Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Łódzki ZIMOWY SPOT


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
7 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   duet86

duet86
  • 119 postów
  • Dołączył: 05-08-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 26 września 2006 - 01:33

proponuje zimowy spocik (wiem ze troche wcześnie ale takto moze uda nam sie ustawic a nie tak jak poprzednio) w okolicy łodzi, a pozatym brakuje mi poslizgów :mrgreen: )

Można było by spotkac sie pod jakims supermarketem i troche sie poślizgac :yes_yes: a później możeby wybrac sie gdzies do baru/pabu :piwo:

wstepny termin proponuje gdy spadnie pierwszy wiekszy śnieg :mrgreen:


Omega 2,5 Turbo Dziura

#2 OFFLINE   dominik_z

dominik_z
  • 591 postów
  • Dołączył: 31-07-2006
  • Skąd: Kuźnica Kiedrzyńska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 26 września 2006 - 21:53

proponuje zimowy spocik (wiem ze troche wcześnie ale takto moze uda nam sie ustawic a nie tak jak poprzednio) w okolicy łodzi, a pozatym brakuje mi poslizgów :mrgreen: )

Można było by spotkac sie pod jakims supermarketem i troche sie poślizgac :yes_yes: a później możeby wybrac sie gdzies do baru/pabu :piwo:

wstepny termin proponuje gdy spadnie pierwszy wiekszy śnieg :mrgreen:

Jesli spot odbylby sie w przerwe swiateczna w grudniu (np. 27-28.12) to mysle, ze dalbym rade z Cze-wy dojechac. Nic o spocie w Czestochowie nie slychac, :( wiec to moze byc interesujace, a z Wa-wy czy innych miast do Lodzi nie jest tak daleko ;) W Lodzi jest fajny tor (adresu nie pamietam - wschodnie obrzeza miast, jakas fabryka byla w okolicy, chyba bylo to przy starej/niedokonczonej drodze do stolicy) bylem tam 2 lata temu na zlocie AKP i jezdzilo sie fajnie.

 


#3 OFFLINE   paabllo

paabllo
  • 94 postów
  • Dołączył: 27-07-2006
  • Skąd: Częstochowa

Napisany 02 października 2006 - 21:01

Jeżeli tylko będzie coś więej wiadomo (termin) to może uda się przyjechać

Do Łodzi mamy przecież rzut beretme :ziele: :ziele: :bud: :bud:
Cześć! [you:f17cbfd237]

#4 OFFLINE   duet86

duet86
  • 119 postów
  • Dołączył: 05-08-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 21 listopada 2006 - 01:25

Witajcie. Sorcia ze tak póxno odpowiadam ale ostatnio wiecej czasu spedzam we francji i w drodze niz w domu (ale nie bede sie tłumaczył bo sam wiem ze zawaliłem sprawe) i juz nie pamietam kiedy ostatnio byłem na forum wiec staram sie dzisiaj nadrobić zaległości ale troche mi brak sił.


Wiec jeśli o mnie chodzi to wstepnie pasuje mi taki trrmin (27-28.12) ale pytanie czy bedzie śnieg.
Gdyby nie było to jakos po nowym roku np 6.01.2007r sobota.
pozdrawiam
Omega 2,5 Turbo Dziura

#5 OFFLINE   Schumacher

Schumacher
  • 73 postów
  • Dołączył: 10-09-2006
  • Skąd: Sosnowiec

Napisany 21 listopada 2006 - 05:52

Cześć duet86 mnie nie za bardzo pasuje ten okres czsu między świętami a sylwestrem bo będe śmigal po slowackich drogach i stokach ale każdy inny termin mi pasuje bo w Lodzi jestem praktycznie co drugi dzień :mrgreen:

#6 OFFLINE   Matim

Matim
  • 31 postów
  • Dołączył: 20-09-2006
  • Skąd: Zgierz

Napisany 21 listopada 2006 - 08:21

Jeśli tylko koledzy przyjmą świezaka :mrgreen: to ja bardzo chętnie piszę się na taki spocik. To będzie moja pierwsza zima Omesią więc treningi w poślizgach jak najbardziej wskazane. :twisted:

#7 OFFLINE   Klodi LDZ

Klodi LDZ
  • 48 postów
  • Dołączył: 21-11-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 22 listopada 2006 - 14:07

Witam!!!
Jak mozna sie zalapac i nikt nie bedzie mial nic przeciwko temu to tez chetnie zalapalbym sie

#8 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 22 listopada 2006 - 15:34

Panowie jak już się zdecydujecie to ja podjadę . Ale tylko wtedy jak zostanie ustalony termin .Czekam na propozycję . Najgorzej że teraz kiepsko z pogodą fajnie by było jak by było troszkę śniegu to byśmy się poślizgali omkami ... porzucali się śnieżkami ..

A kto będzie się ślizgał najładniej będzie mógł się wyżyć i natrzeć śniegiem moderatora he he Żartowałem nie ma takiej opcji ani robienie bałwana też HE HE HE....