Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

SAAB-9000


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   la'kaszka

la'kaszka
  • 1 postów
  • Dołączył: 24-03-2017
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 marca 2017 - 12:50

Nikomu nie trzeba reklamować samochodów takich jak Volvo, czy Saab. Nawet na filmach amerykańskich widać je na ulicach. Zaletą jest ich wytrzymałość na mróz i nasze dziurawe drogi. Mój znajomy który od kilkunastu lat pracuje w Szwecji jeździ wyłącznie tymi samochodami. Któregoś roku dał mi w prezencie swojego pełnoletniego SAAB-a 9000 którym jeździłam niemal bez napraw przez 8 lat. To ciekawe. Jedynie na początku naprawiłam za jakieś grosze silnik krokowy u znajomego elektryka, a potem tylko raz wymieniłam klocki, przednią szybę, rozrząd i obejmę baku. Mój sabuś miał podgrzewane skórzane siedzenia, centralny zamek, podgrzewane lusterka, ogrzewanie postojowe, elektryczne szyby, wycieraczki na reflektorach, komputer. Wszystko sprawne mimo, że był pełnoletni. Wiele części pasowało od Opla, ale i tak oryginały były tańsze. Niestety dałam go na złom jak pękła druga obejma baku paliwa. Trochę już bałam się nim jeździć, gdy przekroczył 25 lat. Co ciekawe wartość jego na złomie była dużo wyższa niż na giełdzie i w komisach. Głównie dzięki felgom aluminiowym i skórzanej tapicerce na która już był chętny.

______________________________________________________________

usługi SEO Łódź  -  http://www.newproject.biz.pl


Edytowany przez la'kaszka, 24 marca 2017 - 13:00.