Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

2.5v6 hamownia

hamownia pomiary tuning 2.5 v6 wałki 3.0 wałki ecu od 3.0

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
63 odpowiedzi na ten temat

#61 OFFLINE   kokoszon

kokoszon
  • 129 postów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 26 styczeń 2018 - 19:30

pomiar na sterowniku AF, moze jest i mapa w kosci inna nie przecze, nie sprawdzałem AFR ale generalnie wracam do HJ

295ab6p.jpg

#62 OFFLINE   kokoszon

kokoszon
  • 129 postów

Napisany 19 luty 2018 - 21:30

zrobilem znowu pare pomiarow

tym razem przeciagniety zostal motor do odcinki a nie minimalnie przed i okazalo sie ze jest 210 kucy na samym końcu wykresu

dodatkowo pomiary z odlaczanymi i zaslepianymi klapami od multiramu

z odpieta tylna klapa jest ladny gladki wykres momentu i mocy ale na niskich obrotach jest wszystkiego sporo mniej

tak wiec fabryka sie spisala51dldy.jpg

należy jeszcze dodać ze odpieta tylna klapa jest otwarta a przednia odpieta jest zamknieta przy odpietej tylnej klapie robi sie otwarty przelot czyli krotki dolot ktory jak wiadomo pogarsza dól wykresu spróbuję jeszcze zamknac ta tylna klape i zobaczyc wtedy wykres

#63 OFFLINE   kokoszon

kokoszon
  • 129 postów

Napisany 19 kwiecień 2018 - 07:42

Na felgi ostatnio wjechały nowe oponki wiec można było szybciej pojechać i wyszedł mi wynik 230km/h przy 6300 obrotów, wiecej nie chciała iść.

W budzie jest skrzynia od R25 i most 4.22.

Ile wam panowie polecą omegi na skrzyni R28 i moście 3.9 albo 3.7 ?

#64 OFFLINE   WOYSA

WOYSA
  • 344 postów
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 04 wrzesień 2018 - 10:30

Robiłeś już pomiar na 4 wałkach G?
Jakbyś jeszcze szukał to mogą Ci polecić kogoś od kogo kupiłem i ponoć ma jeszcze jeden komplet ;)
Co najśmieszniejsze u mnie w X30XE ktoś się pomylił i założył wałki odwrotnie :D
Jak będę to naprawiał to od razu wrzucę wszystkie G.
Tylko nie mam tak jak Ty hamowni pod nosem to i pomiarów nie da się zrobić, może po wymianie...

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: hamownia, pomiary, tuning, 2.5 v6 wałki 3.0, wałki, ecu od 3.0