Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

Lutowanie diód


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
12 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   THIN

THIN
  • 1 365 postów
  • Dołączył: 31-08-2007
  • Skąd: Konstancin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 27 stycznia 2008 - 11:47

Witam - tak jak w temacie - potrzebna pomoc przy lutowaniu diód w przełącznikach i guzikach od szyb. U mnie problem jest następujący - nie zawiodła wiedza co jak i gdzie, tylko niestety zdolności manualne i jest lipa. Jakby ktoś ze 100licy lub okolic był tak łaskaw pomóc któregoś pięknego weekendu to będę naprawdę wdzięczny :piwo:

 


#2 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 27 stycznia 2008 - 15:46

nie zawiodła wiedza co jak i gdzie, tylko niestety zdolności manualne i jest lipa

synu nie pij tyle to ci się nie będa rączki częsły :wink: :razz: ... :smiech: :hehe: :hehe: :hehe:

ja wybrnełem :mrgreen: z sytuacji w ten sposób ze wszystkei żaróweczki w przyciksach na konsli głównej.... pomalowałem lakierem do paznokci.... :) miało być na tym czasm ale już tak zostało.... mimo to bede musiał się za to kiedyś wziąć....
ja co prawda z nie ze

100licy

ale jak bede kiedy jechał przez konstancin do dam zanć.... a prawie zawsze wjeżdzam do

100licy

przez konstancin...

P.S.
był kiedyś post o tym jak forumowicxz zmienił sobie wszystko na niebiesko... na diody... ale za chińskiego boga nei pamiętam kto to.... :cry: :nie_wiem:
cza poszukac i może cos kolega podpowie...
pozdro
:)

#3 OFFLINE   THIN

THIN
  • 1 365 postów
  • Dołączył: 31-08-2007
  • Skąd: Konstancin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 27 stycznia 2008 - 20:20

No ja pragnę zmienić wszystko na biało - niebawem kupię żaróweczki do pokręteł LED (R5) ale ich dzięki Bogu nie trzeba lutować - pozostają mi tylko przyciski - 5 sztuk z czego 3 nieświecą :) i guziki do szyb, które po dzisiejszej akcji lutowania (niedoszłego) nie otwierają tylnej szyby jednej bo mi gdzieś ta zafajdana blaszka poleciała i za cholere nie mogłem jej znależć.

Ale GISKARD jak będziesz jechał to oczywiście zapraszam :) nawet tylko po to żeby sobie pogadać, ale jak będziesz faktycznie miał zamiar zmieniać podświetlenie u siebie to daj cynk - może razem damy radę i by się dwie omegi za jednym zamachem zrobiło.

Albo jest jeszcze rozwiązanie - dorwać lutownicę pod zapalniczkę samochodową (o ile takowe wogóle występują) i lecieć z tym osprzętem na jakiś spot/zlot - może jakiś dobry człowiek by się zlitował... :)

 


#4 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 27 stycznia 2008 - 20:49

bo mi gdzieś ta zafajdana blaszka poleciała

szukaj.... :razz: :wink:

jak będziesz jechał to oczywiście zapraszam nawet tylko po to żeby sobie pogadać


tak też zrobie....
ostatnio jak jechałem wołąłem pzrez CB pzrez cąły konstancin....:) jedna osoba się odezwała.. ale jak podąłem nick.... to już był kuniec....
:hehe:
pozdro

#5 OFFLINE   Norbi85

Norbi85
  • 87 postów
  • Dołączył: 06-12-2006
  • Skąd: ..::Biała Podlaska::..

Napisany 28 stycznia 2008 - 02:19

był kiedyś post o tym jak forumowicxz zmienił sobie wszystko na niebiesko... na diody... ale za chińskiego boga nei pamiętam kto to.... :cry: :nie_wiem:
cza poszukac i może cos kolega podpowie...


Tu jest coś podobnego http://forum.omegakl...read.php?t=9891
Jak ktoś chętny ma zmiane podświetlenia to zapraszam do Białej Podlasiej chętnie pomogę :piwo:
..::Norbi Biała Podlaska FOTKI ::..

