach w podłodze. Ale problem w tym, że twoja siatka jest niekompletna... Brakuje zaczepów. We wszystkich narożnikach powinny być. A i musiałbyś wyjąć te korytko...

#10 OFFLINE   bamil

bamil
  • 286 postów
  • Dołączył: 31-10-2008
  • Skąd: Szczecin

Napisany 16 marca 2010 - 22:56

...te siatkę montujesz na 4 wystających uszach w podłodze. Ale problem w tym, że twoja siatka jest niekompletna... Brakuje zaczepów. We wszystkich narożnikach powinny być. A i musiałbyś wyjąć te korytko...



wyraźnie napisałem, że ta siatka jest w formie takiej jakby rynny-zszyta z 3 stron-nie jest to taka siatka na podłogę bagażnika, o której myślisz i ta moja z pewnością nie jest montowana do tych uchwytów w podłodze
to jest taka siatka wisząca tylko na czym ją zawiesić - gdzie są jakieś uchwyty do takiej siatki?

nikt z Was nie posiada takiej?
najpiękniejsze i najprzyjemniejsze jest chwytanie chwil,
spoglądanie ponad głowami niezorientowanych;

#11 OFFLINE   krzysiek

krzysiek
  • 364 postów
  • Dołączył: 16-10-2008
  • Skąd: Konin
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 marca 2010 - 05:47

Już rozumiem. A na tylnym oparciu nie masz jakiegoś zaczepu? bo jedyne miejsce, gdzie to może wisieć (moim zdaniem) to plecy tylnej kanapy. Ale czy są tam jakieś zaczepy to nie wiem... A czy w ogóle ona jest dedykowana do omegi, czy uniwersalna?

#12 OFFLINE   dany5

dany5
  • 1 045 postów
  • Dołączył: 15-03-2010
  • Skąd: Sompolno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 marca 2010 - 08:10

Cze ja mam taka siatkę na podłogę i jestem mega zadowolony a ta wiszącą mniej praktyczna

#13 OFFLINE   bamil

bamil
  • 286 postów
  • Dołączył: 31-10-2008
  • Skąd: Szczecin

Napisany 20 marca 2010 - 16:22

wydedukowałem, że tą siatkę można zamocować na pręcie rolety bagażnika (pierwszym od strony siedzeń) za te 2 oczka, które posiada na końcu tej gumy górnej

myślę, że taki może być sposób jej montażu - nie mam w niej ciężkich rzeczy więc powinno wytrzymać

nie wiem, czy ona jest dedykowana do omegi bo wyjąłem ją z bagażnika omegii z Anglii ale tam tez nie była zamontowana tylko leżała luzem
najpiękniejsze i najprzyjemniejsze jest chwytanie chwil,
spoglądanie ponad głowami niezorientowanych;