Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Radio CDR 2005 Delco Electronics wymiana na niefabryczne + wyświetlacz

radio omega bfl

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   eSQUIRE

eSQUIRE
  • 15 postów
  • Dołączył: 25-06-2014
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Y22XE

Napisany 10 września 2017 - 19:09

Witam

Jak w tytule...

Mam w omedze b fl z 2000r takie radio jak podałem wyżej i chcę je wymienić na pioneer MVH150UI

Czytałem dużo tematów, że przestanie mi działać sterowanie z kiery(na tym mi najmniej zależy) ale czytałem również o tym, że czas i temperatura na wyświetlaczu będzie mi się resetowała (wyświetlacz mam taki 140092065_1_261x203_100-sprawny-wyswietl) plus do tego mam wyświetlane info o radio stacji. Dolny mi nie działa jak na obrazku. Dodatkowo manetka od wycieraczek nie ma guzików jak w poprzedniej omedze. Czy opel zrezygnował z takiego rozwiązania - błędy o klockach i niedziałających żarówkach itd? Czy poprostu trafiłem na biedniejszą wersje?

Czy to wszystko to co czytałem o resetowaniu to bzdura i mogę normalnie zamówić sobie kieszonkę z alledrogo i wsadzić radio?

 

Co do następnego pytania:

Mam omege b z silnikiem 2.0 16v(full wersja) po dachowaniu w którym wyświetlacz jest po całości(wyświetla spalanie błedy o swiatłach itd) + manetka ma guziki do przeskakiwania między danymi z wyświetlacza czego jak już wspomniałem w mojej obecnej omedze nie ma.

Czy da się to przełożyć do mojej omegi bo nie ukrywam, że mam pasek martwych pikseli na obecnym i trochę mnie to irytuje mimo, że wszystko widać czy muszę sszukać identyczny taki jaki mam??


Edytowany przez eSQUIRE, 10 września 2017 - 19:45.








Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: radio, omega, bfl