#6 OFFLINE   THIN

THIN
  • 1 365 postów
  • Dołączył: 31-08-2007
  • Skąd: Konstancin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 28 stycznia 2008 - 06:31

Tu jest coś podobnego http://forum.omegakl...read.php?t=9891
Jak ktoś chętny ma zmiane podświetlenia to zapraszam do Białej Podlasiej chętnie pomogę :piwo:


Kurka - żeby nie te 170 kilometrów to pewnie bym już jechał, ale jeżeli jednak nikt z okolic nie będzie w stanie (lub nie będzie chciał) mi pomóc a złapie już desperacie na maxa to dam znać - więc strzeż się :twisted: :)

ostatnio jak jechałem wołąłem pzrez CB pzrez cąły konstancin....:) jedna osoba się odezwała.. ale jak podąłem nick.... to już był kuniec....


Niestety nie posiadam CB - w sumie jest mi zbędnę, ale uważajcie na najnowszego passata krążącego po konstancinie - auto w kolorze błękitnym na tablicach WPR - nieoznakowani i chyba z trochę mocniejszym silnikiem niż MV6 :)

 


#7 OFFLINE   Norbi85

Norbi85
  • 87 postów
  • Dołączył: 06-12-2006
  • Skąd: ..::Biała Podlaska::..

Napisany 29 stycznia 2008 - 12:38

Kurka - żeby nie te 170 kilometrów to pewnie bym już jechał, ale jeżeli jednak nikt z okolic nie będzie w stanie (lub nie będzie chciał) mi pomóc a złapie już desperacie na maxa to dam znać - więc strzeż się :twisted: :)

Zapraszam :)
..::Norbi Biała Podlaska FOTKI ::..

#8 OFFLINE   Karolu!

Karolu!

    Vectra C gts

  • 251 postów
  • Dołączył: 28-10-2007
  • Skąd: Plock/Wwa..

Napisany 29 stycznia 2008 - 16:49

Thin..na latwizne: kup farbe do zarowek:P -12 pln:)
I'm flirt..

#9 OFFLINE   THIN

THIN
  • 1 365 postów
  • Dołączył: 31-08-2007
  • Skąd: Konstancin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 29 stycznia 2008 - 20:22

Thin..na latwizne: kup farbe do zarowek:P -12 pln:)


Pomysł ogólnie dobry tylko jest jeden mały problem - z pomarańczowej białej nie zrobie :)

 


#10 OFFLINE   klonek

klonek
  • 166 postów
  • Dołączył: 25-04-2007
  • Skąd: płock

Napisany 30 stycznia 2008 - 19:51

Albo jest jeszcze rozwiązanie - dorwać lutownicę pod zapalniczkę samochodową (o ile takowe wogóle występują) i lecieć z tym osprzętem na jakiś spot/zlot - może jakiś dobry człowiek by się zlitował... :)


http://www.allegro.p...m_f_vat_gw.html
polska to jedyny kraj ktory ma kopie prezydenta i rzad sterowany radiem

#11 OFFLINE   THIN

THIN
  • 1 365 postów
  • Dołączył: 31-08-2007
  • Skąd: Konstancin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 31 stycznia 2008 - 06:23

:shock: Dzięki klonek - niebawem takową chyba zakupię i będę męczył ludzi na spocie jak się cieplej zrobi :)

 


#12 OFFLINE   Karolu!

Karolu!

    Vectra C gts

  • 251 postów
  • Dołączył: 28-10-2007
  • Skąd: Plock/Wwa..

Napisany 31 stycznia 2008 - 15:58

Thin..kup zwykla lute najwyzej wez przejsciowke pod zapalera zebys mial na zwykle gniazdko...kminie ze tym nie ogarniesz..
I'm flirt..

#13 OFFLINE   THIN

THIN
  • 1 365 postów
  • Dołączył: 31-08-2007
  • Skąd: Konstancin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 01 lutego 2008 - 07:22

Thin..kup zwykla lute najwyzej wez przejsciowke pod zapalera zebys mial na zwykle gniazdko...kminie ze tym nie ogarniesz..


No dobra, ale gdzie zakupić przejściówkę z 12V na 220V?? (o ile takowe wogóle istnieją) bo na allegro mają tylko z 220V na 12V niestety a ta jest mi zbędna....